Ünlü oyuncu Özcan Deniz’in eski eşi Feyza Aktan’ın evinde korkutan yangın!

unlu oyuncu ozcan denizin eski esi feyza aktanin evinde korkutan yangin
Google Haberlere Abone Ol

Senarist ve oyuncu Özcan Deniz’in eski eşi Feyza Aktan’ın evinde bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı. Kış bahçesinde çıkan yangın kısa …

unlu oyuncu ozcan denizin eski esi feyza aktanin evinde korkutan yangin 0 2dhJPdGU

Senarist ve oyuncu Özcan Deniz’in eski eşi Feyza Aktan’ın evinde bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı. Kış bahçesinde çıkan yangın kısa sürede kontrol altına alındı.

Özcan Deniz, Feyza Aktan ile 2018’de evlenmiş, 15 ay sonra tek celsede boşanmıştı. Şarkıcı, mahkeme kararına rağmen Zekeriyaköy’deki evinden çıkmayan eski eşi hakkında geçen kasımda suç duyurusunda bulunmuştu. Paylaşılamayan lüks evde önceki gün talihsiz bir kaza yaşandı.

Feyza Aktan önceki gece evin kış bahçesinde geç saatlere kadar oturdu ancak yatarken ısıtıcıları açık unuttu. Kısa sürede ısınan koltuklar alev alınca çıkan dumanı gören komşular itfaiye çağırdı. Yangın büyümeden kontrol altına alındı.

unlu oyuncu ozcan denizin eski esi feyza aktanin evinde korkutan yangin 1 cVEFP7wP

VİLLA İÇİN ESKİ EŞİYLE DAVALIK OLMUŞTU

Özcan Deniz 2018’de evlendiği oğlu Kuzey’in annesi Feyza Aktan’dan Habundan dolayın 2019’da boşanmıştı. Hemen ardından birlikte tatile çıkınca barıştıkları söylenmişti. Ama sonrasında Feyza Aktan, evliyken yaşadıkları evden çıkmayınca, Özcan Deniz de gasp iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Anahtar kelimeler: özcan deniz feyza aktan,Özcan Deniz haberleri,Özcan Denizin eski eşi

Kaynak: Yasemin: https://www.yasemin.com/magazin/haber/2975932-unlu-oyuncu-ozcan-denizin-eski-esi-feyza-aktanin-evinde-korkutan-yangin

Bir önceki yazımız olan Yıldız Tilbe: Görücü usulü evlenmek en güzeli başlıklı makalemizde görücü usulü evlilik, magazin haberleri ve Yıldız Tilbe kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe