Cyberpunk 2077’nin Fiziksel Kopyaları Sızdırıldı

cyberpunk 2077nin fiziksel kopyalari sizdirildi Qw95cmXF
Google Haberlere Abone Ol

Ertelemelere doyamayan CD PROJEKT RED oyunu Cyberpunk 2077, planlarda son anda bir değişiklik yapılmazsa 10 Aralık 2020 tarihinde nihayet …

bedava bitcoin kazan

Ertelemelere doyamayan CD PROJEKT RED oyunu Cyberpunk 2077, planlarda son anda bir değişiklik yapılmazsa 10 Aralık 2020 tarihinde nihayet çıkışını yapacak. Bu noktada oyunun çıkmasına şimdi iki haftadan fazla bir mühlet olmasına karşın oyunun fizikî kopyaları çevrimiçi ortamda dolanmaya başladı.

Nasıl olduğu bilinmemekle birlikte geçtiğimiz gün bir Reddit kullanıcısı, oyunun PlayStation 4 fizikî kopyasına sahip olduğunu argüman ederek bir fotoğraf paylaştı. Yorumlarda oyuna dair görüşlerine de yer veren Reddit kullanıcısı, oyun kutusunun epey ağır olduğunu, 2 disk içinde geldiğini ve yaklaşık 70 GB’lık bir alan kapladığını söyledi.

Önümüzdeki günlerde Cyberpunk 2077 spoilerlarına dikkat:

cyberpunk 2077nin fiziksel kopyalari sizdirildi 0 vFMk2e5h

Reddit kullanıcısının palavra söyleyip söylemediği bilinmiyor fakat bu bahislerde hassas bir oyuncuysanız, önümüzdeki günlerde toplumsal medyadaki Cyberpunk 2077 paylaşımlarına dikkatle yaklaşmanızı tavsiye ederiz bundan ötürü her an bir spoiler yiyebilirsiniz.

Öte yandan paylaşılan fotoğrafa bakacak olursak kutunun üzerinde disk şoförlü PlayStation 5 konsolları için fiyatsız yükseltmenin mevcut olacağını gösteren bir çıkartma ve kutu içeriğini gösteren bir diğer çıkartma daha kutunun üzerinde yer alıyor.

cyberpunk 2077nin fiziksel kopyalari sizdirildi 1 Vk1vVeQh

Buna nazaran Cyberpunk 2077’nin fizikî sürümünü satın alan oyuncular, 2 adet Blu-ray diskiyle gelen oyunun yanında oyundaki dünyayı anlatan bir özete, çıkartmalara, kartpostallara ve oyun haritasına da sahip olacak.

Geliştiriciliğini Polonya merkezli oyun stüdyosu CD PROJEKT RED’in üstlendiği Cyberpunk 2077, 10 Aralık 2020 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için piyasaya sürülecek.

PC tarafındaki dağıtıcılığını Steam’in üstlendiği oyun için belirlenen fiyat etiketi ise 249 TL. Buradaki kontağa tıklayarak oyunun Steam sayfasına ulaşabilir, oyun hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve oyunu satın alabilirsiniz.

Kaynak: Webtekno

Bir önceki yazımız olan Spider-Man Oyun Kayıtları PS4'ten PS5'e Aktarılabiliyor başlıklı makalemizde Kayıt, Oyun ve Ps4 hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe