e-Founder Dijital Girişimcilik Zirvesi Yarın Başlıyor

e founder dijital girisimcilik zirvesi yarin basliyor rt6IlSB2
Google Haberlere Abone Ol

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü (COMPEC) ve Yöneylem Araştırma Kulübü (BÜYAK) iş birliğinde düzenlenecek olan e-Founder dijital girişimcilik …

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü (COMPEC) ve Yöneylem Araştırma Kulübü (BÜYAK) iş birliğinde düzenlenecek olan e-Founder dijital girişimcilik doruğu, 28-29 Kasım’da iştirakçileri ağırlayacak.

Girişimcilik ekosisteminde birbirinden farklı maceralara sahip iş dünyasından profesyonellerle bir ortaya gelme imkanı tanıyacak olan e-Founder, günlük hayatın her alanında girişimciliği keşfetme, girişimcinin hayatını nasıl geçirdiğini öğrenme ve dijital girişimcilik alanına dair şimdiki hususlara farklı bakış açıları yakalama fırsatı sunacak.

e founder dijital girisimcilik zirvesi yarin basliyor 0 JpqQAc1R

Aktiflik partnerleri, düzenledikleri interaktif atölye çalışmalarında iştirakçileri girişimcilik ekosisteminin içine çekecekken; tecrübelerini aktararak girişimcilik ile ilgili fikirleri somutlaştırmaya çalışacak. Aktiflikte yer alacak konuşmacılar ortasında Akan Abdula, Sina Afra, Sean Yu, 212 Ventures ve İnveon’ın da bulunduğunu belirtelim.

Bu yıl 5.’si gerçekleştirilecek olan ve aktiflik boyunca girişimcilik projeleri için kadro arkadaşları bulma ve gelecekte düzenlenecek müsabakalar için müracaat yapma fırsatı da yakalayabileceğiniz e-Founder dijital girişimcilik tepesine kayıt olmak için buraya tıklayabilir ve kendinize yer ayırtabilirsiniz.

Kaynak: Webtekno

Bir önceki yazımız olan Migros Espor Turnavası’nda İkinci Sezon Bugün Başlıyor başlıklı makalemizde Espor ve ödül hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe