Samsung Galaxy S21 Serisinin Tanıtım Videoları Ortaya Çıktı

samsung galaxy s21 serisinin tanitim videolari ortaya cikti qQTAwdp1
Google Haberlere Abone Ol

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, şayet ortaya atılan tezler doğruysa önümüzdeki ay yeni amiral gemisi akıllı telefon serisi Galaxy S21’i …

bedava bitcoin kazan

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, şayet ortaya atılan tezler doğruysa önümüzdeki ay yeni amiral gemisi akıllı telefon serisi Galaxy S21’i tanıtacak. Samsung’un yeni akıllı telefon serisi beraberinde yeni bir tasarım getirecek. Seride yer alacak telefonlar en net haliyle geçtiğimiz gün ortaya çıkmıştı.

Bugünse geçtiğimiz sene piyasaya sürülen Galaxy S20 için de kıymetli birtakım bilgiler sunan Max Weinbach, yeni görüntülerle karşımıza geldi. Max, Android Police’e 3 adet görüntü gönderdi. Samsung tarafından üretildiği düşünülen bu kısa görüntüler Galaxy S21 serisinde yer alacak her modeli gösteriyordu.

Samsung Galaxy S21 serisinin tanıtım görüntüleri:

samsung galaxy s21 serisinin tanitim videolari ortaya cikti 0 4NeI6eKY

  • Samsung Galaxy S21 5G

Gönderilen üç görüntüde sırasıyla Samsung Galaxy S21 5G, Galaxy S21+ 5G ve Galaxy S21 Ultra 5G yer alıyor. Her görüntü modelin ön ve art dizaynını gösteriyor, akabinde kamera kurulumuna yaklaşarak lensin içinde son buluyor. Görüntüler, böylece Samsung’un kamera kurulumunu da net bir halde ortaya koyuyor.

samsung galaxy s21 serisinin tanitim videolari ortaya cikti 1 fslSOrdK

  • Samsung Galaxy S21+ 5G

Görüntüler birebir vakitte Samsung için yeni bir renk olacak ‘Phantom Violet’ rengini de gösteriyor. Görüntülerde gördüğümüz kadarıyla bu renge sahip Galaxy S21 modellerinin kamera kurulumları ve kenarları altın rengine sahip olacak. Telefonların bu renklerle hayli şık göründüğünü söyleyebiliriz.

samsung galaxy s21 serisinin tanitim videolari ortaya cikti 2 LzQ6YXZb

  • Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Samsung Galaxy S21 Ultra’da tasarım değişiyor Galaxy S21 ve S21+ daha mat bir yapıya sahipken S21 Ultra, daha parlak bir yapıyla karşımıza çıkıyor. Ayrıyeten telefonun kıvrımlı yapıya sahip ekranı da görüntüde net bir halde görülüyor. Telefonun kamera konseyimi da tezleri doğrulayacak biçimde 5 kameraya mesken sahipliği yapıyor.

Kaynaklardan aktarılan bilgiye nazaran Samsung Galaxy S21 serisi, 14 Ocak günü düzenlenecek UNPACKED etkinliğinde tanıtılacak. 29 Ocak tarihinde de piyasaya sürüleceği argüman edilen akıllı telefon serisi, yeniden savlara nazaran bir evvelki nesile nazaran daha ucuz bir fiyat etiketiyle alıcı bulacak.

Kaynak: Webtekno

Bir önceki yazımız olan WhatsApp'tan Alışveriş Özelliğine Yeni İşlev başlıklı makalemizde Uygulama ve Whatsapp hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe