MasterChef Türkiye 2021 Yarışmacısı Tunahan Ak Kimdir?

MasterChef 2021 Tunahan Ak
Google Haberlere Abone Ol

Merhabalar, masterchef yeni bölümünde eğlenceli karakteri ile ekrarın karşısına çıkan Tunahan Ak kimdir? Sizlere kısaca bahsedelim ve henüz kendisini izlememiş olan ziyaretçilerimiz varsa izleyebileceği videoyuda aşağıda bulabilirsiniz.

Tunahan Ak Kimdir?

MasterChef 2021 yarışmacısı Tunahan Ak kimdir? yaşı, mesleği, instagram adresi gibi bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

  • Tunahan Ak instagram adresi: https://www.instagram.com/ttunahanak/
  • Yaşı: 19 yaşında, İstanbul’da yaşıyor,
  • Hazırladığı Yemek: Tatlı Patates Yatağında Bonfile ve Yanında Böğürtlen Sosu Hazırladı,
  • Aşçılık Lisesi  Mezunu,
  • Şuan çikolata şefliği yapıyor, bir çikolata imalathanesinde çalışıyor.
MasterChef Tunahan Ak kimdir?
MasterChef Tunahan Ak kimdir?

Hayatında değişiklik olmasının önünü açacağını belirten Tunahan Ak, MasterChef 2021 yılı içinde en renkli karakterlerinden olacağı kesin, şimdiden  kendisi hakkında fan sayfaları açılmış durumda be herkes renkli yüzünü çok beğendi. Hazırladığı tabakta 20 yıllık yaşam mücadelesinin sonucu olduğunu söyledi ve şeflerin  komik ve eğlenceli anları yaşaması ile Tunahan Ak karakteri ile dikkatini çekmeyi ayrıca izleyicileri de eğlendirmeyi ve güldürmeyi de başardı.

MasterChef 2021 Tunahan Ak
MasterChef 2021 Tunahan Ak

Somer şefin mutfak ile herhangi bir ilgin var mı sorusuyla eğlenceli anların yaşanmasının temelini atmış oldu, Tunahan, aşçılık lisesi mezunu 4 sene yatılı kaldığını söyledi, yukarıdaki verdiğimiz bilgide çikolata şefi olduğunu söylemiştik, Somer şef “çikolata yapmak mı, yemek yapmak mı” sorusu karşısında, çikolatanın daha lezzetli ve kolay olduğunu söylemesiyle komik anlar yaşanmaya başladı, Mehmet şef “iddialı mısın” sorusunun karşısında da buna zaman karar verceğini söyledi.

MasterChef Tunahan Ak
MasterChef Tunahan Ak

Yemeğinin bitmesiyle masasının toplanmasını isteyen şefler, masanın temizlemesinin ardından Tunahan tahtayı da alınca güzel bir eğlence dolu anlar daha yaşandı. Gece uyuyamadığını gece sık sık kabuslar gördüğünü, çok heyecanlı olduğunu ve şuanki yüz ifadesinin gerçek duygusunu yansıtamadığını söyledi.

MasterChef Tunahan Ak
MasterChef Tunahan Ak

Somer şef tabağını tattıktan sonra ki söyleminde “Tunahan sende potansiyel var, ama her şeyden önce senin kendine inanman lazım, bizim görevimiz seni burada motive etmek değil, yaşının verdiği tecrübe eksikliği nedeniyle tabağında eksikler var, seneye kendini iyileştirip buraya gelmenin daha faydalı olacağını düşünüyorum” dedi ve Tunahan’ın yüz ifadesi aynen aşağıdaki gibi oldu. Bunun karşısında peki cevabını verdi.

MasterChef Tunahan Ak
MasterChef Tunahan Ak

Danilo şefe sıra gelince “ne pekisi ya dedi, ben buradayım, burada olacağım demen lazımdı” dedi, ve yine eğlenceli dakikaların başlamasına neden oldu. Tunahan bunun üzerine “ama bilmiyorum yani, herhalde çocuğu var diye üzüldü ve burda harcanmamı mı istemedi bilmiyorum :D” dedi, devamındaki eğlenceli dakikaları izlemeniz için aşağıdaki videoyu izlemenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

Tunahan Ak MasterChef videosu:

Tunahan Ak Yemeği
Tunahan Ak Yemeği

Tunahan Ak Aldığı Oylar

  • Mehmet Şef: EVET
  • Danilo Şef: EVET
  • Somer Şef: HAYIR (kalbimizde evet dedi)

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close