Instagram Hem Android Hem de iOS’ta Sorun Yaşıyor

instagram hem android hem de iosta sorun yasiyor XsIPhpAR
Google Haberlere Abone Ol

Toplumsal medya platformları vakit zaman çeşitli nedenlerden ötürü erişilemez hale gelebiliyor. Şu dakikalarda da toplumsal medya devi Instagram …

bedava bitcoin kazan

Toplumsal medya platformları vakit zaman çeşitli nedenlerden ötürü erişilemez hale gelebiliyor. Şu dakikalarda da toplumsal medya devi Instagram dünyanın pek çok bölgesinde önemli sıkıntılar yaşıyor. Instagram kullanıcıları çeşitli platformlar üzerinden Instagram’a ulaşamadıklarını belirtiyor.

Instagram, anlık olarak Down Detector’dan aldığımız bilgiye nazaran sadece birkaç bölge değil, dünya çapında sorun yaşıyor. En fazla sorun yaşanan bölgelerse Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri’nin doğusu ve Brezilya olarak gözüküyor. Sorun, ülkemizde de yavaş yavaş daha çok kullanıcıyı etkiliyor.

Sorunun nedeni şimdi bilinmiyor:

instagram hem android hem de iosta sorun yasiyor 0 CAiJkcj3

Instagram’da yaşanan anlık sorunun şu anda neden kaynaklandığını bilmiyoruz ve bu bahiste toplumsal medya devinden de bir açıklama şimdi gelmedi. Sorun hem iOS hem de Android kullanıcılarını etkilemekte. Kullanıcılar Instagram’ı silip yüklemiş olduklarını belirtseler de sorunun düzelmediğini belirtiyorlar.

Instagram’da sorun yaşayan kullanıcılar, meseleden platformdaki kıssaların de etkilendiğini tabir ediyorlar. Yayınlanan onlarca şikâyete nazaran kullanıcılar son paylaşılan kıssaları izlemeye çalıştıkları sırada boş bir ekranla karşılaşıyorlar. Bu boş ekran birebir vakitte uygulamanın öteki sekmelerinde de kendisini gösterebiliyor.

Son dakikalarda başlayan ve binlerce kullanıcıyı etkileyen bu sorun sırf Down Detector’da 3.570 kullanıcı tarafından raporlandı. Öte yandan binlerce kullanıcı Twitter ve Reddit üzere platformlar üzerinden sorunu anlatan paylaşımlar yapıyor. Instagram’dan sorun hakkında bir açıklama geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

Kaynak: Webtekno

Bir önceki yazımız olan Youtube Kanal İsimleri - 2020 En Güzel İsim Önerileri başlıklı makalemizde youtube kanal isimleri, youtube kanal isimleri 2020 ve youtube kanal isimleri önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe