Türkiye Ukrayna Feribot Fiyatları 2020

Türkiye Ukrayna Feribot Fiyatları
Google Haberlere Abone Ol

Ukrayna Feribot Fiyatları 

İstanbul’dan Odessa’ya feribot seferleri için Türkiye Ukrayna feribot fiyatları güncel 2020 fiyatları, feribot seferleri her hafta olarak düzenleniyor. Ortalama olarak sefer 27 saat sürüyor. Seçeceğiniz feribot yolculuğunda seyahat boyunca bilete dahil 3 öğün yemek imkânı da sunuluyor. Araç sahiplerinin tercih ettiği bu favori ulaşım şekli ile Ukrayna’ya feribot ile erişme imkânı tanınmış oluyor. Vize ve konaklama masraflarından da kaçınmış olarak 1 günlük bir deniz yolculuğu yapabilirsiniz. 1 gün süren deniz yolculuğunun ardından Ukrayna limanına çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Ukrayna’ya vize almadan gitme imkânınız bulunuyor. Hatta şu an neredeyse sadece çipli kimliklerle bile giriş yapabiliyorsunuz. Bu feribot seferleri sayesinde her geçen gün daha da fazla talep olması bekleniyor. Haydarpaşa limanından Ukrayna’ya çok rahat bir şekilde erişebilirsiniz. Düzenli olarak yapılan bu feribot seferlerinin bilet fiyatları ise Euro bazındadır.

Türkiye Ukrayna Feribot Fiyatları
Türkiye Ukrayna Feribot Fiyatları

Ukrayna’ya araçla ulaşmak isteyen kişilerin hem daha hızlı hem de oldukça konforlu bir şekilde gidebileceği yollardan biri feribot kullanmak oluyor. Chernomorsk’tan Perşembe ve pazar günü İstanbul’a sefer düzenlenirken, İstanbul’dan Salı ve cumartesi günleri sefer düzenleniyor. Bu seferlerin dışında farklı günlerde seferler yapılmıyor şimdilik. Talebin artmasına bağlı olarak sefer sayılarında bir artış söz konusu olabilir ilerleyen zamanlarda.

Feribot taşımacılığının daha da yaygınlaşması ticari anlamda her iki ülke adına da oldukça iyi bir durum olacaktır. Karadeniz ile Odessa arasında yapılacak olan bu seferlerin belli aralıklarla ve devamlı olarak düzenleniyor olması da insanların ulaşımını daha rahat bir hale getiriyor.

Ukrayna’dan Haydarpaşa limanına çok rahat bir şekilde ulaşabilir ya da Haydarpaşa’dan Odessa’ya çok rahat bir şekilde gidebilirsiniz. İki liman arasında sürecek yolculuğun bir gün olması da hiç sorun olmayacaktır. Çünkü üç öğün yemek verilecektir ve bu yemekler satın alacağınız bilete dahil olacaktır. Bu yüzden rahat bir yolculukla Ukrayna’ya gitmek isteyen kişiler için farklı bir deneyim olabilir.

  • 1 yetişkin ve araçsız bilet fiyatı ise 180 Euro olarak düzenleniyor.
  • Çocuklar için bilet fiyatı 75 Euro olarak düzenlenirken bebekler için bu fiyat 10 Euro’dur.
  • 1 yetişkin ve 1 otomobil ile seyahat edecekseniz de bilet fiyatı 280+180 Euro olacaktır.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe