Expigment Krem Nedir? Ne İşe Yarar? %2-%4 Fiyatı Ne Kadar?

Expigment Krem Nedir? Ne İşe Yarar? Ne Kadar?
Google Haberlere Abone Ol

Expigment Krem Nedir?

Güneş lekelerinden iltihaplı olan sivilcelere kadar akla gelen birçok lekenin yanı sıra siyah noktadan dolayı oluşan cilt eşitsizliklerine kadar birçok sebepten dolayı meydana gelen sorunların kurtarıcısıdır. Kısacası ciltte meydana gelen lekelerden cilt tonundaki sorunları ortadan kaldırmak için meydana gelen durumları eşitlemek için kullanılan mucizevi kremlerden bir tanesidir. 

Expigment Ne İçin Kullanılır?

Expigment cilt üzerinde oluşan sorunları yok etme konusunda bir numara olan kremdir. Her ne kadar oldukça uygun fiyatlı bir ürün olsa bile yine de mucizevi olması ile ilk sıralarda yerini alır.

Daha çok deri üzerinde yer alan lekelerden kurtulmak adına kullanılır. Deri üzerinde yer alan güneş lekelerinden çillere, sivilce izlerinden koyu renklerde meydana gelen halka izlerine gibi akla gelen her şeyi başarılı bir şekilde ortadan kaldırır.

Bu kadar başarılı bir işlevsel alanının yer alması adeta sosyal medyada da yer alan herkesin diline düşmesine neden oldu. Şu an cilt üzerinde yer alan lekelerden çıkaramayacağı bir leke olduğu da düşünülmüyor. Pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen kişilerin kesinlik ile kullanması gereken bir üründür. 

İçerisinde iki farklı etken maddesi yer alan ürün olduğu için raflarda iki farklı ürün olarak yer alıyor. Birinin yoğunluk derecesi yüzde ikiyken birinin yoğunluk derecesi yüzde dört olarak yer alıyor. İkisi arasındaki ayrım ise lekelerin derecesine ve boyutuna göre değişiklik gösteriyor.

İç kısmında yer alan maddenin harekete geçişi ile cilt üzerinde yer alan renk tonlarında açılmalar meydana geldiği gözle görülecektir. 

Sadece güneş lekeleri ya da cilt üzerinde oluşan sorunlar için kullanılmaz. Sivilcelerden siyah noktalara kadar farklı sorunları yok etmek adına da kullanılır. Oldukça başarısı ile herkes tarafından takdirleri kazanan bir krem olması düzenli kullanım sırasında istenen sonuçları verecektir.

Bunun için her gece yatmadan ya da karanlık olan anlarda kullanmak gerekir. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta yaz sıcaklarında ya da güneş olduğu anlarda kullanmamaya dikkat etmektir. Geri kalan her anda Expigment krem faydaları ile dikkatleri çekecektir. 

Expigment Krem Ne Kadar? Fiyatı Nedir?
Expigment Krem Ne Kadar? Fiyatı Nedir?

Expigment Krem Ne Kadar? Fiyatı Nedir?

Expigment krem fiyatı 2020 güncel olarak ne kadar derseniz mevsime göre ve talep arza göre değişkenlik gösterse de güncel expigment fiyatı:

  • Expigment %2 için belirtilen 2020 fiyatı 14,50 ₺
  • Expigment %4 için belirtilen 2020 fiyatı 15,00 ₺

Olarak fiyatlandırılmış durumdadır. Expigment krem fiyatları 1’er ₺ olarak değişkenlik gösterebilir, belirttiğimiz gibi bu değişkenlik mevsime ve ilgi yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebiliyor.

Expigment Krem Yan Etkileri Nelerdir?
Expigment Krem Yan Etkileri Nelerdir?

Expigment Krem Yan Etkileri Nelerdir?

Expigment krem için yan etkilerine baktığımızda insanların topluluk sitelerinde ekşisözlük gibi sitelerde verdikleri geri bildirimlere göre şu şekildedir;

  • Kızarıklık
  • Şişkinlik
  • Kaşıntı
  • Alerjik Reaksiyon
  • Kullanıma bağlı olarak ağır Koku (ter kokusu gibi)
  • Soyulma
  • Yoğun kullanımda kalıcı siyah lekeler nadir da olsa olabiliyor
  • Dikkatsiz kullanımda tedavisi belirtilmemiş lekeler

Expigment kremin yararı kadar Expigment kremin zararları da ve yukarı da belirttiğimiz gibi riskli yan etkileri bulunmaktadır.

Expigment Krem Nasıl Kullanılır?

Expigment krem ekşisözlükte kullanıcılar tarafından belirtilen yan etkileri ile karşılaşanlar Expigment kremin nasıl kullanabilecekleri yönünde ipuçları da beraberinde söylemişler. Şöyle ki kremi kullanırken yoğun kullanılmaması gerektiğini altını çizerek bir çok kullanıcı tarafından söylenmiş, ve yaz aylarında ki kullanım için eğer güneşe çıkmanız gerekiyorsa kremi kullandıktan sonra üzerine güneş kremi sürülmesi verilen tavsiyeler arasında yer alıyor.

Ayrı olarak kalıcı lekelerden kaçınmak için, Expigment krem kullanım esnasında aşırı yüksek mor ötesi ışınlara sahip yüksek yaz ayı güneşinden kaçınmanız gerekiyor bu yüzden akşamları kullanılması gerektiği yönünde verilen tüyolar arasında yer alıyor.

Expigment kremi kullanırken azar miktarda ve zamanlama yaparak aceleci davranmadan kullanın, azıcık bile aşırıya kaçsanız bu sizin için geri dönülmez noktada daha fazla leke ile karşılaşabilirsiniz!

Tabi herkesin cilt yapısı farklı olduğunu unutmayın ve yağ yoğunluğu ve kuruluğu gibi bir çok etken de barındırıyor, kullanmadan önce doktorunuza danışarak kullanmanız ve kullanım miktarı bazında doktorunuzdan size uygun olan ve size özel tavsiye edilen miktar hakkında kesinlikle ön bilgi almanız tavsiye ediliyor, bu tarz tedavi amacıyla ve hevesiyle kullanmanız gerektiren kremler kesinlikle ama kesinlikle doktor gözetiminde kullanılması tavsiye ediliyor.

Arkadaşımdan aldım az kullanayım sakın demeyin, aksi halde yüz nakli ameliyatı isteyebileceğiniz kadar kötü sonuçlar ortaya çıkabilir, üzülerek söylüyorum ki kullanmamanızı öneriyoruz, fakat illa kullanacağım diyorsanız, cilt yapınızı öğrenmeniz için cildiye doktorunuza ilk önce gidin ve cilt yapınızı doktorunuz kontrolünde tanıyın ve size önerdiği şekilde Expigment kremi kullanın, ya da size önerebileceği şekilde cilt yapınız uygun olmayabilir, kötü ve kalıcı hayati alerjik reaksiyonlar doğabilir.

BU KREMİ KULLANMANIZI ÖNERMİYORUZ!

Bir önceki yazımız olan İnsanlar Nefes Almadan Kaç Dakika Yaşayabilir? Rekor Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe