THY, uçuş trafiğiyle 13 Ocak’ta Avrupa’nın zirvesinde yer aldı

Google Haberlere Abone Ol

İSTANBUL (AA) – Türk Hava Yolları (THY), 543 uçuşla 13 Ocak Çarşamba günü Avrupa'da en çok uçuş gerçekleştiren havayolu şirketi oldu. Avrupa …

bedava bitcoin kazan

İSTANBUL (AA) – Türk Hava Yolları (THY), 543 uçuşla 13 Ocak Çarşamba günü Avrupa'da en çok uçuş gerçekleştiren havayolu şirketi oldu.

Avrupa Hava Seyrüsefer Emniyeti Teşkilatı (EUROCONTROL)'un yayınladığı verilere göre, bayrak taşıyıcı havayolu şirketi Türk Hava Yolları, dün 543 uçuşla Avrupa'nın zirvesinde yer aldı.

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi de Twitter'den yaptığı paylaşımda, “Sizin için uçuyoruz. Zaman zor zaman. Fakat Avrupa'da hala en fazla seferi biz yapıyoruz. Dünyada en fazla ülkeye (102) hala biz uçuyoruz. TMM+Aşı ile inşallah 2021'de THY yine yüksekten uçmaya devam edecektir.” ifadelerine yer verdi.

İstanbul haberleri ve Genel kategorisinde yer alan THY, uçuş trafiğiyle 13 Ocak’ta Avrupa’nın zirvesinde yer aldı haberini okudunuz.

Yazar: Abidin Mutlu Bozdağ, Haberi, Anadolu Ajansı Abonesi Niburya için yayımlayan: Salih Bilici

Bir önceki yazımız olan TÜRSAB: Seyahat Acentaları Yönetmeliği'ndeki değişiklikten memnunuz başlıklı makalemizde Seyahat Acentaları ve Türsab hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe