EpicStore GTA V’i Ücretsiz Yayımlandı! GTA 5 İndir

GTA 5 Epic Games Store Bedava İndir

GTA 5 Bildiğiniz için RockStar Games tarafından oluşturulmuş, PC için 6 sene önce piyasaya çıkmış olmasına rağmen ve milyonlarca satmasına rağmen hala adını söz ettirebiliyor ve bir çok yeni oyuncunun bilgisayar satın alırken bu oyun üzerinden sistem tavsiyeleri alıyor.

GTA V EpicGames Store’da ücretsiz yayımlandı haberinin kaynağı yaklaşık 2 hafta önce EpicStore sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamaya göre yakın bir süre içinde GTA 5 EpicStore’da kısa bir süreliğine ücretsiz yayımlanabilir demesiyle başladı, halihazırda satın almamış olan GTA 5 hayranları arşivlerine eklemek için mükemmel bir haber. Bilgisayarınız desteklemiyorsa bile epicstore mağazasından ücretsiz GTA 5 indirin ve arşivinizde dursun, çünkü bu kampanya kısa bir süreliğine ve sınırlı sayıda (100.000) adet ile sınırlı olacağı iddiaları mevcut. EpicStore’da yayımlandığında haberdar olmak istiyorsanız, bildirimleri açmayı unutmayın, ya da CTRL+D ile bu sayfayı kaydederek belirli aralıklar ile takip etmeyi unutmayın.
GTA 5 EpicGames Ücretsiz İndir
GTA 5 EpicGames Ücretsiz İndir
GTA V 17Bilgisayar için 14 Nisan 2015 yılında 169TL fiyat etiketi ile piyasa sürülmesiyle oyun dünyasında yeni bir vizyon ve yeni bir bakış açısı kazandırdı, zamanın en iyi grafiklerine sahip oyunu olması nedeniyle bir çok oyuncu ilk zamanlarında sistem gereksinimleri yeterli gelmediğinden oynayamamış olsa da bu GTA 5 sevdasını bitirmedi, yeni bilgisayarlar alındı, donanım piyasasını canlandırdı, GTA 5 sayesinde bir çok donanım firması ürünlerinde indirime gitti, ki bu oyun hala satıyor olması bir yana yüz binlerce aktif oyuncu sayısı ile uzun vadede listenin üst sıralarını CS:GO ile paylaşıp rekorları kırmaya devam ediyor.
GTA V o kadar oyuncuların gözdesi oldu ki aileleri bile bilir hale geldi ve ulaşılması bir hayli güç marka bilinirliğine sahip oldu. GTA 5, oyun hikayesi ve standart online modları ile başlayıp günümüzde RollPlay ile daha da çekici hale gelip GTA 5 sevenleri hala oyunu oynamaya teşvik etmeye getirdiği yeni yenilikler, güncellemer, DLC’ler ile devam ettiriyor. Oyununun arkasında duran yüzlerce ekibi sayesinde kaliteli oyun deneyimini hep devam ettirdi.

GTA 5 Kaç Adet Sattı?

GTA V bugüne dek steam, ve rockstar games üzerinde toplamda 100.000.000 (100 Milyon)’dan fazla satışa sahip, bu satışlardan ve hala satışına devam eden GTA 5 oyunu, yakın bir gelecekte GTA 6 sürprizini yapacak olmalı ki oyunun satış haklarını EpicGames’e 100bin adet ile sınırlı bir şekilde sattı, bu sayede epicstore kendi mağazasında ki aktif kullanıcı sayısını genişleterek, kendisine potansiyel müşteri kazandıracak, ve kendi marka bilinirliğini de EpicStore’da GTA5 yayımlayarak büyük ölçüde arttıracaktır.
GTA V Online EpicStore Ücretsiz İndir
GTA V Online EpicStore Ücretsiz İndir

EpicStore GTA 5’i Ücretsiz İndirilenilir Ne Zaman Çıkartacak?

Yukarıda belirttiğimiz gibi EpicGames kendi sosyal medya hesaplarından yakın bir süre içinde GTA V’i kendi mağazası olan EpicStore’da ücretsiz indirebilir bir şekilde yayımlayacağını duyurmuştu, bu süre tahminimize göre Gerekli Satış Kopyası Sayısı ile alakalı anlaşmalardan kaynaklı bu süre uzayabilir de kısalabilir de, gerekli ücretsiz dağıtım için planlanan GTA 5 oyunun satış haklarını ve ücretsiz yayımlayacağı sayı miktarı kadar lisans bedelini RockStar Games’e ödemesi gerekmekte, bu anlaşmalardan dolayı tekrar belirtiyoruz, bu süre yakın bir zamanda olacaktır.
Yakın bir süre içinde yayımlacak olursa ne olur olmaz sizlere EpicStore GTA 5 İndirme Linkini, yani çıkacağı adresi bırakıyorum, şuan için Sayfa Bulunamadı hatası verebilir, duyurulduğunda sonuç ekrana gelecekti. Gerekli güncellemeleri ve gelişmeleri buradan ve belirttiğim EpicStore linkinden ulaşabilirsiniz.
#güncellenme: GTA 5 EpicStore üzerinde ücretsiz indirilebilir bir şekilde yayınlandı ve site yoğunluktan ulaşılamaz halde,
EpicGames GTA5
EpicGames GTA5

GTA 5 EpicGames Store Ücretsiz İndirme Linkleri

[button url=”https://www.epicgames.com/store/tr/browse?q=GTA%20V&sortBy=relevance&sortDir=DESC&pageSize=30?utm_source=niburya.com” size=”btn-large” color=”#0d18aa”]EpicStore GTA V[/button] [button url=”https://www.epicgames.com/store/tr/free-games?utm_source=niburya.com” size=”btn-large” color=”#0d18ab”]EpicStore Haberler[/button] [button url=”https://www.epicgames.com/store/tr/?utm_source=niburya.com” size=”btn-large” color=”#0d18ac”]EpicStore[/button]

Bir önceki yazımız olan Valorant Sistem Gereksinimleri - FPS Arttırma Rehberi - 10 Ajan Özellikleri başlıklı makalemizde neden valorant rekaberçi dereceli oynayamıyorum, valorant ve valorant beta hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe