TBMM Lideri Şentop beraberindeki milletvekilleriyle Azerbaycan’a gitti

tbmm lideri sentop beraberindeki milletvekilleriyle azerbaycana gitti dVXN3laT
Google Haberlere Abone Ol

İSTANBUL (AA) – Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’in davetlisi olarak Azerbaycan’a giden Şentop, beraberindeki heyetle “Bağımsızlık Gün …

İSTANBUL (AA) – Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’in davetlisi olarak Azerbaycan’a giden Şentop, beraberindeki heyetle “Bağımsızlık Günü” aktifliklerine katılıp kimi resmi görüşmeler yapacak.

Azerbaycan Ulusal Meclisi’ne hitap etmesi beklenen Şentop’a, AK Parti Küme Başkanvekili Cahit Özkan, CHP Küme Başkanvekili Engin Altay, TBMM Türkiye Azerbaycan Dostluk Kümesi Lideri AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım, AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, DÜZGÜN Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı ve MHP Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ eşlik ediyor.

İstanbul haberleri ve Genel kategorisinde yer alan TBMM Lideri Şentop beraberindeki milletvekilleriyle Azerbaycan’a gitti haberini okudunuz.

Yazar: Mehmet Kara, Haberi, Anadolu Ajansı Abonesi Niburya için yayımlayan: Arif Konak

Bir önceki yazımız olan Otomotiv bölümü pandemide de 'gaz kesmedi' başlıklı makalemizde İhracat, Otomotiv ve Satış hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe