Yeni Başlayanlar İçin Ücretsiz Bitcoin Nedir Eğitimi

yeni baslayanlar icin ucretsiz bitcoin nedir egitimi 9GdqYjBy
Google Haberlere Abone Ol

2017’de Bitcoin’in 20 bin dolar pahaya ulaşması, tüm dünyada “yeni bir ekonomik sistem” tartışmalarını alevlendirmişti. Bırakın sıradan ve küçük …

2017’de Bitcoin’in 20 bin dolar pahaya ulaşması, tüm dünyada “yeni bir ekonomik sistem” tartışmalarını alevlendirmişti. Bırakın sıradan ve küçük yatırımcıları; Dünya Bankası, Avrupa Birliği; dolar, sterlin ve euro üzere bedelli para ünitelerine sahip merkezi ekonomiler bile kripto para tartışmaya başlamıştı. O tartışmalar ve regülasyonlar hâlâ devam ederken, kripto para yatırımcılığı da giderek popülerleşiyor.

Yapısı gereği merkezi olmayan; yani bir binaya, bir kuruma ve o kurumu yöneten bireylerin kararlarına bağlı olmayan Bitcoin, blok zinciri teknolojisi sayesinde sağlam bir finans aracı. Lakin ani yükseliş ve düşüşlerde yatırımcıların tek garantisi kendi bilgi seviyeleri olmak zorunda. Yani bir diğer deyişle düzgün bir Bitcoin ve kripto para yatırımcısı olmak için çok âlâ seviyede finansal okuyazarlığa sahip olmak, kripto paraları ve yapılarını yeterli bilmek gerek.

Mehmet Hamdi Bol’un ‘Yeni başlayanlar için Bitcoin’’den para kazanmanın formülü’ isimli eğitimi Udemy’de büsbütün fiyatsız:

Buraya tıklayarak Udemy üzerinden ulaşabileceğiniz eğitimde Mehmet Hamdi Bol, yalnızca gereksiniminiz olan temel bilgileri sizlere sunuyor. Teknik ayrıntılar ve iktisadın tarihi ile ilgili sıkıcı bilgilere vakit harcamadan, yalnızca Bitcoin’den para kazanmanın yollarını öğrenmiş oluyorsunuz.

Ders içeriğinin toplam mühleti ise 1 saat 9 dakika. Temel seviyede olduğu için Bitcoin’i bir formda duyan, fiyat artışları ile dikkatini o istikamete veren herkese uygun bir içeriğe sahip. Elbette sonunda bu iş için bir sertifika ya da yatırım tavsiyesi verilmesi kelam konusu değil. Yalnızca bu bahisteki temel bilgilere sahip olmak için bile edinebileceğiniz eğitim olduğunu söyleyebiliriz. Şayet meraklıysanız göz atmanızı tavsiye ederiz.

Kaynak: Webtekno

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close