Meryem Can’ın Videosundaki 18+ Görüntü, Gündem Oldu

meryem canin videosundaki 18 goruntu gundem oldu mPi4OaH8
Google Haberlere Abone Ol

3,67 milyon abonesiyle Türkiye’nin en tanınan YouTuber kanallarından biri olan Meryem Can, geçtiğimiz gün yayınladığı görüntüde büyük bir …

3,67 milyon abonesiyle Türkiye’nin en tanınan YouTuber kanallarından biri olan Meryem Can, geçtiğimiz gün yayınladığı görüntüde büyük bir talihsizlik yaşadı. “Kayıp Telefon İlanıyla Yalancıları Tespit Etmek” isimli görüntüsünde elinde bulunan akıllı telefonu dizüstü bilgisayara bağlayan ve galeriyi açan Meryem Can, galeride bulunan 18+ bir manzara nedeniyle toplumsal medyada gündem oldu.

Manzaraların süratle yayılması üzerine Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Meryem Can, “Arkadaşlar, son yayınlamış olduğum görüntüde bir sorun yaşandı. Biliyorsunuz biz grup olarak Huawei ile çalışıyoruz. Kameraman arkadaşım da şu sebeple benimle birebir model telefonu kullanıyor.” diyen Meryem Can, telefonun kendisine ilişkin olduğunu reddetti.

meryem canin videosundaki 18 goruntu gundem oldu 0 P5rVSHAS

Meryem Can, kelam konusu manzaraya karşın görüntünün yayına girmesiyle ilgili olarak ise “Post yapım kısmında gerekli olan ekran imajlarını o aldığı için, o sırada transferi onun telefonu ile yapıyorduk. Farkettiyseniz galeride bana ilişkin rastgele bir fotoğraf yok. Bende malesef bu imajların varlığını, görüntü yayınlandıktan sonra farkettim.” açıklamasında bulundu.

“Hızlıca o kısımı blurlamaya çalıştık lakin süreç gereğinden fazla uzun sürünce görüntüyü şimdilik kaldırdım. diyen Meryem Can, ilgili kısmı görüntüden kaldırdıktan sonra görüntüyü tıpkı isimle bir defa daha yayına aldı ve dün yayınlanan görüntü bugün prestijiyle 1,2 milyon görüntülemeye ulaşmış durumda.

Meryem Can’ın 18+ imgeler bulunan görüntüsünün yine yayınlanan hali

Kaynak: Webtekno

Bir önceki yazımız olan Youtube Kanal İsimleri - 2020 En Güzel İsim Önerileri başlıklı makalemizde youtube kanal isimleri, youtube kanal isimleri 2020 ve youtube kanal isimleri önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe