Youtube Kanal İsimleri – 2020 En Güzel İsim Önerileri

En Güzel Youtube Kanal İsimleri 2020 Önerileri
Google Haberlere Abone Ol
bedava bitcoin kazan

Youtube de kanal açmak popülerdir. Önemli bir meslek haline gelmiştir. Youtube kanal isimleri 2020 önerilerinden yola çıkıp tavsiyelere uyarak kanal açıp ünlü olabilirsiniz. Kanalına içerikler üretip bu içerikleri sayesinde ünlü olan birçok kişi etrafımızda vardır. Youtube’da kanal isimleri akılda kalması gerekir. Üreticiliği içerikleri ile ilgili entegreli isimleri akılda kalıcı olması gerekmektedir. Youtube dünya çapında bir sosyal mecradır. Milyonlarca kişi tarafından kullanılan bir sosyal platform oldukça kullanan fazladır. Yapılan yorumların yüklenen videoları ve kanalların isimlerinin oldukça önemi bulunmaktadır.

 Youtube videolarında abone sayısı, beğeni sayısı, önemlidir. Kanal sahibi bu sayılara göre ün sahibi olmak için kullanabilir. Beğenmeme sayısı veya o kanalın birden fazla içerik üretiliyor olabilir. Youtube’u gerçek manada bir sosyal medya mecrası haline getirmiştir. Kanalı açmadan önce içeriklerinizin ve kanal isimlerimizin belli olması gerekir. Akılda kalıcı olması oldukça önemlidir. Youtube kanal isimleri üretebileceğimiz içeriye bağlı olmalıdır. Kendiniz popüler bir insan iseniz bu yeriniz sayesinde isminiz herkes tarafından bilinebilir. Bu isminizi kanal isim olarak kullanabilirsiniz. Böylelikle hem popüler durumunuz sizden bir şey kaybetmez. Hem de isminizi tekrar popüler hale getirme konusunda adımlar atmış olursunuz. 

Youtube Kanalınıza İsim Önerileri İpuçları

 • Youtube’da kişisel kanal isimleri kendi tarzınızı yansıtacak isimler olması gerekir.  Hem de üretici, üreteceğini içerikler açısından kanalı izlemek isteyen kişiye yardımcı olacaktır. Bir isim olmalıdır. Mesela; akıl kutusu, zekiler, sosyal bakanlık, Hayal Odası, futbol dünyası, gibi kanallar açabilirsiniz. Kanalları isimlerinizi böyle bir bu tarz isimlerinizi verebilirsiniz. Mikrofon bende söz konuşmacıda, kendi Youtube kanallarını da kullanabileceğiniz isimlerdir. 
 • Youtube’da oyun kanal isimleri İngilizce olarak da kullanabilirsiniz. Çünkü Youtube kanalı birçok kişiye açık sosyal medya aracı olduğundan kanalınızın izlenmesi artabilir. Potansiyelinin artmasına sebebiyet verebilirsiniz. Oldukça popüler bir şekilde izlenmesini sağlayabilirsiniz. Kanalımıza yapacağınız İngilizce içerikler kanalınızın yerli ve yabancı olarak izlenmesi bakımından anlaşılabilir açısından iyi olabilir.
 •  Eğer kanalınızı birden fazla kişi olarak açabilirsiniz. Yani arkadaşlarınızla beraber açmak İsterseniz bu sefer Youtube kanalı isimlerini daha çoğul yapabilirsiniz. Daha spesifik bir isim haline getirebilirsiniz. Eğer kanalınız insanların beraber meydan okuma olarak içerik üretebileceğimiz bir kanal olabilir. O zaman ismini yarışmalarına uygun bir şekilde yaparsın. Yarışmalar içerisinde kanalınızın ismini kullanarak geniş kitlere duyurma konusunda iyi olabilir. 
 • Arkadaşlarınızla beraber böylelikle içerik bakımından da geniş kitleler sahibi olabilirsiniz. Kanalı yeni izleyecek insanlar bakımından da kanalın açıklayıcı bir ismi olmalıdır. Yeni aboneliğiniz bu kanal isminden ne olduğunu açıklayabilirsiniz. 
 • Youtube’da içerik olarak yemek kanal isimleri de kullanabilirsiniz. Yemek kanal isimlerini kullanıp yemek kanal içeriği üreten bir kanal açabilmeniz durumdur.
 •  Animasyon olarak da renkli animasyonlar çizgi fikirleri renk Dünyası sanal çizgi Krallığı gibi isimler vererek Çocuklar için uygun animasyon kanalları oluşturabilirsiniz 
 • Teknoloji kanalları ise teknoloji kanalları gerçekten içerik bakımından oldukça bir kanal potansiyeline sahiptir. İsimler vererek bu kanalında popüler bir ismi olmasını sağlayabilirsiniz kanal Youtube’da şu an fazla kanal ismi var. Siz de kendi içeriğinizi uygun kanal isminizi bulup, bu kanal isminiz doğrultusunda kanalınızı popüler hale getirebilirsiniz.

Marka olabilecek bir kanal ismi arıyorsanız youtube kanal isimleri sayfasındaki isimlere göz atabilirsiniz. Akılda kalıcı ve ilgi çekici onlarca kanal ismi mevcut. Beğeneceğiniz bir ismi hemen kanalınıza vererek başlayabilirsiniz. Aşağıdaki isimlerden bazılarını beğendiğim için o sayfadan aldım.

En Güzel Youtube Kanalları 2020 

2020 yılı en güzel youtube kanalları her kesime hitap etmektedir. Oyunlardan, klasik videolara kadar birçok farklı alternatiflere kadar uzanır. İşte bu kanallara örnekler verecek olursak;

 • Gölge 
 • Sihirli kelimeler
 • Yeşil yaprak 
 • Yaşam tozu 
 • Barış Özcan
 • Ayaküstü sohbet 
 • Akıl yasası 
 • Maviname 
 • Sana akıl gibi birçok kesime hitap eden 2020 yılında açılan birçok kanal yer almaktadır. 
En Güzel Youtube Kanal İsimleri 2020 Önerileri
En Güzel Youtube Kanal İsimleri 2020 Önerileri

Bir önceki yazımız olan Whatsapp’ta Karşı Tarafa Ses Gitmiyor [Çözüldü] başlıklı makalemizde whatsapp aramada ses gitmiyor, whatsapp da ses gitmiyor ve whatsapp görüntülü ses gitmiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe