Kobe Bryant Ölüm Tahmin Tweetin Sahibi Şokta!

Kobe Bryant Öldü Mü? Kobe Bryant Nasıl Öldü? Kobe Bryant Ölüm Tweeti Tahmini
Google Haberlere Abone Ol

Kobe Bryant 26 Ocak 2020’de bir helikopter kazasında 4 kızı Gianna, Natalia, Bianca ve yeni doğan Capri ile beraber hayatını kaybetti. İşin ilginç tarafı bundan 8 yıl önce bir seveni tarafından bu ölümün bir tweet ile tahmin etmesiydi. Basketbolun tüm zamanların unutulmaz isimlerinden tarihe ismini altın harfler ile yazdıran Kobe Bryant öldü! Kobe Bryant’ın eşi Vanessa’nın ise helikopterde olmadığı öğrenildi.

NBA’de Lakers takımında 20 yıllık kariyeri boyunca 5 sefer NBA şampiyon oldu ve beraberinde olimpiyat oyunlarında 2 defa altın madalya kazanmasının arkasında yüzlerce ödül, Kobe’nin başarıları basketbol dünyasının çok dışında. 2018 yılında kısa filmi “Sevgili Basketbol” için Oscar bile kazanmıştı. 34 yaşındayken, Kobe NBA tarihindeki 30.000 puan sınırını aşan en genç oyuncu oldu. Puanlamadan bahsetmişken, 2006’da Toronto Raptors’a karşı 81 puanlık oyunu ile ün salmıştı. Modern NBA tarihinin en büyük performanslarından biriydi.

Kobe Bryant basketbol tarihine ismini altın harfler ile yazdırarak her basketbol seveninin beğenisini ve sevgisini kazanmıştı, Kobe Bryant’ın ölümü iddiaları sosyal medya platformu olan twitter ve beraberinde instagram olmak aşağıdaki görüntülerin yayılmasıyla bir çok kişi’Kobe Bryant öldü mü, neden öldü?, Kobe Bryant ölüm tahmini yapan twit’ gibi google aratmalarını yapıyor.

Kobe Bryant Ölümü Ardındaki Video Görüntüleri

TMZ haber ajansı tarafından Kobe Bryant son dakika haberi olarak geçilirken, Los Angeles Polisiyse Kobe Bryant helikopter kazasını doğrulayıp bununla birlikte kazada kurtulan olmadığını açıkladı.

Kobe Bryant Tweeti İle Ölümünü Tahmin Etti!

Kobe is going to end up dying in a helicopter crash

 

Twitter’da @donoso 2012 yılında attığı tweet ile Kobe Bryant ölümünü tahmin etti tweeti göremeyenler;

Kobe Bryant Tweeti İle Ölümünü Tahmin Etti
Kobe Bryant Tweeti İle Ölümünü Tahmin Etti
Kobe Bryant Öldü Mü - Kobe Bryant Neden Öldü? - Kobe Bryant Ölümü Tahmin Tweeti
Kobe Bryant Öldü Mü – Kobe Bryant Neden Öldü? – Kobe Bryant Ölümü Tahmin Tweeti

Kobe son zamanlarda yükselen yıldız basketbol oyuncusuydu, kızı Gianna ile NBA oyunlarında sevimli sahneleriyle dikkat çeker ve seyircileri sempatileriyle eğlendirirdi. En küçük kızı Capri, Haziran 2019’da doğmuştu.

Kobe Bryant son paylaşımı;

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

On to #2 @kingjames! Keep growing the game and charting the path for the next. 💪🏾

Kobe Bryant (@kobebryant)’in paylaştığı bir gönderi ()

41 yaşındaydı. HUZUR İÇİNDE YATSIN

Bir önceki yazımız olan Fotoğraflarda veya Aynada Kendimi Beğenmiyorum Sorunu başlıklı makalemizde aynada iyi fotoğrafta kötü çıkmanın sebebi, Aynada Kendimi Beğenmiyorum ve fotoğraflarda çok kötü çıkıyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe