Instagram Hesabımı Yanlışlıkla Sildim Geri Açma 2020 Çözüldü

ecan system 1t8r 2070802 620x410

Instagram Hesabımı Yanlışlıkla Sildim Geri Açma 2020 Çözüldü işte detaylar; Instagram her geçen gün daha yenilikçi ve güncel özelliklerle karşımıza çıkarak, takipçi kitlesini arttırmaya yönelik güncellemeler yapıyor. Bu sayede amacına da ulaşan Instagram, kullanıcı sayısını bir hayli arttırmış durumda. Özelliğin adı, hareket durumumu göster. Instagram bu güncelleme ile, diğer sosyal medya uygulamalarından, sitelerinde geri kalmamayı hedefliyor.

Instagram hesabınızı yalnışlıkla sildiyseniz ve geri açabilmek için araştırma yapıyorsanız, şunu hatırlatmakta fayda var, sosyal medya siteleri ve uygulamalarının en önemli amaçlarından biri kullanıcı kazanabilmek ve kullanıcılarını kaybetmeyi önlemektir. Bu yüzden silinen bir hesap, bazı yöntemlerle geri getirilebiliyor. Tüm duyumları ve yanlış bilgileri bir kenara bırakarak verdiğimiz talimatları yerine getirirseniz, hesabınıza yeniden kavuşabilirsiniz.

Instagram her ne kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya çalışan bir uygulama, sosyal medya sitesi olsa da bazen bazı sorunlar kullanıcıların canını sıkabilmekte. Bazen kullanıcılar bir anlık dalgınlık ile ya da yanlışlıkla hesaplarını silebiliyorlar. Yapılan bir araştırmaya göre Dünya üzerinde bulunan kullanıcıların yüzde otuz dokuzu yanlışlıkla hesabını silmişlerdir.

Siz de bu yüzde otuz dokuzluk kısımdaysanız, sizin için hazırladığımız bu talimatları yerine getirerek hesabınızı açabilirsiniz.

İnstagram hesabınızı geri almaya çalışmadan önce, hesabınızın tamamen silindiğine emin olmalısınız. Bunun için ilk önce hesabınıza internet sitesi üzerinden (instagram.com) kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek giriş yapmaya çalışın böyle bir hesap bulunamadı hatası alırsanız şayet hesabınız silinmiş demektir. Emin olduktan sonra bir miktar ingilizce bilgisi ile işlemleri yapabilirsiniz. Eğer ingilizce bilmiyorsanız, google çeviriden yardım alabilirsiniz.

Yapacağımız işlemin en önemli kısmı için öncelikle internet sitesi üzerinden bu linke tıklamanız gerekiyor.

Instagram Hesabımı Yanlışlıkla Sildim Geri Açma 2020 Çözüldü:

Link:

https://help.instagram.com/contact/1652567838289083

Linke giriş yaptığınızda karşınıza çıkan soruları mümkün mertebe doğru cevaplamanız gerekiyor. yanlış cevap verdiğinizde yapacağınız işlemi riske atmış olursunuz. Sorulara dürüst ve eksiksiz biçimde cevaplar verin.

 2) Nüfus cüzdanınızda yazan adınız soyadınız?

Bu bölüm sizin için oldukça önem taşıyor. Nüfus cüzdanında yazan isim ve soyadınızı doğru biçimde doldurmanız gerekiyor.

3) Instagram Kullanıcı Adınız?

Bu kısım ise hesabınızın açılması için gerekli. Kullanıcı adınızı olduğu gibi yazmalısınız.

4) E-posta adresiniz?

İnstagram hesabınızı silmeden önce hangi e posta adresinizi kullanıyordunuz ? kullandığınız e posta adresini bu kısma yazmanız gerek. Eğer telefon numarası ile kaydolduysanız, sizinle iletişime geçebilecekleri bir e posta yazmanız önemle gerekli.

5) Hangi ülkeden yazıyorsunuz?

Bu bölümde ise hangi ülkede bulunuyorsanız onu işaretlemeniz gerekiyor. Siz burayı Türkiye diye işaretleyin.

Tüm bu aşamaların ardından her şey yolunda giderse, ve dediklerimizi eksiksiz yerine getirmişseniz, hesabınız kısa süre sonra yeniden aktif hale gelecektir.

 

 

pin

Bir önceki yazımız olan Lifebox Nedir? LifeBox Ne İşe Yarar? başlıklı makalemizde lifebox internet nedir, lifebox nedir ve lifebox nedir ekşi hakkında bilgiler verilmektedir.