‘’Üreten Kadınlar Kulübü’’ birinci ayını tamamlıyor

ureten kadinlar kulubu birinci ayini tamamliyor 9ndnXmCG
Google Haberlere Abone Ol

JLL Türkiye tarafından yönetilen ve ziyaretçilerine konforlu ve rahat alışverişin yanı sıra sanatın da kapılarını aralayan Next Level Alışveriş …

JLL vatanımız tarafınca yönetilen ve ziyaretçilerine konforlu ve rahat alışverişin yanı sıra sanatın da kapılarını aralayan Next Level Alışveriş Merkezi, Üreten Hanımefendiler Kulübü dijital atölyelerinin 1. ayını cam boyama atölyesi ile tamamlıyor.

Uzman eğitmenler eşliğinde her hafta tek dijital atölyenin mekanına almış olduğu projede wayuu çanta, seramik boyama ve amigurumi atölyelerinin arkasından bu hafta da cam boyama atölyesi gerçekleştirilecek. Tamamen parasız meydana gelen eğitime katılmak isteyenler 21, 22, 23 Eylül tarihleri içinde nextlevelavm instagram hesabı üstünden başvurusunu gerçekleştirebilecek.

Atölyenin bütün malzemeleri başvurular arasından belirlenen 10 hanım takipçiye Next Level Alışveriş Merkezi tarafınca armağan edilecek; uzman eğitmen Tuğçe Pulatoğlu’nun öğrenim videosu da katılımcılarla paylaşılacak. Böylece iştirakçilerin videoda yer edinen yönergeler doğrultusunda armağan edilen kitlerle ürünleri yapabilecek, yepyeni tek sanat dalı ile tanışmış olacak.

Eğitimler hız kesmeden aynı hızda devam edecek

Haftada 10 şahıs olmak suretiyle her ay 40 kadının ücretsiz bir şekilde katılabildiği, 4 değişik el sanatı atölyeleriyle ilk ayını tamamlayan proje, geliyor olacak aylarda da hız kesmeden sürecek; katılımcılar ahşap boyamadan punch needle’a, keçe işlemeden makromeye denli birbirinden değişik sanat dalları ile tanışmaya aynı hızda devam edecek.

Hibya Haber Ajansı

Bir önceki yazımız olan Dijital benim işim başlıklı makalemizde Dijital, Eğitim ve İş hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe