ENSO MSE, 21-22 Kasım’da Boğaziçi Üniversitesi’nde

enso mse 21 22 kasimda bogazici universitesinde 49v92UiP
Google Haberlere Abone Ol

Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü (ENSO) tarafından bu yıl 10.su düzenlenecek ENSO MSE (Management Study with Executives) meslek doruğu, 2 …

Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü (ENSO) tarafından bu yıl 10.su düzenlenecek ENSO MSE (Management Study with Executives) meslek doruğu, 2 gün boyunca farklı bölümlerden C-level yöneticiler ile iştirakçiler ortasında sağlam bir köprü kurmayı hedefliyor.

Aktiflik boyunca iş dünyasının en itibarlı firmalarından gelen üst seviye yöneticiler, bölüme girmeye hazırlanan iştirakçilere mesleklerindeki dönüm noktalarını, muvaffakiyet ve başarısızlık öykülerini anlatarak iştirakçilere ilham oluşturacaklar.

enso mse 21 22 kasimda bogazici universitesinde 0 XfmTnXOI

Yeniden aktiflikte yer alacak Networking Room ise kendi bölümlerinde önder şirketlere ayrılan online odalarda üst seviye yöneticiler ve şirket vazifelileri ile irtibat kurma imkanı sunarak bir network oluşturma fırsatı sunacak ve kesim hakkında soru-cevap yollu bilgi edinme imkanı verecek. Bu network odaları, sunumlarla eş vakitli olarak 21 Kasım’da açık olacak.

ENSO MSE’nin iştirakçilere sunmuş olduğu bir öteki fırsat ise ödüllü olay tahlil çalışmaları ve workshoplarda iştirakçiler, şirketlerin üst seviye yöneticilerine kendilerini gösterme imkanı yakalayacaklar. Lakin Evyap ve Akcoat tarafından yapılacak Ödüllü Case Studylere katılmak için öncelikle müracaatta bulunmak gerekiyor.

enso mse 21 22 kasimda bogazici universitesinde 1 FqiruCii

Bunların yanı sıra ENSO MSE’de HyperX kulaklık, Toptalent Business School’dan sertifikalı kurs, Dijital Fakülte’den “Dijital Pazarlama” eğitimi, Yemeksepeti indirim kodu üzere ödüllü çeşitli çekilişler de gerçekleştirilecek.

21-22 Kasım tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi mesken sahipliğinde gerçekleştirilecek olan ENSO MSE meslek tepesine indirimli bilet almak için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıyeten Ödüllü Case Studylere de buradan başvurabilirsiniz.

Kaynak: Webtekno

Bir önceki yazımız olan Bilim İnsanları: Maske Takarak Spor Yapmak Zararlı Değil başlıklı makalemizde Maske ve Spor hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe