Vodafone Bedava Dakika Kazandıran Uygulamalar 2021

Vodafone Bedava Dakika Kazandıran Uygulamalar 2021
Google Haberlere Abone Ol

Vodafone Bedava Dakika

Türkiye’de milyonlarca kişi tarafından yaygın olarak kullanılmakta olan Vodafone, kullanıcılarına pek çok tarife ve kampanya sunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de, ücretsiz olarak verilmekte olan Vodafone bedava dakika 2020 hizmetidir. Böylece Vodafone, kendisini tercih etmiş olan kullanıcılarına bazı uygulama ve yöntemler ile hediyeler vermektedir. Bu yazımızda, Vodafone kullanıcıları için güncel olan Vodafone dakika fırsatlarını derledik. Buna ek olarak Vodafone’un resmi olarak duyurmuş olduğu paketler arasından, en düşük ücretli olanlara da yer verdik.

Vodafone Ücretsiz Kampanyalar

Vodafone, kendi belirlediği tarihler arasında ücretsiz kampanyaları kullanıma sokmaktadır. Bu kampanyalar sürekli değişebilmektedir. Bu kampanyalar ile Vodafone, müşterilerine ücretsiz olarak dakika, internet ve SMS sunmaktadır. Bugün, güncel olarak sunulmakta olan ücretsiz dakika fırsatları bunlardır. Ayrıntılı bilgi ve yeni fırsatlar için, her ay Vodafone’un sitesi ve Vodafone Yanımda uygulaması takip edilmelidir.

Vodafone Yanımda

Vodafone bedava dakika yapma hilesi olarak belirtilebilecek bir seçenek yoktur. Zira Vodafone, kendi isteği ile müşterilerine dakika tanımlaması yapmaktadır. Vodafone’un sunmakta olduğu bu kolaylıklardan birisi de Vodafone Yanımda uygulaması aracılığı ile yapılmaktadır. Bu uygulamayı cep telefonuna indiren Vodafone müşterileri, hediye çarkını kullanarak her hafta özel hediyeler kazanabilmektedir. Bu hediyeler arasında dakika da mevcuttur.

Vodafone Freezone

Vodafone bedava dakika seçenekleri arasına bir imkân da Freezone aracılığı ile gelmektedir. 25 yaş ve altı genç Vodafone kullanıcılarına yönelik olarak hazırlanan Freezone, kendini tercih eden kullanıcılara 6 ay geçerli olan 250 hediye dakika fırsatı sunmaktadır.

Bu uygulamaya katılmak isteyen Vodafone müşterileri, Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, buradan 6 ay geçerli 250 dakika paketini seçerek, hatlarına otomatik olarak kampanyayı yükleyebilir.

Kaçmaz Kırmızı

Bedava dakika almak için kullanılabilecek yöntemlerden birisi de Kaçmaz Kırmızı seçeneğidir. Cep telefonunuza Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek, özel fırsatları takip edebilirsiniz.

Vodafone Düşük Fiyatlı Dakika Seçenekleri

Vodafone’un resmi sitesinde, bu fırsatlar haricinde güncel bir fırsat mevcut değildir. Yazımızda geçen bu listeler, Vodafone sitesinde en düşük ücretleri olan seçeneklerdir.

Kolay ve Uyumlu Paketler

Vodafone, kolay paketleri arasında oldukça düşük fiyatlarla sunulmaktadır. Bu paketler devredilememekte olup, paket tekrarı da bulunmamaktadır. Hattınıza bir ay içerisinde, en fazla 10 defa kolay paket yükleme imkânınız bulunmaktadır.

Süper Kolay Paket 25

Eğer telefonlarda uzun konuşmaları seviyorsanız ve en düşük fiyatı vererek, en fazla dakikayı elde etmek istiyorsanız, Süper Kolay Paket 25 tercih edebileceğiniz seçenekler arasında yer almaktadır. Böylece 750 dakika, hemen hattınıza tanımlanmaktadır.

Bir ay boyunca geçerli olan bu paket, bitmesi ardından tekrarlanamamaktadır. Bu paket yeni hat alımına özel olup, ilk ay ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu paket nakit olarak ya da banka ya da kredi kartıyla ödemesi yapılarak, kolay bir şekilde yüklenebilir.

Uyumlu Bol Dakika

Vodafone Uyumlu bol dakika, 25 Türk Lirası Karşılığında 1500 dakika ve 250 SMS hattınıza tanımlamaktadır. Böylece ay içerisinde zamanı düşünmeden, sevdiklerinizle keyifli konuşmalar yapabilirsiniz. Buna ek olarak akıllı devretme özelliği de mevcut bulunan paket, kullanmamış olduğunuz miktarı bir sonraki aya devrederek, her ay daha fazla konuşma imkânı sunmaktadır.

1 Aylık Her Yöne 250 Dakika

Vodafone 250 dakika hizmeti için, 18 Türk Lirası ödeyerek erişebilir, sevdiklerinizle 1 ay boyunca konuşabilirsiniz. Bu hizmeti, Vodafone’un sitesi üzerinden online bir şekilde kolayca alabilirsiniz. Telefon numaranızı girerek, ardından kolay paket seç kısmında 1 aylık her yöne 250 dakika paketini bulup, en sonunda ödeme yapacağınız kartın bilgilerini girerek, bu hizmete hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Gani Tarifeler

Vodafone’un eski ve yeni müşterilerine sunmakta olduğu Gani tarife, içerik bakımından oldukça zengindir. Aylık 1000 Gani Dakikayı 26 Türk Lirası ile kullanıcılarına sunmakta olan Vodafone, müşterilerinin uzun süre konuşması için en düşük fiyatı vermektedir.

Gani dakikalar, ayrıca internete girmek için de kullanılmaktadır. Böylece kullanmış olduğunuz internet MB olarak değil; dakika olarak hesaplanır. İnternette ne kadar aktif bir şekilde durursanız, Gani dakikanız da o kadar fazla gidecektir. Buna karşılık HD video izleme, 4.5G kullanma gibi seçenekler, harcanan Gani dakika miktarını arttırmamaktadır. Gani dakikaları kullanıcı, istediği şekilde kullanabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Bedava Dakika 2021 Özel başlıklı makalemizde türk telekom bedava dakika 2020, türk telekom bedava dakika her yöne ve türk telekom bedava dakika hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe