Webtekno ve Kafa Topu 2, Boğaziçi Bilişim Ödülleri’ne Aday

webtekno ve kafa topu 2 bogazici bilisim odullerine aday 1W9pSgUu
Google Haberlere Abone Ol

Türkiye’de bilişim dalı ve eğitim dünyasını her yıl bir ortaya getiren en esaslı etkinliklerden Boğaziçi Bilişim Mükafatlari, bu yıl pandeminin …

Türkiye’de bilişim dalı ve eğitim dünyasını her yıl bir ortaya getiren en esaslı etkinliklerden Boğaziçi Bilişim Mükafatlari, bu yıl pandeminin tesiri ile birinci kere dijital olarak düzenlenecek. Fakat oylama basamağının heyecanı birebir halde devam ediyor.

Webtekno olarak, Yılın En Âlâ Teknolojik İçerik Sitesi kolunda bu yıl da aday gösterildik. Siz pahalı okurlarımızın oyları ve COMPEC heyetinin değerlendirmeleri ile daha evvel 5 kere kazandığımız Boğaziçi Bilişim Ödülleri’nin bizler için manası çok büyük. Ayrıyeten şu sıralar Basketball Arena’da son çalışmalarını yapan Masomo’nun taşınabilir oyunu Baş Topu 2 de En Uygun Yerli Dijital Oyun kategorisinde aday olarak gösterildi.

Boğaziçi Bilişim Ödülleri’nde 20 farklı kolda favori adayınıza oy verebilirsiniz:

webtekno ve kafa topu 2 bogazici bilisim odullerine aday 0 lMSOVSsa

  • Buradan açacağınız sayfada “Hemen Oy Kullan” botununa dokunup oy kullanmaya başlayabilirsiniz.

Her kolda 5 ya da 6 adayın yer aldığı Boğaziçi Bilişim Mükafatları bu yıl, alt kesimlere daha özel ya da daha genel olarak düzenlenmiş kategoriler ile karşımıza çıktı. Mükafatlar verilmeden evvel son kıymetlendirme COMPEC heyetinin elinde olacak. Bu evrede halk oylaması sonuçlara %75, heyet değerlendirmesi ise %25 oranında tesir edecek.

Boğaiçi Bilişim Mükafatları nedir?

Her yıl Türkiye’deki bilişim alanında paha üreten kişi ve firmaların halk oylaması ve heyet görüşü ile takdir edildiği Boğaziçi Bilişim Mükafatları, 50’den fazla Boğaziçi Üniversitesi öğrencisinin istekli çalışmaları ile hayat buluyor. Adaylar, üniversitenin bilişim kulübü olan COMPEC bünyesindeki özel grup ve heyet tarafından yapılan araştırmalar sonucunda belirleniyor. Boğaziçi Bilişim Ödülleri’nin resmi Instagram hesabına da buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Webtekno

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close