Turkcell Yıllık İnternet Paketi Nedir?  2020 Bedava İnternet

Turkcell Yıllık internet paketi
Google Haberlere Abone Ol

Turkcell Yıllık İnternet Paketleri 2020 Bedava İnternet

Turkcell’den dev hizmet! Turkcell’in hzimete yeni sunduğu yıllık (1 yıllık) internet paketi ile sizlerde sanal ortamda gezmenin, bilgi edinmenin ve özgürlüğün tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. 

Turkcell yıllık internet paketi ile işlerinizi kotaya takılmadan rahatlık içinde hâlledebilir, salgın süresince eğitimine evden devam etmek durumunda kalan çocuklarımızın bu süreci saha sağlıklı geçirmelerine katkı sunabilirsiniz. Turkcell bedava internet hakkına sahip olmanın en kolay yolunu duymaya hazır mısınız? En altta yorumlar kısmına yorum bırakan iki kişiye bedava internet veriyoruz. Daha çok yorum yapmanız şansınızı artıracağından bol bol yorum bekliyoruz. 

Turkcell Yıllık İnternet Paketi Nedir? 

Turkcell yıllık internet paketi kullanımı için faturalı hat müşterisi olmanız gerekir. Yıllık internet paketi karşılığında ne alırım? Ne öderim?

 • 100 GB yıllık paket içinde; 100 GB internet + 10000 DK  – 59 TL/AY
 • Dev 150 GB yıllık paket içinde; 150 GB internet + 20000 DK  – 89 TL/AY
 • Platinum Dev 200 GB yıllık paket içinde; 200 GB + 20000 DK – 109 TL/AY
 • Platinum Dev 300 GB yıllık paket içinde; 300 GB + 20000 DK – 149 TL/AY
 • Platinum Black Dev 500 GB yıllık paket içinde; 500 GB + 20000 K – 199 TL/AY

Turkcell Bedava İnternet Uygulamaları Nelerdir? 

Teknolojilerin sürekli olarak gelişmesi ile birlikte akıllı telefon kullanıcıları artmış ve işlerin küçücük telefon üzerinden bile halledilir hale gelmesini sağlamıştır. İşlerin devamlılığının sekteye uğramaması adına internet en önemli araçlardan biri olmuştur.

Turkcell ise bu durumun önemini bilmekte ve operatör kullanıcılarına hayli faydalı uygulamalar ile ücretsiz internet hakkı tanımıştır. Peki, Turkcell bedava internet uygulamaları nelerdir?  

 • Turkcell BİP uygulaması; Bedava internet uygulamaları içinde en talep gören  bir diğer uygulama ise BİP’tir. BİP kullanmayan arkadaşlarınızı bu uygulamadan haberdar edip kullanmalarını sağlamanız durumunda 1 GB internet kazanabilirsiniz. Bunun yanında uygulama içinde yer alan adımları takip ederek farklı bedava internet hakkına da sahip olabilirsiniz.
 • Turkcell Dijital Operatör uygulaması; bu uygulama ile hattınızda gerçekleştirdiğiniz tüm işlemlerinizin kontrolünü sağlayabilirsiniz. Bu uygulamayı sanal mağaza aracılığı ile telefonunuza indirebilir, uygulama üzerinde yüklü Salla Kazan ile bedava internet kazanabilirsiniz. Bedava internet kazanmanın en kolay yollarından biri ise bu içeriğin altına yorum yapmaktır. Yaptığınız yorum ile bedava internet kazanma şansını elde edebilirsiniz.
 • Turkcell Goller Cepte uygulaması; Sanal mağazadan indirebileceğiniz Goller Cepte ile sizlerde tuttuğunuz takımınızın gol atmasının ardından 500 MB internetinize kavuşabilirsiniz. 
 • Turkcell Dergilik; bu uygulamaya katılmanızın ardından kullanmaya başlamanız hâlinde o hafta için geçerli 1 GB internet hakkınız numaranıza tanımlanır.
 • Turkcell YAANİ uygulaması; Turkcell aracılığında yapılmış arama motoru YAANİ kullanımı ile de Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz. Kullanıcı sayısının artması ile vermiş olduğu hediye internetlerde artış gösterir.
 • Turkcell GNÇ uygulaması; 25 yaşına kadar olan gençlerin kullanabildiği GNÇ uygulaması ile Turkcell abonesi olmanın tadını çıkarabilir, bedava internete kavuşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, uygulama içinde Çatlat menüsünü ziyaret etmek ve haftanın herhangi iki gününde yumurtaları çatlatıp bedava internet kazanmak olacaktır.  

Bu bedava internet uygulamaları ücretli mi? SMS katılımı ile faydalanılan uygulamalarda gönderilen mesajlar ve uygulama kullanımı ücretsizdir. Bu paylaşıma yorum yapan kişiler arasından yapılacak çekilişle 2 kişiye Turkcell bedava internet verilecektir. Yapacağınız yorumları ne kadar artırırsanız şansınız da o kadar artacaktır.  Turkcell kampanyaları ile alakalı detaylı bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz. 

Bir önceki yazımız olan Modem ADSL internet ışığı yanmıyor, ne yapabilirim? başlıklı makalemizde modem adsl internet ışığı yanmıyor, modem adsl ışığı yanıyor internet yok ve modem internet ışığı kırmızı hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe