2020 PlayStore Oyunlarında Market Para Hilesi Yapma

 Android Oyunlarda Market Hilesi Yapma (Para Hilesi)
Google Haberlere Abone Ol

Genellikle online olmayan oyunlarda yapılan android oyunlarda market hilesi sayesinde birtakım oyunun sizlere ücretli sunduğu içeriklere: elmas, para gibi şeylere ücretsiz alınabilir olduğunu belirtmek isteriz. Bu yöntem sayesinde oyunun marketi içerisinde yer alan eşyalar hiçbir ücret ödemeden alınabilmektedir. Bunun için market içerisinde yer alan eşyaların fiyatları sıfır yapılabilir. Böylelikle de market içerisinde bulunan elmas, para ve eşya gibi şeyler hiçbir ücret ödemeden alınabilir. 

Android Oyunlarda Para Hilesi Nasıl Yapılır?

Android oyunlarda para hilesi rootsuz bir şekillde yapabilmek adına belirli adımların eksiksiz bir şekilde uygulanması gerekmektedir. Bu adımlar eksiksiz ve doğru bir şekilde uygulandığı zaman oyunun marketi içerisinde yer alan bütün eşyaların fiyatı sıfır yapılabilir ve bu eşyalar ücretsiz bir şekilde alınabilmektedir. Bunun için yapılması gereken işlemler şu şekildedir:

 1. ilk adımda uygulamanın kurulumunun indirilmesi gerekir. TIKLA android para hilesi programı apk indir
 2. kurulumun indirilmesi sonrasında apk kurulmalı ve çalıştırılmalıdır. Buradan kurulumun her şeye rağmen çalıştır seçeneğine basmak gerekir. 
 3. kurulumun çalıştırılması ardından hile yapılacak oyunun üzerine tıklanmalı ve buradan da yama menüsünün seçilmesi gerekiyor. 
 4. Android oyunlarda para hilesi yapma programı
  Android oyunlarda para hilesi yapma programı
 5. yama seçeneğine basılması sonrasında düzenlenmiş APK dosyası oluştur seçeneğine tıklanması gerekiyor. Burada eğer root yok ise yalnızca bu seçenek çıkmaktadır. 
 6. Android oyun hile programı apk indir
  Android oyunlarda para hilesi yapma programı
 7. Uygulama içi ve LVL emülasyon destekli apk seçeneği gelecektir. Buradan da bu seçeneğin seçilmesi gerekiyor.
 8. Android oyunlarda level ve para hilesi
  Android oyunlarda level ve para hilesi
 9. bu seçeneğin seçilmesi sonrasında yeniden oluştur seçeneği çıkacaktır. Buna basılması gerekir. Ardından bir süre beklemek gerekecektir.
 10. android level hilesi apk oluşturma aşaması
  android level hilesi apk oluşturma aşaması
 11. en son adımda ise kaldır ve yükle seçeneği çıkmaktadır. Bu seçeneği de seçmenin ardından hile yapılacak olan oyun açılır ve markete girerek eşyaların fiyatları düşürülür. 

Bu basit ve uygulaması son derecede kolay oyunda para hilesi sayesinde isteyen herkes oyun marketlerindeki fiyatları indirebilir. Böylelikle de sevdikleri oyunlarda para, elmas ve altın gibi eşyaları ücret ödemeden satın alabilmektedirler.

Bu hile genellikle online olmayan android oyunlar için kullanılan bir yöntemdir. Online olan oyunlarda da kullanılabilir olsa bile daha çok offline olan oyunlarda kullanışlı olmaktadır. Bu şekilde oyun içi eşyaları ücretsiz alabilirsiniz. Böylece oyunlarda istenen başarı daha rahatlık ile elde edilir. 

Bir önceki yazımız olan  LoL Wild Rift APK indir - Wild Rift Çıktı Mı? Andorid iOS             başlıklı makalemizde league of legends wild rift indir, lol wild rift apk ve lol wild rift apk free download hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe