Trendyol’da Bugün İndirime Giren 10 Teknolojik Ürün

trendyolda bugun indirime giren 10 teknolojik urun YlRkVnnO
Google Haberlere Abone Ol

Yakın vakitte Avrupa’da hizmet vermeye başlayan ve şimdilik İstanbul’de yemek servisi sunan Trendyol, Kasım ayına özel indirim devrine giriş …

Yakın vakitte Avrupa’da hizmet vermeye başlayan ve şimdilik İstanbul’de yemek servisi sunan Trendyol, Kasım ayına özel indirim devrine giriş yaptı, sitedeki birtakım teknolojik eserlerde uygun fırsatlar oluştu. Dilerseniz listeye geçmeden evvel, Trenyol’un Üstün İndirim Günleri kapsamındaki tüm elektronik eserlerine buradan göz atabilirsiniz.

Her ne kadar son aylardaki kur dalgalanmaları nedeni ile kampanyalı fiyatlar, geçtiğimiz ayın olağan fiyatlarına yakın olsa da değerlendirilebilecek seçenekler mevcut. Sizler için olabildiğince uygun fiyatlara sahip eserler seçerek listeledik.

 • NOT: Listede yer alan eserlerin indirim oranları ve fiyatlarını Trendyol belirlemiş olup bu oran ve fiyatlar, kampanya müddeti içerisinde değişim gösterebilir.

%5 indirim: Huawei Band 4 akıllı bileklik

trendyolda bugun indirime giren 10 teknolojik urun 0 gPRF1pSN

 • Eski fiyat: 186,85 TL
 • Yeni fiyat: 177,51 TL

Huawei’nin Mi Band üzere serilerle rekabet eseri olan Band 4 bilekliği, fiyat açısından da daha uygun bir alternatif olarak karşımızda. Elbette adım sayar, kalp sensörü üzere alışılmış ve klasikleşmiş özelliklere sahip. Farklı spor modları ile biyometrik data takibi yapabiliyor. Esere buradan ulaşabilirsiniz.

%5 indirim: Dexim 20.000 mAh powerbank

trendyolda bugun indirime giren 10 teknolojik urun 1 BCRWMVQN

 • Eski fiyat: 96,90 TL
 • Yeni fiyat: 92,06 TL

Uygun fiyatlı taşınabilir şarj aygıtı arayanlar için ülkü bir eser olduğunu söyleyebiliriz. Eserin muadilleri 120 TL üzerinde fiyatlara sahipken 100 TL altında satışa sunulması değerli bir avantaj, buradan ulaşabilirsiniz.

%5 indirim: Apple Airpods 2. Kuşak Bluetooth kulaklık

trendyolda bugun indirime giren 10 teknolojik urun 2 JXLcMr4O

 • Eski fiyat: 1.239 TL
 • Yeni fiyat: 1.177,05 TL

Trendyol’daki fiyat değişimi çok fazla görünmese de başka sitelerde 1.299 TL civarı etikete sahip olduğunu söylemek mümkün. AirPods Pro’nun bir alt modeli olarak nitelendirebileceğimiz bu kulaklıklar, hem ses hem de görüşme performansı ile piyasanın en güzellerinden birisi. Esere buradan ulaşabilirsiniz. 

%5 indirim: Haylou T15 powerbank özellikli Bluetooth kulaklık

trendyolda bugun indirime giren 10 teknolojik urun 3 LzXFD9yw

 • Eski fiyat: 178,80 TL
 • Yeni fiyat: 169,86 TL

Piyasadaki en beğenilen kulaklıklardan birisi olan Haylou T15, 2250 mAh dahili bataryası ile küçük de olsa yedek bir taşınabilir şarj aygıtı. Çok büyük bir oranda indirime girmese de düzgün bir kulaklık arayanlar değerlendirebilirler. Esere buradan ulaşabilirsiniz.

Trendyol’da indirime giren başka teknolojik eserler:

 • %5 indirim: Apple iPhone 11 64 GB beyaz – 7.148,75 TL
 • %5 indirim: Xiaomi Redmi 9a 32 GB gri – 2.042,50 TL
 • %5 indirim: QCY T7 Bluetooth kulaklık – 135,76 TL
 • %5 indirim: Oppo Enco W31 Bluetooth kulaklık  – 458,85 TL
 • %5 indirim: Xiaomi Mi Band 4C akıllı bileklik – 122,55 TL
 • %10 indirim: Yui Selfie ışığı – 25,20 TL

Trendyol üzerinden tespit edebildiğimiz teknolojik eserler şimdilik bunlarla sonluydu. Şayet dişe dokunur öteki indirimler yakalarsak sizleri haberdar edeceğiz. Son olarak, listedeki oran ve fiyatların Trendyol tarafından belirlendiğini ve kampanya mühleti içerisinde küçük değişimler yaşayabileceklerini belirtelim.

Kaynak: Webtekno

Bir önceki yazımız olan Windows 10 Şifre Kaldırma Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Adım, Bilgisayar ve Kullanıcı hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe