Netflix 50 Metrekare Dizi Oyuncuları ve Konusu

50 Metrekare Dizi Oyuncuları, Senaryosu, Konusu, Yönetmeni

Netflix Türkiye’de yeni bir içerik için 50 Metrekare projesine başladı, ülkemizde günden güne artan başarılı projelerin devamı niteliğinde adından söz ettirecek 50 Metrekare dizisi konusu ve oyuncuları hakkında detaylar yazımızda.

Henüz kesinleşen, en azından biz izleyicilere bildirilen 50 Metrekare konu taslağı bulunmamaktadır, yakında bu detayların bizlerle paylaşması durumunda yazımızda adınında güncellenecek ve sizleri 50 Metrekare dizi konusu hakkında bilgilendireceğiz.

Henüz konusu belli olmasa da bizlere NetflixTürkiye instagram sayfasında paylaşılan videoya baktığımızda, 50 Metrekare konusu kara komedi mahalle dizisi olacağı kesinleşti, bu tarz yapımları uluslararası platformda 190 ülkeye içerik sunmasıyla milyonlarca izleyici kitlesini kesinleştiğini söylemek mümkün, dizi örnekneklerine bakacak olursak; “Kardeş Payı, İşler Güçler, Leyla ile Mecnun, Ben de Özledim” gibi bir çok örneğini geçmişte severek izlediğimiz ve içerdikleri espriler ile bizleri severek izlettiren aynı zamanda RTUK tarafından sık sık ceza alan diziler bazıları. Fakat Netflix gibi bir büyük dizi platformunda yayınlanacak olması sevilmesi ve ilginin çok olmasıyla ve normal televizyon kanallarına göre RTÜK gibi çok denetlenmeyeceğinden, bizim sevdiğimiz tarz olan mizaç içeren küfürlü espriler ve konuşmalara da yer gelebilir, ki bu tarz dizileri kanallardan sonra tekrarını YouTube’da sansürsüz izlemekten bıkmıştık.

50 Metrekare Dizi Oyuncuları, Senaristi, Yönetmeni

50 Metrekare dizi oyuncu kadrosu netflixturkiye instagram sayfasında yayınlanan videodan gördüğümüz kadarıyla ve beraberinde gelen heyecanla kaliteli ve seyir zevki yüksek oyunculara sahip olduğunu görüyoruz. 50 Metrekare dizisi senaryosunu yazan ekip Leyla ile Mecnun ve Ben de Özledim dizilerinin senaryosunu hazırlayan Burak Aksak tarafınndan kaleme alınan ayrıca 50 Metrekare dizisi yönetmeni Selçuk Aydemir tarafından yönetilen Kardeş Payı, İşler Güçler, Çalgı Çengi, Ailecek Şaşkınız gibi izlemesi keyif veren projeleri ile de tanıyabilirsiniz.

50 Metrekare dizi oyuncularına göz atacak olursak;

Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Cengiz Bozkurt ve Özgür Emre Yıldırım


Netflix Türkiye tarafından yayınlanan videoda biz izleyicilere ufak bir mesajla selam veren 50 Metrekare ekibi kara komedi mahalle dizisi imajını gülümseyerek vermiş oldu,

50 Metrekare Dizisi Ne Zaman Yayımlanacak?

50 Metrekare dizisi senaryosunu Burak Aksak 2017 yılında bitirdi fakat, diğer televizyon dizilerine kıyasla yüksek maliyet tablosu nedeniyle herhangi bir televizyon ve Türk internet yayın platformuyla anlaşılamayan dizi, Netflix’e de tekliflerini sununca senaryoya inandı ve bu maliyeti ve bütçeyi sağlayabileceni belirli şartlar ile anlaşarak dizi çekimlerine başladıla. Dizinin çekimlerinin 2020 Ocak 15 ile başlaması ve 1. sezon çekimlerinin ve düzenlenmesi ve yayına girmesi 2020 ikinci yarısında yayına girmesini bekliyoruz.

 

pin

Bir önceki yazımız olan Yerli Otomobil TOGG Bilinmeyen Detayları başlıklı makalemizde yerli otomobil togg, yerli otomobil togg açılımı nedir ve yerli otomobil togg içi hakkında bilgiler verilmektedir.