Whatsapp Sahte Numara Alma Ücretsiz – Kesin Yöntem – 2020

Whatsapp Sahte Numara Alma
niburya sesli konuşma

Whatsapp sahte numara alma işlemine başlanmadan önce telefonda iki uygulamanın olması gerekir. Uygulamanın indirileceği siteye girilir ve uygulamalar bulunur. İki ayrı Whatsapp uygulaması telefona indirilir. Ayrıca telefona Whatsapp sahte numara için uygulama indirilir.

Whatsapp Sahte Numara Alma Aşamaları

Sahte numara alma uygulamasında mail girilmesi gereken yere herhangi bir mail girilebilir. Girilen mail hesabı kişiye ait değilse ya da öyle bir mail hesabı yoksa da uygulama kabul eder. Uygulamada girilen şifrenin ise belirli karakter sınırlaması yoktur. Birbirini takip eden sayılar ya da aynı rakamlar şifrede yer alabilir. Uygulamaya giriş yapıldıktan sonra “devam et” butonuna tıklanır. “Robot değilim” aşamasını geçmek için bir test sunulur ve seçimler yapılır. Bu testler içerisinde ağaçlık alan ya da araba seçimi gibi sorular sorulur.

Test sonucunda uygulamanın ana sayfasına varılır. Ana sayfa içerisinde ayarlar seçeneğine girilir. Uygulama, telefon içerisinde bazı erişim izinleri ister. Bu izinlere onay verilmelidir. Ardından uygulama içerisinde belirli bir konum seçilmesi istenir. Bu konum seçimi girilen telefon kodu ile belirlenir. Uygulama girilen telefon koduna uygun olarak, o ülkeye ait bazı telefon numaraları sunar. Hangi ülkeye ait Whatsapp numarası alınmak isteniyorsa, o ülkenin kodunun girilmesi gerekir.

Bu esnada diğer indirilen Whatsapp uygulamasına girilir ve ülke seçilir. Whatsapp uygulamasında seçilen ülke ile sahte numara alma uygulamasındaki ülke aynı olmalıdır. Whatsapp üzerinden uygulamada seçilen numara girilir. Numara ilk seferde doğru olmayabilir ve birkaç kere onay gerebilir. Whatsapp onaylayıncaya dek yeni numara denenmesi gereklidir. 

Sayfa yenileme işlemleri sırasında seçilen numara kaybolabilir. Bu yüzden işlemler bitmeden sayfa yenilenme işlemi yapılmamalıdır.Whatsapp uygulaması üzerinden onaylanan numara, sahte numara alma uygulaması üzerinden seçilir. Numara seçildikten sonra devam et butonuna basılır.

Ardından telefona bir kod gelir. Bu kod girilerek Whatsapp uygulamasına giriş onayı alınabilir. Kişi kendisine istediği bir isim ve fotoğrafı seçebilir. Bu işlem bitiminde kişi kendisine istediği ülkeden numara seçimi yapabilir. 

Numara Görüntüleme Problemi

Kişi indirmiş olduğu yeni Whatsapp uygulamasında telefon rehberinin tamamını görüntüleyemeyebilir. Bu durumda telefon rehberinde görüntülenmek istenen kişi seçilmelidir. Numaranın başına ülke kodu (+90) girildiği takdirde sorunsuz rehber görüntüleme işlemi sağlanabilir.

Eğer bu işlem yurtdışından yapılacak ise numara görüntüleme işlemi yine aynı olacaktır. Kişi, bulunduğu ülke konumundaki kişilerin numaralarının başına ülke kodunu girebilir. Bu durum sonucunda istenilen numaralara erişilir.

Whatsapp Sahte Numara Alma İşlemi Ücretli Mi?

Whatsapp sahte numara alma işlemi için telefonda olması gereken üç uygulama vardır. Üç uygulama da telefonun kendi indirme sitesinden ücretsiz olarak indirilebilir. Telefon numarası alındıktan sonra uygulama ya da yeni Whatsapp herhangi bir ödeme talep etmez.

Whatsapp Sahte Numara Alma

Whatsapp Sahte Numara Alma

pin

Bir önceki yazımız olan En İyi Whatsapp Durum Sözleri - 2020  başlıklı makalemizde whatsapp durum sözleri hakkında bilgiler verilmektedir.