İnternet Üzerinden Telefona Bedava SMS Atma İşlemi

İnternet Üzerinden Telefona Bedava SMS Atma İşlemi
Google Haberlere Abone Ol

İnternet üzerinden telefona bedava SMS atma işlemi tüm cep telefonu kullanıcılarının merak ettiği bir uygulamadır.

Arkadaşlarıyla SMS yoluyla mesajlaşmak isteyen ancak mesaj hakkı kalmayan ya da hizmet için ödeme yapmak istemeyen telefon kullanıcılarının bu sorunda boğuşma dönemi tamamen bitti. Elbette bunun yapılabilmesi için anlık mesaj alışverişinin yapılmasını sağlayan uygulamalar tasarlanmıştır.

Bu uygulamalar Türkiye’de bulunan tüm GSM operatörleri üzerinden SMS göndermenizi sağlar. Hizmeti kullanmak için, arkadaşınızın alan kodunu ve telefon numarasını, mesajı ve verilerinizi doldurmanız yeterlidir. Basit ve hızlı çözüm sunan uygulamalar, akıllı telefonu olmayan veya internete bağlı bir mobil cihazı bulunmayanlar için bir kişiye mesaj göndermesini sağlamaktadır.

İnternet Üzerinden Telefona Bedava SMS Atma İşlemi Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden telefona bedava SMS atma işlemi anlık ihtiyaç olarak ortaya çıkabilmektedir. Hattında SMS atmak için hakkı olmayan, faturada sorun yaşayan kişilerin SMS gönderme imkanının bulunmadığı bir gerçektir.

Gerçi her ne kadar cep telefonu operatörleri ödenmemiş faturanın olmasının haricinde ekstra ödemelerle tüm kullanıcıların SMS göndermesine imkan vermektedir ancak bu kesinlikle ücretsiz SMS gönderme değildir. Hatta SMS gönderildiğinde bu doğrudan cep telefonu faturasına yansımaktadır.

Faturaya ekstra bir bedel gelmesini istemiyorsanız wifiye bağlı telefon ya da bilgisayar üzerinden internet üzerinden ise mesaj gönderebilirsiniz.

Online olarak mesaj yollama avantajı tüm GSM operatörleri tarafından uygulanmaktadır ancak bunların da bir kısıtlaması olduğu bilinmelidir. Yani sınırsız SM hakkı yoktur. Ayrıca ilk SMS’ler her zaman ücretlendirilmektedir.

İnternet Üzerinden Telefona Bedava SMS Atma İşlemi
İnternet Üzerinden Telefona Bedava SMS Atma İşlemi

Mesaj Paketi Satın Alabilirsiniz

internet üzerinden telefona bedava SMS atma işlemi için cep telefonu operatörlerinden SMS paketi satın almak da söz konusu olmaktadır. Elbette bu da bedava SMS göndermek değildir. Sadece SMS fiyatı düşmektedir. Örneğin 250 SMS’lik bir paket satın aldığınızda belli bir ücret karşılığında 250 adet mesaj gönderebilirsiniz. Bu da bedava MSM göndermek değildir.

Herhangi bir bedel ödemeden internet üzerinden SMS gönderilmek isteniyorsa mutlaka bu hizmeti sunan internet siteleri kullanılmalıdır. Bu web siteleri ücretsiz SMS gönderilmesini sağlamaktadır.

Bazıları ücretli hizmet sunarken bazıları altyapılarını ücretsiz erişime açmıştır. Tabii ki ücretsiz hizmet veren web sitelerindeki reklam uygulamalarının göz ardı edilmemesi gereklidir.

Reklamlar da web sitelerin SMS gönderme hizmetini ücretsiz olarak yapabilesini sağlayan en önemli gelir kaynaklarıdır. Ücretli sitelerde ise SMS gönderim aşamasında reklamlarla karşılaşmak söz konusu değildir.

İnternet üzerinden herhangi bir para ödemeden SMS göndermek titizlikle incelenmesi gereken bir konudur. Bu nedenle profesyonel hizmet sunan web sitelerine giriş yapılması gereklidir. Böylece bu internet sitelerinin alt yapısı kolaylıkla kullanılabilmektedir.

Bedava SMS Gönderebilirsiniz

İnternet üzerinden telefona bedava SMS atma işlemi ile arzu edilen herkese ücretsiz bir şekilde SMS gönderilebilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus, internetten bedava SMS gönderilecek sitenin güvenli olup olmadığıdır. Ayrıca bedava SMS göndermek için indirilmesi gereken uygulamaların da virüs taşıma ihtimali akıldan çıkarılmamalıdır.

Bedava SMS gönderilmesine imkan veren web siteleri ziyaret edildiğinde herhangi bir uygulama indirme programının tıklanmaması, indirilmek isteniyorsa bile o uygulama ile ilgili detaylı bir araştırma yapılması tavsiye edilmektedir. Çünkü bazı bilgisayar korsanlarının özellikle bu tip web sitelerinin arkasına gizlenerek bilgisayara ya da cep telefonuna uygulama indirilmesi için yazılım geliştirdikleri bilinen bir gerçektir.

İnternetten bedava SMS gönderirken toplu mesaj gönderme işlemi de yapılabilmektedir. Yine bunun için ücretsiz SMS gönderilmesini sağlayan internet sitelerine giriş yapılmalıdır. Bu siteler toplu SMS gönderilerinin de ücretsiz bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Bu konuda da güvenilir internet siteleri tercih edilmelidir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close