İnstagram’a Bilgisayardan Fotoğraf Yükleme, Mesaj Gönderme 2020

instagram bilgisayardan fotoğraf paylaşma
Google Haberlere Abone Ol
bedava bitcoin kazan

Instagram bilgisayar üzerinden fotoğraf paylaşabilme olanağını sağladığını yani post atma olayını, hikaye paylaşma ve instagram’a bilgisayardan mesaj DM atma yapabileceğinizi biliyor muydunuz?

Instagram’da telefon ile vakit geçirmek eğlenmek ya da biraz vakit harcayım derken saatlerimizin geçtiğinin farkına varamamak ve peşinden gelen şarj az uyarısıyla instagram’ı kapatıp saatlerce şarjının dolmasını beklediğimiz zamanı hatırladınız mı? İşte tüm bu aşamalara gerek kalmadan yani şarj sıkıntısı yaşamadan dilediğiniz kadar instagram’da vakit geçirebileceğiniz alternatif çözüm olan instagram bilgisayardan dm atma, hikaye paylaşma, post paylaşma, fotoğraf paylaşma gibi telefonda instagram uygulaması içerisinde yaptığımız tüm eylemleri bilgisayardan ücretsiz ve programsız bir şekilde yapabilirsiniz.

Instagram Bilgisayardan Fotoğraf Atma

Instagram’a bilgisayardan hikaye story atma, fotoğraf atma, post yükleme, mesajlaşma bir diğer adıyla dm atma gibi işlemlerinizi nasıl basit bir şekilde gerçekleştirebiliriz, videoları izleyebilir, yorum atabilir, arkadaşlarınız ile konuşabilirsiniz, birden fazla sosyal medya hesabı yöneten arkadaşlarımız varsa, müşterilerinin hesaplarını yöneten arkadaşlarımız telefonlarımızın vermiş olduğu hesap ekleme limiti yüzünden hesaplarını riske atan arkadaşlarımız için işte instagram bilgisayardan dm atma gibi yukarıda belirttiğimiz özellikler olan fotoğraf paylaşma gibi özellikleri nasıl kullanabiliriz.

Instagram bilgisayardan fotoğraf yüklemek, mesaj atmak (dm atma), post atmak için yukarıda sizler için 6 adet resimli anlatım amaçlı görsel hazırladık. Sizler için belirttiğimiz instagram bilgisayardan post atmak gibi özellikleri anlattığımız resimlerin adım aşamaları aşağıda anlattığımız gibidir.

Instagram Bilgisayardan Post Atmak

Aşamaları anlattığımız görselleri inceleyiniz, dilerseniz vereceğimiz adımları kontrol ederek yaptığınız adımları inceleyin, bir yerde takılırsanız yorum atıp sormaktan çekinmeyin.

  1. Google Chrome Sağ Üst 3 Noktaya Tıklayınız (¦) Görsel 1
  2. Diğer Araçlar Kısmına Tıklayın Görsel 1
  3. Geliştirici Araçlarını Açınız (Kısa yol: F12) Görsel 1
  4. Açılan Pencerede Sol Tarafta Görsel 2‘de Belirttiğimiz Kısıma Tıklayın
  5. Evet Instagram Bilgisayardan Fotoğraf Yükleme aşamasından önceki aşama sayfayı yenileyiniz. F5
  6. Instagrama artık bilgisayardan post atabilir, dm atabilir ve ya fotoğraf yükleyebilirsiniz.

Yukarı da belirttiğimiz aşamalar olan instagram bilgisayardan dm atma olayı için ya da fotoğraf yüklemek için bu özelliği yapamayıp takılan kullanıcılarımız varsa yorum atarak belirtsinler yardımcı olacağız.

Dipnot: Birden fazla hesap girişleriniz için modeme reset atmanızı öneririz.

Bir önceki yazımız olan Instagram Mesajlaşma Uygulaması Threads Nedir? başlıklı makalemizde instagram threads, instagram threads apk ve instagram threads ideas hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe