İsrail’den Bahreyn’e birinci ticaret heyeti ziyaret gerçekleştirecek

israilden bahreyne birinci ticaret heyeti ziyaret gerceklestirecek iqmbJvv1
Google Haberlere Abone Ol

KUDÜS (AA) – İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, ofisinden yaptığı yazılı açıklamada, Bahreyn’e birinci kere ticaret heyetinin …

KUDÜS (AA) – İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, ofisinden yaptığı yazılı açıklamada, Bahreyn’e birinci kere ticaret heyetinin gideceğini ve heyete Ulusal Güvenlik Kurumu Lideri Meir Şabat’ın başkanlık edeceğini belirtti.

Netanyahu, Bahreyn’e gidecek heyetin üst düzey ülke yetkilileri ve ABD’lilerle yapacakları görüşmelerde havacılık, ulaştıma, teknoloji, sanayi, ticaret, finans, turizm, tarım, diplomatik bağlar, sıhhat ve kültür bahislerini ele alacaklarını kaydetti.

Netanyahu, ziyaret sırasında iki ülke ortasında diplomatik alakalar kurulmasına ait dokümanın yanı sıra bir de protokol imzalanacağını söz etti.

İstanbul haberleri ve Genel kategorisinde yer alan İsrail’den Bahreyn’e birinci ticaret heyeti ziyaret gerçekleştirecek haberini okudunuz.

Yazar: Abdelrahman Fathy Ramadan Mohamed,Hamdi Yıldız, Haberi, Anadolu Ajansı Abonesi Niburya için yayımlayan: Niğmet Koşarhan

Bir önceki yazımız olan Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Ermenistan'ın namert hareketleri Azerbaycan halkının iradesini kıramayacak başlıklı makalemizde Ermeni hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe