‘Polis Akademisi’nin ‘Memur Hooks’u Marion Ramsey hayatını kaybetti

polis akademisinin memur hooksu marion ramsey hayatini kaybetti IO1lVRAb
Google Haberlere Abone Ol

‘Polis Akademisi’ serisinde tiz sesli akademi öğrencisi ‘Laverne Hooks’ karakterini canlandıran Marion Ramsey, 73 yaşında evinde hayatını …

polis akademisinin memur hooksu marion ramsey hayatini kaybetti 0 GXcEzZ5v

‘Polis Akademisi’ serisinde tiz sesli akademi öğrencisi ‘Laverne Hooks’ karakterini canlandıran Marion Ramsey, 73 yaşında evinde hayatını kaybetti.

Marion Ramsey’in menajeri Roger Paul, 73 yaşındaki ABD’li oyuncunun 7 Ocak Perşembe günü Los Angeles’ta evinde hayatını kaybettiğini açıkladı. Sahne kariyerine 1964’te Broadway’de başlayan Ramsey, özellikle ‘Polis Akademisi’ filmindeki ‘Laverne Hooks’ rolüyle ünlendi.

polis akademisinin memur hooksu marion ramsey hayatini kaybetti 1 U14AkTTp

MARİON RAMSEY KİMDİR?

80’li yıllarda çok popüler olan altı ‘Polis Akademisi’ filminde de rol alan Ramsey’nin, son zamanlarda ağır hasta olduğu duyulmakla birlikte ölüm nedeni tam olarak bilinmiyor. Marion Ramsey, oyunculuk kariyeri dışında şarkıcı ve söz yazarı olarak müzik çalışmaları da yaptı.

 

Anahtar kelimeler: magazin haberleri,Marion Ramsey haberleri,Marion Ramsey vefat etti

Kaynak: Yasemin: https://www.yasemin.com/magazin/haber/2975977-polis-akademisinin-memur-hooksu-marion-ramsey-hayatini-kaybetti

Bir önceki yazımız olan Fırına sinen balık kokusu nasıl çıkar? Fırındaki balık kokusunu gidermenin 7 farklı yolu başlıklı makalemizde balık kokusu nasıl çıkar, evden balık kokusu nasıl çıkar ve fırına sinen balık kokusu nasıl geçer hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe