En çok sevilen ve indirilen Android oyunlar 2020

2020 En çok sevilen ve indirilen Android oyunları
Google Haberlere Abone Ol

Dünya çapında Android cihazlarda Google Play üzerinden indirilen birçok oyun yer alıyor. Yapılan araştırmalara göre yedisinden yetmişine kadar herkesin kendi zevklerine hitap eden bu oyunlar bir hayli rağbet görüyor. Birçok oyunun ücretsiz sunulması dikkatleri çektiği için çok rahat bir şekilde milyonlarca kullanıcıya erişiyor. Mobil oyunların daha çok indirilmesi ise yapılan araştırmalar arasında kendini belli ediyor. Anlık olarak molalarda ya da kafa dağıtmak için tercih edilecek anların vazgeçilmezi oluyor. Bu yüzden binlerce farklı oyun bu kategori içerisinde dikkatleri çekiyor. 

En çok indirilen Android oyunlar 2020

  • Subway Surfers

Tren istasyonuna grafiti çizen bir çocuğu kızgın bir güvenlik görevlisinin kovalaması ve yakalanmamak için uğraşmaktan oluşan bir oyundur. 

  • Candy Crush Saga

Şeker parçalarını en az üçerli olarak eşleştirmek ve bunlardan en yüksek puanı alarak gerekli görevleri tamamlayarak üst tura çıkmayı gerektiren bir oyundur. 

  • Temple Run 2

Sonsuna kadar koşmayı beraberine getiren ve hazine avı sırasında peşe takılan yaratıklardan kaçarak bunlara yakalanmama isteğidir. 

  • My Talking Tom

Söylenen her şeyi çok komik ve naif bir sesle canlandıran sevimli kedi. Aynı zamanda da sanal bebektir. Hem besle hem sev hem oyna hem uyut derken gerekli bakımların yapıldığı bir oyun.

  • Clash Of Clans

Klan savaşlarının en belirgin olanıdır. Kendin geliştirdiğin askerler ile klanını kur ve kamp alanını geliştir. Savaştan eğer zarar almadan çıkarsan sen, zarar alırsan karşı taraf kazanacak. Hazineleri korumak için her şeyi güçlendirmelisin.

  • Pou

Sanal bebek oyunlarından bir tanesidir. Pou şeklinde olan ve oyun hamurunu andıran tatlı bir karakterdir. 

  • Hill Climb Racing 

İki boyutlu olan yapısının yanı sıra sinir bozucu bir şekilde yer alan kontroller yüzünden araba dengesini sağlamak konusunda zorlukları çıkaran bir oyundur.

  • Minion Rush

Universal stüdyoları içerisinde üretilmiştir. Çılgın hırsız serisinde  yer alır. Sevimli karakterler ve minyonların sonsuza kadar koştuğu bir oyundur.

  • Fruit Ninja

Ustanın izinde devam edilen ve havaya atılan meyveleri düşürmeden toplu bir şekilde kesmenin ardından bombalara dikkat edilen bir oyundur.

  • 8 Ball Poll

Gerçek hayatta olan oyunların dijital ortama geçmiş halidir. Bilardo oyundur. 

Bir önceki yazımız olan iPhone batarya optimizasyonu nasıl yapılır? başlıklı makalemizde iphone batarya kalibrasyonu ve iphone batarya ömrü hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe