Türk Telekom Bedava Dakika 2021 Özel

Türk Telekom Bedava Dakika 2021 Özel
Google Haberlere Abone Ol

Türk Telekom, ülkemizde en çok kullanılan operatörler listesinde bulunmaktadır. Turk Telekom için 2021 özel bedava dakika kazanma yöntemlerinden bahsedeceğiz. Müşterilerine bir çok zengin ve uygun hizmet sunmakta olan Türk Telekom’un hizmetlerinden birisi de bedava dakikadır. Bu yazımızda, Türk Telekom’un müşterilerine sunmakta olduğu güncel ücretsiz hizmetleri araştırarak, sizlerle paylaştık. Ayrıca bu operatörün sunmakta olduğu oldukça düşük ücretli olan dakika fırsatlarını da sizin için derledik.

Türk Telekom bedava dakika nasıl kazanılır diyorsanız, -her yöne bedava dakika hediye veren uygulamaları sizler için listeledik;

Türk Telekom Bedava Dakika

Türk Telekom, resmi sitesi üzerinden güncel olan kampanyaları duyurmaktadır. Bu kampanyalar şu şekildedir.

Sil Süpür

Bedava dakika kazan Türk Telekom seçenekleri arasında faydalanabileceğiniz bir kampanya, Sil Süpür’dür. Türk Telekom, Sil Süpür kampanyası ile her hafta bedava dakika da dâhil olmak üzere sürpriz hediye kazanmak mümkün olmaktadır. Sil Süpür’e ulaşmak için, App Store ya da Google Play Store üzerinden Online İşlemler Uygulamasını indirerek, ardından giriş yapmalısınız. Bundan sonra Sil Süpür oyunu ile, ödülünüzü alabilirsiniz.

Oyunda hediyeler, Çarşamba ya da Cuma günü, saat 06.00’a kadar yenilenmektedir. Türk Telekom müşterileri, hediyelerinin yenileceği günü mobil uygulama üzerinden öğrenebilmektedir. Dakikalardan, hediye paket hatta tanımlandığında yararlanmaya başlanabilmektedir. Türk Telekom, tanımlama yapmasıyla beraber SMS atmaktadır.

Hoş Geldin Hediyesi

Türk Telekom Arası Bedava dakika imkânlarından bir tanesi de, bu operatörden yeni hat alan müşterilere sunulmaktadır. Böylece ilk ay, kullanıcılara 750 dakika, 750 SMS ve 25 GB bedava olarak verilmektedir.

Bu kampanya’dan yararlanmak isteyen kullanıcılar, BOLBOL yazarak, 5555’e SMS göndererek, katılım sağlayabilmektedir. Ovit izni olmayan kullanıcılar ise BOLBOL Onay yazarak, 5555’e SMS göndermeleriyle hem Ovit izni vererek, hem de kampanyaya katılabilmektedir. Eğer kampanya katılımı başarısız olursa, durum SMS olarak kullanıcıya bildirilmektedir.

Her Yöne Konuşma Kampanyası ile Bedava Dakika

Eğer kadınsanız ve Türk Telekom müşterisi iseniz, operatörün sağlamakta olduğu güncel kampanyalar arasında size uygun bir hediye de bulunmaktadır. Bu kampanyaya kaydolmuş olan kadınlar, her ay yapacak oldukları 25 Türk Lirası ve üstü yüklemelerde, saat 13.00 ile 14.00 arası kullanabilecekleri bir saat her yöne konuşma kazanmaktadır.

Bu kampanyaya katılmak isteyen kadınlar, HERYONE DK yazarak 5555’e gönderebilir.

Türk Telekom Düşük Ücretli Dakika Fırsatları

Türk Telekom, bedava dakikalarına ek olarak, oldukça düşük bir ücret karşılığında dakika da sunmaktadır. Güncel olarak bu liste şu şekildedir.

Avantaj Şehrimde ile Bedava Dakika Kazan

Bu hizmet kapsamında, 2 dakikası 20 kuruşa konuşma ile tarife içinde kullanılabilecek 2000 dakika elde edilebilmektedir. Bu kampanyaya, bu illerde yaşayan Türk Telekom müşterileri katılabilmektedir.

 • Adana
 • Afyonkarahisar
 • Antalya
 • Aydın
 • Balıkesir
 • Bursa
 • Denizli
 • Diyarbakır
 • Edirne
 • Gaziantep
 • Hatay
 • İzmir
 • Konya
 • Mersin
 • Sakarya
 • Samsun
 • Sivas
 • Şanlıurfa
 • Van
 • Zonguldak

Mevcut bir Türk Telekom müşterileri olarak ya da yeni hat alarak, numara taşıyarak bu kampanyaya kaydolmuş olan kişiler, 30 Türk Lirası ve üzeri yüklemelerinde bu fırsatı elde edebilmektedir.

Türk Telekom Bedava Dakika 2021 Özel
Türk Telekom Bedava Dakika 2021 Özel

Aylık 100 Dakika

1 ay kullanabileceğiniz 100 dakikaya, 8 Türk Lirası gibi az bir rakam ödeyerek erişme imkânınız vardır. Bunun için AYLIK 100DK yazarak 5555’e göndererek, kampanyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Aylık 250 Dakika

Eğer Türk Telekom müşterisi iseniz, 12 Türk Lirası gibi bir ücret karşılığında aylık 250 dakika elde edebilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, AYLIK 250DK yazarak, 5555’e mesaj atıp, katılım gerçekleştirebilirsiniz.

Aylık 500 Dakika

Türk Telekom kullanıcıları, aylık 500 dakikaya 15 Türk Lirası karşılığında ulaşabilmektedir. Bu kampanyaya katılım sağlamak isteyen kullanıcılar, AYLIK 500DK yazarak, 5555’e göndererek katılım sağlayabilmektedir.

Şampiyon Tarife

Şampiyon tarife ile her yöne 2 dakikası 20 kuruşa konuşma yapabilmek ve 2000 dakika alabilirsiniz. Paketi yüklemek için, internet üzerinden kolay bir şekilde alma imkânınız mevcuttur.

Haftalık 250 Dakika

Bir hafta boyunca her yöne kullanma imkânınızın olduğu 250 dakikayı 6 Türk Lirası ödeyerek edinebilirsiniz. Bu kampanyaya katılım sağlamak istiyorsanız, Muhabbet 250 yazarak, 5555’e gönderebilirsiniz.

Haftalık 500 Dakika

9 Türk Lirası gibi bir ücret ödeyerek, 7 gün için her yöne 500 dakika satın alabilirsiniz. Bu tarifeden yararlanmak için Muhabbet 500 yazarak, 5555’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Haftalık 1000 Dakika

Her yöne haftalık 1000 dakika fırsatından, 14 Türk Lirası gibi bir ücret karşılığında faydalanabilirsiniz. Bu kampanyayı kullanabilmek için, Muhabbet 1000 yazarak, 5555’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan 2020 PlayStore Oyunlarında Market Para Hilesi Yapma başlıklı makalemizde android oyun hile programı rootsuz, android oyun hile programı rootsuz 2020 ve android oyun para hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe