Wonder Woman 1984, HBO Max’te de Yayınlanacak

wonder woman 1984 hbo maxte de yayinlanacak sWgmleyI
Google Haberlere Abone Ol

2020 yılını baştan sona etkileyen koronavirüs salgınının en çok etkilediği dallardan bir tanesi de sinema oldu. Sinema salonlarının kapanmasının …

2020 yılını baştan sona etkileyen koronavirüs salgınının en çok etkilediği dallardan bir tanesi de sinema oldu. Sinema salonlarının kapanmasının yanı sıra pek çok sinema çekiminin yarıda kalması, kesimi adeta alt üst etti. Elbette bu durumlardan etkilenen şirketlerin başında da Warner Bros geliyordu. Şirket şimdiyse, 2020 yılında yılan öyküsüne dönen yeni sineması Wonder Woman 1984 için aldığı yeni bir kararı duyurdu.

Wonder Woman 1984, olağan şartlarda çoktan vizyona girmiş olacaktı. Lakin salgın nedeniyle tekraren ertelenen sinema için verilen son tarih, 25 Aralık‘tı. Warner Bros yetkilileri, sinemanın bu tarihte ABD’deki sinema salonlarında seyircilerle buluşacağını söylemişti. Lakin yaşanan gelişmeleri tekrar pahalandıran takım, Wonder Woman hayranlarının yüzünü güldürecek bir karara imza attı. Şirket tarafından yapılan açıklamalara nazaran sinema, sinema salonlarıyla birlikte dijital platform üzerinden de yayına girecek.

Wonder Woman 1984, sinemalarla birlikte HBO Max üzerinden de yayınlanacak

wonder woman 1984 hbo maxte de yayinlanacak 0 ZhiXn2ct

Warner Bros tarafından yapılan açıklamalara nazaran sinema, açık olan tüm sinema salonlarına ek olarak, HBO Max üzerinden de yayına girecek. Üstelik HBO Max kullanıcıları, bu sineması izleyebilmek için ekstra bir ödeme yapmayacaklar. Bunun değerli olduğunu açıkça belirtmemiz gerekiyor zira Disney’in Mulan isimli sineması, Disney Plus üzerinden yayınlandığında ekstra maliyete yol açmıştı. Wonder Woman 1984’te ise bu türlü bir şey yaşanmayacak.

Bahisle ilgili açıklamalarda bulunan WarnerMedia CEO’su Jason Kilar, tüm dünyanın fevkalâde bir süreçten geçtiğini, bu yüzden de kritik kararların alınması gerektiğini söz etti. Bu kararı alırken, tüketicilerin beklentilerini ve mevcut şartları değerlendirdiklerini söyleyen Kilar, bu kararla birlikte Wonder Woman hayranlarına tercih imkanı sunmuş olduklarını belirtti.

HBO Max’in olmadığı Türkiye üzere ülkelerde nasıl bir yol izlenecek?

wonder woman 1984 hbo maxte de yayinlanacak 1 WgI9IaXF

Warner Bros tarafından yapılan açıklamalarda, HBO Max’in hizmet vermediği ülkelerde neler yapılacağına dair bir açıklama yapılmadı. Yani Türkiye üzere ülkelerdeki Wonder Woman hayranlarının, sinemanın sinemalara gelmesini beklemeleri gerekecek. Fakat koronavirüsle çaba kapsamında ülkemizde alınan son kararlar, sinema salonlarının yıl sonuna kadar kapatılmasına yol açtı. Hal bu türlü olunca da Türkiye’deki Wonder Woman hayranları, bu sineması bir mühlet daha bekleyecekler üzere görünüyor.

Wonder Woman 1984, Wonder Woman’ın 80’li yıllardaki maceralarına odaklanacak. Max Lord ve Cheetah isimli iki düşmanın karşısına çıkacak olan Wonder Woman, aksiyon dolu anlara sahne olacak. Patty Jenkins tarafından yönetilen sinemanın başrolünde ise Gal Gadot yer alıyor.

Kaynak: Webtekno

Bir önceki yazımız olan Netflix'in Yeni Filmi 9 Kere Leyla'nın İlk Fragmanı Yayınlan başlıklı makalemizde Leyla hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe