Sağlık Bakanlığı SMS – İzolasyon Bölgenizin Dışına Çıktınız

Saglik bakanligi sms izalasyon bolgenizden ayrilmayiniz
Google Haberlere Abone Ol

Sağlık Bakanlığı corona virüs COVID-19 ile mücadele kapsamında bölgelerinden ayrılan vatandaşları izolasyon amaçlı SMS ile bilgilendirmeye başladı.

Sağlık Bakanlığı tarafından gönderilen SMS içeriğinde; İzolasyon bölgenizin dışına çıktığınız tespit edildi. Herkesin iyiliği için lütfen evinizde kalmaya devam edin. B001. Mesaj içeriği ile işe gittiğinizde ya da bugün hava çok güzel maske eldiven takıp gezebileceğinizi ve kimsenin haberi olmayacağını düşünmeyin şu sıralar corona virüs ile mücadele aşamasında olduğumuz yüzünden bir çeşit izolasyon takibi aşamasındayız bulunduğumuz ilçeden dışarıya çıktığımızda bizleri SMS ile bilgilendirme ile evde kalmaya davet ediyor ki herkesin ve çevrenizdeki insanların sağlığını korumak için hayati ihtiyaçlarınız haricinde evde kalmaya devam edin.

Çalışmak zorunda olabilirsiniz bu aşamada sigortanızdaki iş yerinin sistemdeki adresleri dışında bir yere gitmeniz durumunda yine uyarı SMS yollamaya devam edecek ve bir müddet sonra bu tarz corona virüs ile mücadeleyi zorlaştıracak aykırı davranışlarınızın ceza ile sonuçlanacağını düşünmekteyim. İş harici gezmelere son… evde kalın! #hayatevesığar

Bir önceki yazımız olan ePTT e-Devlet Ücretsiz Bedava Maske Nasıl Alabilirim? başlıklı makalemizde e devlet maske, e devlet maske alımı ve e devlet maske alımı nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe