Mafia: Definitive Edition Sistem Gereksinimleri

Mafia: Definitive Edition Sistem Gereksinimleri
Google Haberlere Abone Ol

Mafia: Definitive Edition, Windows Microsoft Store üzerinden, sistem gereksinimleri, ekran görüntüleri ile beraber, çıkış tarihi 2K games tarafından yanlışlıkla duyuruldu.

Önümüzdeki hafta duyurulması planlanan Mafia: Definitive Edition oyunu bilmeyenler için için detay verecek olursak MAFIA oyunu üçlemesinden sonra çıkacak oyun, ve bu oyunda diğer oyunlarını oynayan binlerce oyuncunun geri dönüşlerini dinleyerek baştan tasarladıkları, diğer üç oyundan da bir şeyler katarak en iyi sürümü olduğunu düşündüğümüz Mafia: Definitive Edition oyun içi görüntüleri ve çıkış tarihi gibi bir çok bilgiyi Microsoft Store’da satış sayfasında içeriyor.

Mafia: Definitive Edition oyununu remaster, diğer üç oyundan toplama bir oyun olarak düşünmeyin, günümüz grafik teknolojileri ile baştan oluşturulan fizik motoru, son serilerde oyuncuların en şikayet ettiği detaylardan biriydi, bunun gibi bir çok detayı, en çok beğendikleri seriden alarak, günümüz grafik teknolojisi destekli, oyun motoru tamamen oyuncuların istediği yönde hazırlanan, yapım aşamasında yüzlerce Mafia oyuncularını ofislerine çağırarak geliştirilmesinde geri bildirim ve önerilerini aldıkları, gerçekten ümidimizi kazanan bir seri olacak gibi duruyor Mafia: Definitive Edition.

Bu seride özelliklel hikaye kısmına çok fazla çalıştıklarını geçtiğimiz aylarda belirtmişlerdi, Hollywood’da bir çok projede görev almış Mafia oyunu oynamış senaristleri ekibinde görev veren 2K Games, bu sefer gerçekten de oyuncuları memnun etme yönünde ilerleme kaydetti. Bir iddiaya göre de ileride RTX ışın süzme grafik teknolojisi desteği geleceği yönünde çıkan dedikodularda gizli. Microsoft Mağazasında ayrıca bu duyuru ile beraber yanında Mafia II: Definitive Edition ile ilgili gelişmelerden de bahsedilmiş durumda.

Mafia: Definitive Edition Ne Zaman Çıkıyor?

Belirttiğimiz gibi yanlışlıkla duyurulan Mafia: Definitive Edition satış sayfasında en öne gelen bilgilerden biri Mafia: Definitive Edition çıkış tarihiydi. Mafia: Definitive Edition 28 Ağustos 2020‘de MAFIA oyunu severlerine satışa sunulacak.

Mafia II: Definitive Editon Ne Zaman Çıkacak?

Mafia II: Definitive Editon da beraberinde çıkış tarihini duyurdu. Yeni duyurulan oyuna göre Mafia II: Definitive Edition 19 Mayıs 2020 tarihinde çıkacak. Gelen bilgiye göre de ayrıca bir remaster olacak ve bu bütün orijinal DLC’leri kapsayacak

Mafia: Definitive Edition Sistem Gereksinimleri

Her iki Mafia: Definitive Edition oyunu için alabileceğiniz Orta Seviye +60 FPS Sistem Gereksinimleri;

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel i5-9400F / AMD Ryzen 5 2600
  • Belllek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 1050 Ti 4GB / 1650 Super 4GB/ RX 580 4 GB
  • Depolama: En az 75 GB kullanılabilir alan. (Daha fazla performans için mümkünse SSD ya da m2 nVME SSD)

Mafia: Definitive Edition Ekran Görüntüleri (Screenshots)

 

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close