Sıfırın Altında Marketing’20, 14-15 Kasım’da

sifirin altinda marketing20 14 15 kasimda PyQPPFHS
Google Haberlere Abone Ol

Anadolu Üniversitesi Marketing Anadolu Kulübü, bu yıl 15. düzenlenecek Sıfırın Altında Marketing’20 aktifliğini, COVID-19 tedbirleri nedeniyle …

Anadolu Üniversitesi Marketing Anadolu Kulübü, bu yıl 15. düzenlenecek Sıfırın Altında Marketing’20 aktifliğini, COVID-19 tedbirleri nedeniyle çevrimiçi olarak Zoom üzerinden gerçekleştirecek.

14-15 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Sıfırın Altında Marketing’20 aktifliği, her yıl tertipli olarak gerçekleştirilen oturumlara ek olarak bu yıl çeşitli çekilişler ve sürpriz armağanlarla daha da zenginleştirilecek.

sifirin altinda marketing20 14 15 kasimda 0

”Marketing Anadolu Meskeninize Geliyor” sloganıyla gerçekleştirilecek olan Sıfırın Altında Marketing’20 aktifliğine kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz. Aktifliğe baştan sona iştirak gösteren herkese birer iştirak evrakı de verilecek. Ayrıyeten aktiflik hakkında daha fazla bilgi almak ve çekilişlere iştirak göstermek için Marketing Anadolu Instagram hesabını takip edebilirsiniz.

Kaynak: Webtekno

Bir önceki yazımız olan Dünyada Hâlâ İnternet Olmayan 10 Yer başlıklı makalemizde Bölge, Dünya ve İnternet hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe