En İyi Whatsapp Durum Sözleri – 2020 

Whatsapp Durum Sözleri
niburya sesli konuşma

Her geçen gün sosyal medya hesaplarımızda yer almaya başlayan paylaşımlardan biri de whatsapp durum sözleri oluyor. Akla gelmesi mümkün olan her konuda neredeyse yer alan güzel söze rastlamak muhtemel. Bu sözleri daha çok içerisinde yer aldığımız çeşitli haller ya da duygulara göre paylaşır, algı oluşmasını sağlarız. 

Bu sosyal medya hesaplarından en aktif olarak kullanılan Whatsapp için de biri birinden farklı özlü sözler yer alıyor. Özellik ile whatsapp durum kısmında yer alan sözler, bizlerin hal ve duygu durumlarına  göre değişebilen, bunları en iyi aktaran etkilerden biri oluyor.

Eğer sizler de bu tarz paylaşımlar arıyor, kendiniz için uygun söz bulamıyorsanız tam da doğru adrestesiniz. Çünkü her duygu ve düşünceyi aktaran, birçok farklı konuda yer alan sözleri sizler için sıraladık. Nasıl bir ruh hali içinde olursanız olun kendiniz için uygun olanı bulacaksınız. İster aile, ister dost, ister sevgili için… Kim için olduğu fark etmez. O anki halinize uygun bir söz bulmak için akla gelen birçok farklı seçenekten yararlanabilirsiniz. Sadece Türkçe değil, birçok farklı dilin sözünü bulmak da mümkün. İşte bu liste;

En İyi Whatsapp Durum Sözleri

  • O kapı her zaman sana açılır, yeter ki vurmayı bil. Ne zaman bilmem ama sen yeter ki o kapıda durmayı bil. 
  • Giderken bana sevebileceğim birine benziyorsun demişti. Olsun, sen de benim gözümde insana benziyordun.
  • Hayatımda kimsenin bilmediği kadar intiharlarım var. Yaşamdan kopmuşçasına kaçmış gitmişlerim var insanlardan…. 
  • Bilmediği konularda bile konu hakkında bilgisi olan insanlardan daha çok ukalalık yapanların o an ümüğünü kesmek istiyorum. 
  • Farklı olduğum için herkes bana gülüyor. Fakat, kimse bilmiyor ki herkes biri birine benzediği için ben de onlara gülüyorum.
  • Aman dırdır etmesin, aman bana trip atmasın, her istediğimde sadece elimin altında olsun, nazlı nazlı süzülsün istiyorsun ama gidin balık besleyin.
  • Ben her zaman kendi kusurları ile dahi dalga geçebilen bir kadınım. Senin o küçük aklın ile sokmaya çalıştığın laflara mı üzüleceğim.
  • Eğer birisi sizi hem bedenen hem kalben aldatmış ise bu onun suçudur. Fakat o kişi sizi bir kere değil de birden fazla kere aldatmışsa bu sadece senin suçundur. 
  • Bazı anlarda bazı insanların resimlerine bakıyorum. Hepsi o kadar güzeller ki… O anlar ve o insanlar sadece resimlerde kalsınlar istiyorum. Çünkü karakterlerin nasıl olduğu objektif içerisine giremiyor. 
  • Aklı olan kişiye uzun cevap verilmez diyen Konfüçyus, ne kadar da doğru demiş. Sana hiç de uzun cevap veremem. Akılsızlığınla yalnız kalman dileğiyle…

Gibi akla gelen birçok farklı söze rahat bir erişim elde edebilirsiniz.  

Whatsapp Durum Sözleri

Whatsapp Durum Sözleri

pin

Bir önceki yazımız olan Youtube Kanal İsimleri - 2020 En Güzel İsim Önerileri başlıklı makalemizde youtube kanal isimleri, youtube kanal isimleri 2020 ve youtube kanal isimleri önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.