Spotify’a Telefondaki Ses Dosyalarını Çalma Özelliği Geliyor

spotifya telefondaki ses dosyalarini calma ozelligi geliyor ALA8LbPn
Google Haberlere Abone Ol

Devasa kütüphanesi, müzik keşif özellikleri ve kullanıcılara sunduğu fiyatsız kullanımı sayesinde dünyanın en tanınan müzik akış hizmetlerinden …

bedava bitcoin kazan

Devasa kütüphanesi, müzik keşif özellikleri ve kullanıcılara sunduğu fiyatsız kullanımı sayesinde dünyanın en tanınan müzik akış hizmetlerinden biri olan Spotify, yeni özellikler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Bu kapsamda kullanıcılara birçok yeni özellik sunan müzik devi, şimdiyse lokal müzik çalma özelliğini test ediyor. İsminden da anlaşılabileceği üzere bu bilhassa birlikte kullanıcılar, telefonlarına indirdikleri müzikleri Spotify’dan çalabilecek.

Tezlerin kaynağı, bilakis mühendislik uzmanı Jane Manchun Wong’un Twitter hesabından paylaştığı bir ekran manzarasından geliyor. Ekran imajında, Spotify’ın lokal olarak depolanan ses evraklarını Android kitaplığında göstermesine müsaade veren bir özellik bulunuyor. Bu da telefonda kayıtlı olan belgeleri Spotify içinden oynatabileceğiniz manasına geliyor.

Spotify’ın yeni özelliği ne vakit kullanıma sunacağı bilinmiyor:

spotifya telefondaki ses dosyalarini calma ozelligi geliyor 0 rCFJf8QY

Spotify’ın yeni özelliği kullanıma sunulduğunda kullanıcılar, uygulama ayarlarına gidip “Cihaz evraklarını göster” seçeneği faal hale getirerek akıllı telefonlarındaki tüm ses belgelerini Spotify kütüphanesinde görüntüleyebilecek.

Spotify’ın şu anda masaüstü uygulamasında senkronizasyon aracılığıyla sunduğu bu özellik, Android için yayınlanmasıyla birlikte kullanıcılara büyük kolaylık sağlayacak. Spotify’ın bu özelliği premium kullanıcılarına mı yoksa tüm kullanıcıların hizmetine mi açacağı ise bilinmiyor. Lakin internet teması gerektirmeyeceği için bu noktada özelliğin tüm kullanıcılar için sunulması daha makul görünüyor.

Bu yeni özelliğin ne vakit kullanıcılara sunulacağına dair rastgele bir bilgi bulunmuyor fakat kesime yakın kaynaklar, özelliğin birkaç ay içerisinde kullanıcılarla buluşacağını iddia ediyor. Husus hakkında yeni gelişmeler yaşanırsa sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bu süreçte yaşanacak gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

Kaynak: Webtekno

Bir önceki yazımız olan 2300 TL’lik Fiyatıyla Dikkat Çeken GM 20 Pro'yu İnceledik başlıklı makalemizde Akıllı Telefon, Gm 20 Pro ve Kamera hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe