Hediye İnternet Veren Uygulamalar

Hediye İnternet Veren Uygulamalar
Google Haberlere Abone Ol

Hediye internet veren uygulamalar, internetin bedava kullanılmasını sağlamakta, bu anlamda da önemli bir avantaj sunmaktadır. Google Play ya da App Store platformları kullanılarak indirilen uygulamalar, kullanıcılara hediye internet kazandırmaktadır.

Bazı uygulamalar 100 MB, bazı uygulamalar ise 10 GB internet hediye etmektedir. Türkiye’de bulunan üç GSM şirketi, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom da abonelerine hediye internet avantajı sunmaktadır.

Turkcell BİP Hediye İnternet Veren Uygulamalar Arasında

Turkcell BİP, anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Online yazışma ve konuşma imkanı sağlayan BİP, Türk mühendisleri tarafından geliştirilmiştir. Turkcell aboneleri tarafından yoğun bir ilgi ile karşılanan BİP, farklı GSM şirketlerinin abonelerine de anlık mesajlaşma ve konuşma hizmetini sunmaktadır. Turkcell BİP, abonelerine 2 GB hediye internet vermektedir.

Turkcell Dergilik uygulaması da hediye internet veren uygulamalar arasındadır. Dergilik uygulaması App Store ya da Google Play üzerinden herhangi bir ücret ödenemen indirilmektedir. Uygulama, geniş kapsamlı bir online dergidir. Uygulamayı kullanmak ücretsizdir. Ayrıca tüm Turkcell Dergilik abonelerine 1 GB hediye internet verilmektedir. Hediye internet avantajından yararlanabilmek için uygulamaya giriş yapılmalıdır.

Hediye İnternet Veren Uygulamalar
Hediye İnternet Veren Uygulamalar

Yaani İle Hediye İnternet

Yine Turkcell’in bir başka hediye internet veren uygulaması, arama motoru Yaani’dir. Kireysel Turkcell aboneleri, uygulama marketlerindeki Yaani uygulamasını indirip giriş yaptıktan sonra 30 gün süresince geçerli olan 1 GB hediye internet imkanından yararlanmaktadır. Ancak internet, Yaani uygulamasının kullanımı ile sınırlıdır. Hediye internetlerin başka yerlerde kullanılması söz konusu değildir. Uygulamanın hediye internet alındıktan sonra 30 gün boyunca cep telefonundan kaldırılmaması gereklidir.

Goller Cepte Avantajı

Turkcell Goller Cepte uygulaması da hediye internet veren uygulamalar arasındaki yerini korumaktadır. Fanatiği olunan futbol takımlarının attığı golleri mekan sınırı olmaksınız takip etmek isteyenler Turkcell Goller Cepte uygulamasını cep telefonlarına indirmektedir. Bu uygulama Turkcell ile iş ortaklığı yapmaktadır. Uygulama futbol taraftarına özel olarak tasarlanmıştır. Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ya da Trabzonspor taraftarları, kendilerine özel uygulamayı indirebilmektedir. Uygulamanın kullanılmaya başlanması ile birlikte 24 saat süresince geçerli olan 500 MB hediye internet kazanılmaktadır. Bu kampanyanın iptal edilmesi imkanı da bulunmaktadır ve iptal işlemi sırasında SMS ücreti ödenmemektedir.

SİM Uygulaması

Turkcell abonelerine farklı uygulamalar üzerinden hediye internet vermektedir. Hediye internet için Turkcell Hesabım uygulaması sahibi olanların arama kısmına SİM yazması yeterlidir. Ayrıca bu uygulamanın Google Play ya da App Store gibi uygulama marketlerden indirilmesi de söz konusudur. SİM uygulamasını indirilmesi ile aboneler bir hautalık 1 GB hediye internet sahibi olmaktadır.

SİM uygulamasına katılım sağlamak için Turkcell Hesabım uygulamasının kullanılması durumunda “KATIL” yazan yerin işaretlenmesi gereklidir. Bunun yanı sıra düzenlenen “SİM İndirim Paylaş” kampanyası ile de 24 saat boyunca geçerli 1 GB hediye internetin sahibi olmak da mümkündür.

SİM uygulamasında moda, güzellik gibi kadınların ilgi alanında olan konular da yer almaktadır.

Yanımda İle İnternet Hediye

Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden de hediye internet kullanılabilmektedir. Vodafone Yanımda ile aboneler hatları ile ilgili tüm işlemleri yapabilmektedir. Tüm abonelerin mobil telefonlarında yer alan uygulama, birbirinden farklı kampanyalar düzenleyerek hediye internet sunmaktadır. Yanımda uygulamasının içerisinde “Bana Ne Var” kısmındaki hediye çarkı çevrildiğinde hediye internet avantajından yararlanılabilmektedir.

Güvenli Depo

Vodafone’un hediye internet veren uygulamalar seçeneğinde Güvenli Depo uygulaması da yer almaktadır. Faturalı ya da faturasız Vodefona aboneleri Güvenli Depo uygulamasını indirdiklerinde 1 GB hediye internetin sahibi olabilmektedir.

Türk Telekom Tambu

Türk Telekom da abonelerine hediye internet vermektedir. Tambu uygulaması indirildiğinde 1 GB intternet hediyesi kazanılabilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close