Migros, Yarın Uygun Fiyatlı iPhone 11 Satacak

migros yarin uygun fiyatli iphone 11 satacak ZKHqrLBr
Google Haberlere Abone Ol

Geçtiğimiz yıl iPhone 11 kampanyası ile dikkatleri üzerine çeken Migros, tıpkı kampanyayı bu yıl da düzenleme kararı aldı. Lakin bu sefer Migros …

Geçtiğimiz yıl iPhone 11 kampanyası ile dikkatleri üzerine çeken Migros, tıpkı kampanyayı bu yıl da düzenleme kararı aldı. Lakin bu sefer Migros tarafından telefonun resmi satış fiyatı açıklanmadı.

2019’da Migros 5.999 TL’den satışa sunmuştu ve o periyot Apple’ın resmi fiyatı 7.299 TL düzeyindeydi. Ortadan geçen vakit diliminde Apple’ın internet sitesinde iPhone 11’in fiyatı 7.999 TL’ye yükseldi. Geçtiğimiz hafta ise yeni iPhone 12 modellerinşn 9.999 TL’lik başlangıç fiyatları açıklanmıştı.

Migros, 24 – 25 Kasım’da iPhone 11 kampanyası:

Yalnızca 5M Migros mağazalarında geçerli olacak bu kampanyanın nasıl ilgi göreceğini kestirmek güç. Zira Migros resmi fiyat açıklamasında bulunmuş değil. Tahminen de firma, geçtiğimiz yıl akıllara kazınan izdiham olaylarını engellemek ismine fiyatı açıklamamış olabilir. Lakin bize nazaran iPhone 11, geçtiğimiz yılın kampanyalı fiyatından daha yüksek bir fiyatla satışa sunulacak.

Kaynak: Webtekno

Bir önceki yazımız olan Huawei, Akıllı Telefonlar İçin Ateş Ölçüm Patenti Aldı başlıklı makalemizde Akıllı Telefon ve Patent hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe