LoL Wild Rift APK indir – Wild Rift Çıktı Mı? Andorid iOS            

Wild Rift Mobile Özel Tasarlandı
Google Haberlere Abone Ol

 LoL Wild Rift APK indirme Bağlantıları Yayımlandı Mı?

Yedisinden yetmişine herkesin severek oynadığı LOL, artık mobil cihazlarda. Sadece web ile değil bir yandan mobil ile oynama keyfini de sunuyor. Yüksek tempolu bilgisayar oyunu artık android uyumlu yazılımı ile mobil cihazlarda yerini alacak. LoL Wild Rift APK indir – Andorid ve iOS seçenekleri ile artık aksiyonlarını ve stratejilerini mobil cihazlara taşıyor. 

LoL Wild Rift ! PC sürümü ile herkesi etkileyen oldukça başarılı olan sürümü ardından 5’e 5 dayalı olarak oynanan oyun ruhu korunuyor. Ardından yeni platformlar sıfırdan inşa edilerek devasa bir şampiyon kadrosu seçimi sunuyor. Arkadaşlar ile takım kurarak rakipleri yenmek için artık her şey telefonlarda. 

Tanınan LOL 

Mobil cihazlar ve konsolların ardından özel olarak inşa edilmesi ile yer alan LOL rekabete karşı stratejik bir oyun olarak severlerine sunuluyor. 5’e 5 oyunlarda yer almak ve kendi şampiyonlarını seçerek Vadiye atıl olmasının yanı sıra 15-20 dakikalık olan maçlar ile rakiplerin merkezleri yok edilecek. 

Wild Rift Mobile Özel Tasarlandı
Wild Rift Mobile Özel Tasarlandı

Yeni bir vadi 

Sihirdar vadisinin esas alınmasının yanı sıra daha hızlı oyunlar elde edebilmek adına 5’e 5 Vahşi Vadi haritası geliyor. Yeni platformlar adına özel bir şekilde tasarlamış olan ve yüksek tepki ile sunulan dualstick kontrol düzeni ile beraber mobil içerisindeki yetenek atışlarının ardından PC içerisindeki kadar can yakımlarını sağlıyor. 

Taklitlere yer yok 

Wild Rift ilk çıkışında kırk taneden fazla şampiyona sahip olacak. Daha fazla sevilen şampiyon kadrosuna katılmak adına herkes sırada bekliyor. Lux ile yol aydınlatabilmek, Garen ile dönerek zafere ulaşmak ya da Jinx ile rakipleri istediğin gibi havaya uçurabiliyorsun. 

Wild Rif Dereceli Rekabetçi Sistemi

League of Legends’te de olduğu gibi Wild Rift’te de Rekabetçi sistemi ile oyuncular rekabete doyum olmayan bir serüvene girecekler, LoL gibi maksimum 2 kişi le sınırlı olacak SoloQ (Tekli/Çiftli) dereceli sistemi ve ayrı olarak sonradan gelecek olan Dereceli Esnek sistemi ile 5 arkadaş oyunun keyfini çıkartabilirsiniz. Özel mod sisteminde henüz ARAM sistemi görülebilmiş değil, sonradan ekllenecektir büyük ihtimalle, ya da duyurulduğunda göreceğiz ki eklenmiştir.

Dereceli sistemin haricinde normal, basit modlarında olacağını da belirtmek isteriz.

Wild Rift Dereceli Sistemi
Wild Rift Dereceli Sistemi

Wild Rift Minyon Kesme Sistemi

Wild Rift minyon kesme sistemine değinecek olursak, bu oyunda para kasmak çok kolay, minyonlara son vuruş yaparsanız büyük çapta ödüllendireceksiniz, minyonları öldüremeseniz de oyun bir miktar sizi ödüllendiriyor, normal kestiğinizde kaç gold veriyorsa, o minyonu kesemediğiniz zaman %30 kadarını veriyor, supportlar çok şanslı, normal League of Legendste asist almalısınız ki para kasabilesiniz, fakat bu Wild Rift oyununda ADC’nizin yanında durun minyonları kesmeseniz bile para kazanın.

ADC oynayan çarp alıp botta kamplları keserek hızlıca kasabilir mi?

Hayır, maalesef Wild Rift yapımcıları bu konuda ki haksızlığı önceden görüp şöyle bir olaya el atıyorlar, Çarp alan kişi minyonlardan az gold alıyor. Bu yüzden bırakın ormancınızın kamplarını çalmayı 🙂

Wild Rift Mobile Oynanış


Adeta bilgisayar oyunu kadar eğlenceli ve bir o kadar da keyifli olarak yer alan Wild Rift birçok farklılıkları ile dikkatleri çekiyor. Oyun tasarım konusunda da büyük farklılıkları sunmayı başaracak. Artık oyun severler illa bilgisayar başında olmak zorunda kalmadan, istediğini gibi cihazlar ile de yerini alabilecek. Mobil ile eğlenceye doymanın tam da en uygun zamanı diyorsanız hemen oyunu cihazlarınıza indirin. 

Wild Rift
Wild Rift

League of Legends Wild Rift APK indir

Google Play StoreiOS

 

Bir önceki yazımız olan En çok sevilen ve indirilen Android oyunlar 2020 başlıklı makalemizde En çok indirilen Android oyunlar ve En çok indirilen Android oyunlar 2020 hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe