Vodafone Bedava İnternet 2020 – Nisan

Vodafone Bedava İnternet 2020
Google Haberlere Abone Ol

Vodafone bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılarına farklı hizmetler ile hediyeler dağıtmaktadır. Pek çok kullanıcı internet paketini kısa süre içerisinde bitirmektedir. Bu durumlarda ek internet paketi yapmak yerine Vodafone bedava internet kampanyalarını kullanma imkanınız bulunmaktadır. Firmanın güncel olarak bedava internet kazandırdığı hizmetlerini kullanarak günlük, haftalık veya aylık olarak internet kazanılabilmektedir. Vodafone hediye internet kazanılabilecek güncel kampanyalar şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Vodafone Seviyorum İnterneti Anketi
 • Vodafone TL Yükleyenlere Hediye İnternet Kampanyası
 • 4.5G Hediye İnternet Kampanyası
 • E-Fatura Kullanıcılarına Hediye İnternet Kampanyası
 • Vodafone Yanımda Uygulaması
 • Yeni Gelenlere 5 GB İnternet Kampanyası
 • Vodafone Bedava İnternet Anketi

Vodafone Seviyorum İnterneti testi, firmanın bedava internet kazanma imkanı sunduğu en popüler kampanyalarından birisidir. Seviyorum İnterneti testine katılmak için izlenmesi gereken adımlar şu şekilde belirlenmiştir:

 • https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/#/ linkine tıklayarak Vodafone resmi internet sitesi üzerinden ankete ulaşım sağlamanız gerekmektedir.
 • Ardından “Teste Başla” butonuna tıklayarak ankete başlamanız gerekmektedir.
 • Anket sonunda birkaç soru daha cevaplamanız için 3 GB bedava internet teklifi sunulmaktadır.
 • Ardından telefon numaranızı girmeniz talep edilmektedir.
 • Telefonunuza gönderilen doğrulama kodunu girdikten sonra anket başlatılmaktadır.
 • Soruları cevaplayarak anketi tamamlayan kişilere 3 GB internet hediye edilmektedir.

Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyasına dair bilinmesi gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Bu detaylar şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Her kullanıcı yalnızca bir kez kampanyaya katılım sağlayabilmektedir.
 • 3 GB hediyesi günlük olarak sunulmaktadır. Yani yalnızca 24 saat için geçerli olacaktır.
 • Farklı operatörlerden ankete katılan kullanıcıların numaralarını Vodafone operatörüne taşımaları halinde, hediyeleri günlük olarak değil aylık olarak tanımlanmaktadır.
 • Vodafone Yeni Gelenlere 5 GB vodafone bedava İnternet paketi

Numarasını Vodafone’a taşıyanlara 5 GB internet kampanyası, firmanın 12 ay boyunca geçerli olan kampanyalarından birisidir. Kampanya detayları şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Kampanya kapsamında numarasını Vodafone’a taşıyan kullanıcılara aylık 5 GB, 12 ayda toplam 60 GB internet hediye edilmektedir.
 • Kampanya yalnızca numarasını Vodafone faturalı hatlarına taşıyan kullanıcılar için geçerlidir. Faturasız hatlara geçen kullanıcılar 5 GB internet kazanamamaktadır.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için Uyumlu veya Red paketlerinden birini seçmeniz gerekmektedir.
 • Kampanyadan faydalanmak isteyen kullanıcıların Vodafone Yanımda uygulamasını telefonuna indirmesi gerekmektedir.
 • Ardından uygulamada bulunan “Ek Paketler” menüsüne girerek hediye internet paketi kazanılabilmektedir.

Vodafone TL Yükle Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Vodafone yükle kazan kampanyası, TL yükledikçe hediye kazanacağız uygulamalardan birisidir. Kampanya kapsamında 2 GB’a varan bedava internet paketleri kazanılabilmektedir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kullanıcıların bilmesi gereken detaylar şu şekilde sıralandırılabilmektedir:

Kampanyadan faydalanabilmek için faturasız hat kullanıcısı olmak gerekmektedir. Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcıların yapması gereken ilk işlem, Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek olmalıdır. Vodafone Yanımda uygulaması, hattınız hakkında detaylı bilgi sahibi olabileceğiniz, güncel kampanyaları takip edebileceğiniz ve online işlem gerçekleştirebileceğiniz bir platformdur.

Uygulama iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu olarak hazırlanmıştır. Uygulama mağazalarına girilerek indirme işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Vodafone Yanımda uygulamasında “Bana Ne Var” kampanyası bulunmaktadır.
Bana Ne Var kampanyasında size özel teklifler sunulmaktadır. Buradan yüklemelerinizden kazanacağınız hediyeler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve sunulan tekliflerden birini seçerek hediyenizi kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet 2020
Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone 4.5G Bedava İnternet

Vodafone 4.5G’ye geçenlere bedava internet kampanyası, hattını henüz 4.5G teknolojisine geçirmemiş kişiler için hazırlanan kampanyalardan birisidir. SIM kartı 4.5G uyumlu olan ancak henüz 4.5G teknolojisine geçmeyen kullanıcılara kampanya kapsamında 4.5G teknolojisine geçmeleri halinde internet hediye edilmektedir. Vodafone bedava internet hediyesi 4.5 GB veya 10 GB olarak değişiklik göstermektedir. Kampanyaya dair bilinmesi gereken önemli detaylar şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Hem faturalı hat kullanıcıları hem de faturasız hat kullanıcıları tarafından kullanılabilecek kampanyalardan birisidir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan internet paketleri faturalı hat kullanıcılarına 1 aylık olarak tanımlanmaktadır.
 • Faturasız hat kullanıcılarına ise hediye internet paketi haftalık olarak hediye edilmektedir.
 • Firmanın 4.5G teknolojisine yeni geçenler için sunmuş olduğu bir diğer kampanya, SIM kart değişimi kampanyasıdır. SIM kartı 4.5G teknolojisine uyumlu olmayan kişilerin SIM kartlarını değiştirmeleri halinde, 1 ay boyunca geçerli 5 GB internet hediye edilmektedir.

Vodafone E-Fatura Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone e-faturaya geçenlere hediye internet kampanyası, ücretsiz internet kazanmak isteyen kullanıcıların tercih edebilecekleri kampanyalardan bir diğeridir. Doğayı korumak ve kağıt israfını önlemek adına tüm operatörler tarafından teşvik edilen e-fatura için Vodafone operatörü de hediye internet vererek kullanıcılarını teşvik etmektedir. Kampanya kapsamında e-faturaya veya SMS faturaya geçen kullanıcılara 15 gün geçerli olmak üzere 1 GB internet hediye edilmektedir. E – fatura kampanyasına SMS ile katılım sağlanabilmektedir. Kampanyaya katılmak için gönderilmesi gereken mesaj şu şekildedir:

 • EFATURA yazıp bir boşluk bırakıp e-posta adresi yazılarak 7000‘e gönderilmelidir.
  Örnek SMS: EFATURA abcdefg@gmail.com

Vodafone Yanımda Hediye Çarkı ile Bedava internet Paketi Kazanma

Vodafone Yanımda uygulaması hediye çarkı, Vodafone kullanıcılarının firmadan hediye internet kazanmak için tercih edebilecekleri popüler kampanyalardan bir diğeridir. Vodafone Yanımda uygulamasında “Hediye Çarkı” kampanyası bulunmaktadır. Bu kampanyaya tıklayıp çarkı çevirerek 20 GB’a kadar Vodafone bedava internet kazanılabilmektedir. Hediye Çarkı kampanyası yalnızca internet kazanma imkanı sunan bir uygulama değildir.

Bunun yanında internet, dakika ve iletişim pass kazanma imkanınız da bulunmaktadır. Hediye Çarkı kampanyası kapsamında, firma tarafından çekilişler de düzenlenmektedir. Vodafone kullanıcıları haftalık olarak çarkı çevirerek hem sürpriz hediyelerden birini kazanmakta hem de güncel çekilişe katılmaktadır. Bu imkanlardan faydalanmak için iOS ve Android işletim sistemine sahip kullanıcıların mobil mağazalarından “Vodafone Yanımda” uygulamasını indirmeleri gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Bedava İnternet 2020 - Nisan başlıklı makalemizde türk telekom 2020 bedava, türk telekom 2020 bedava internet ve türk telekom 2020 bedava internet kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe