Evden Ek İş Ne Yapabilirim? İlanları ve Fırsatları

evden bilezik yapip satmak
Google Haberlere Abone Ol

Evden Ek İş Fırsatları

Ekonomik şartların zorladığı bu dönemlerde evde ek iş fırsatları oluşturmak adına ne yapabilirim, diyenler için ilan alanı ve ek iş fikirlerini sunduk. Evden ek iş yapmak, bu zor dönemde iyi bir seçenek olabilir. Evde yapılabilecek işler oldukça fazla olup, iyi bir kazanç elde edilmesini de sağlamaktadır. Sırasıyla evde yapılabilecek işler şunlardır;

Evde Yemek, Tatlı, Pasta ve Kurabiye Çeşitleri Yapıp Satmak

Kadın, erkek herkesin yapabileceği bu ek iş, herkes için iyi bir iş imkânıdır. Evde yapılan yemek, tatlı, pasta, kurabiye çeşitleri yakın çevredeki pastaneler, sosyal medya hesapları ve yemek siteleri aracılığı ile satılabilmektedir. Sipariş alma usulü ile yapılan bu işte, fazla bir sermaye gerekli olmayıp, ilerleyen zamanlarda iyi bir gelir sağlamaktadır.

Çocuk Bakıcılığı Yapmak

Evde çocuk bakıcılığı yapmak günümüzde oldukça popüler olan ek işlerden biridir. Çalışan annelerin çocukları için son yıllarda sıklıkla tercih ettiği yollardan biridir. İş ilanlarından kolaylıkla bulabilen bu iş evde yapılabilecek olan işlerin arasında en iyi olanlarından biridir.

Organik Gıda Satışı Yapmak

Günümüzde organik gıdalara olan talep oldukça artmış bulunmaktadır. Sağlıklı beslenmeyi tercih eden birçok kişi organik ürünlerin kullanımını tercih etmektedir. Bu nedenle arazi sahibi olan bireylerin yapabileceği ek işlerden biri de, organik gıda satışı yapmaktır. Belli bir sermaye ile her türlü ürün yetiştirilebilmektedir. Bu ürünler sosyal medya yolu ile satılabildiği gibi pazarlarda ve ilgili ürünleri satan dükkânlarda da satışı sağlanabilmektedir.

Evden Ek iş ile orgabik gıda satışı yapmak
Evden Ek iş ile orgabik gıda satışı yapmak

Evde Hayvan Bakıcılığı Yapmak

Özellikle evde hayvan besleyen kişiler, tatile gidecekleri zamanlarda ya da ihtiyaç duydukları anlarda evcil hayvanlarını bırakacak seçenekler aramaktadırlar. Son yıllarda bununla ilgili ilanlar verenler oldukça fazlalaşmıştır. Bu ilanlar yolu ile evi uygun olanlar için evde hayvan bakma ek işi oldukça iyi bir seçenektir. Kazanç olarak da iyi bir gelir elde edilmesini sağlamaktadır.

Evde Davetiye Yapıp Satmak

Evde davetiye yapıp, satmak grafik tasarımı hakkında bilgi sahibi olanların rahatlıkla yapabileceği bir ek iştir. Özellikle düğün sezonu zamanlarında ilgili olan yerlerle iletişime geçilip satışı yapılabilmektedir. Aynı zamanda yapılan davetiyelerin satışları açılacak olan bir blog sitesi ya da sosyal medya hesapları üzerinden de olabilmektedir.

Evde Çeviri İşleri Yapmak

Yabancı dil bilenler için evde çeviri işleri yapmak kazancının iyi olması nedeniyle de iyi bir seçenektir. Çeviri yaptırmak isteyenlere internet üzerinden kolaylıkla ulaşıp çeviri işleri yapılabilir. Aynı zamanda yakın çevredeki çeviri bürolarına da başvurarak iş elde etme imkânı bulunmaktadır.

Evden ek iş olarak ayrıca çeviri yapabilirsiniz, günlük 2 saat vaktinizi ayırarak günde 50-100 TL arası gelir sahibi olabilirsiniz
Evden ek iş olarak ayrıca çeviri yapabilirsiniz, günlük 2 saat vaktinizi ayırarak günde 50-100 TL arası gelir sahibi olabilirsiniz

Evde Paketleme İşleri Yapmak

Bazı üretim atölyeleri ve fabrikalar, ürettikleri birçok ürünün paketleme işlerini evlere vermektedir. İnternete verilen ilanlar aracılığıyla ya da ilgili firmaların yerlerine gidilerek bu işler alınabilmektedir. Kına, mandal, sabun, çorap, oyuncak, kürdan, takı eşyaları gibi birçok ürünün paketleme işleri mevcuttur.

El İşleri Ürünlerini Evde Yapıp Satmak

El işi olarak yapılan ürünleri evde yapıp satmak, ek iş olarak iyi bir fırsattır. Evde beceriye bağlı olarak yapılan ürünler ilgili dükkânlar, pazar yerleri, sosyal medya hesapları veya kurulacak olan web sitesi aracılığı ile satılabilmektedir. Dantel, örgü, süs eşyaları, takı eşyaları gibi el işleri her zaman iyi alıcı kitlesine sahip olmasının yanı sıra, kazanç olarak da iyi bir gelir elde etmeyi sağlamaktadır.

Az Sermaye İle Evden İş Kurmak

Belirli bir bütçeniz varsa evinizden şahıs şirketi kurabilir, e-ticaret alanında bir girişim yapabilirsiniz. Bu konuda belirli bir bütçeniz varsa bu konuda sizlere ücretli destek sağlayabiliriz. Ayrıca kendiniz, internet üzerinden sizlerin araştırmaları sonucu seçeceği ürünlerin satışında aracı olarak komisyon alarak da ek kazanç sağlayabilirsiniz. İlla evden olmak zorunda değil ek sermaye ile başka ne gibi işler kurabilirim diyorsanız bu yazıma göz atın: https://www.niburya.com/az-sermaye-20-karli-yeni-is-fikri/

Evden Online Ders Vermek

Tüm dünyada yaşanan bu Pandemi sürecinde, evden online ders vermekte oldukça iyi kazanç sağlayan ek işlerden biri haline gelmiştir. Sosyal medya hesaplarından, iş ilanları sitelerinden ya da yakın çevre aracılığı ile tecrübeli olunan dersler hakkında ilanlar verilerek, ders almak isteyen öğrencilere bu yollarla kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Evden Ek İş İlanları ve Fırsatları

Evden ek iş ilanları arayanlar için ufak bir fırsat niteliğinde böyle bir sayfa açmak istedik, evden ek iş yaparak fırsat yakalamak isteyen kişiler alt kısımdan yorum yaparak:

  • Adım: “Buraya Adınızı”
  • Mail adresim: “buraya mail adresiniz”
  • Evden ek iş yapabileceği meslek veya yeteneklerim: “evden grafik tasarım alanında iş yapabilirim, ayrıca evden ek iş fırsatı olarak yapmak istediğim makale yazabilirim, dileyenler olursa İstanbul’dayım evden ek iş olarak el işçiliği gerektiren karakalem çizim isteklerinizi karşılayabilirim, kargo olarak da gönderebilirim.”

Yukarıda ki şablon gibi yorum atarak, evden ek işini paylaşmak isteyen iş sahipleri sizlere kolayca ulaşabilir ve sizlere yeni ek iş fırsatları oluşturabilir.

Ayrıca evinizde bilgisayar varsa ilgilenebileeceğiniz bir kaç kategoride müşterilere kolayca ulaşabilirsiniz: https://bionluk.com/

Evden Ek İş Fikirleri

Evinizden ek iş olarak yapabileceğiniz işler hakkında fikirleri ortaya çıkarmak amacıyla, sizlere örnek bir kaç örnek iş modellerini sunacağız, öncelikler ev kadınlarımız için yapabilecekleri iş modellerini baz aldık, ve hamile anne adayları için, onların sağlıklarını korumak için hamileler iş için evden iş ilanlarını ve fikirlerini oluşturmak amacıyla bir kaç iş modeli fikri sunduk, umarım sizler için faydalı olur.

Bir önceki yazımız olan Kadınlara Özel Basen ve Bacak İnceltme Hareketleri başlıklı makalemizde bacak inceltme, bacak inceltme hareketleri ve basen inceltme hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe