Connected2 Me Hesabımı Nasıl Silebilirim?

ecan system H4Ir connected2.me c2.me uyelik Silme ve Abonelik iptal Etme

Connected 2 Me, yani diğer adı ile C2.me karşınızdaki herhangi bir kişiye tamamen anonim bir şekilde mesaj atmanızı sağlayan sosyal mecralardan birsisidir. Uzun süredir faaliyette olmasından dolayı, milyonlarca kullanıcıya sahiptir.

Kullanıcılar Connected 2 me ile, ana sayfada gördükleri ya da kullanıcı adını bildikleri herhangi birine anonim şekilde mesaj atabilmektedir. Kişiler, mesaj atan kullanıcının kullanıcı adını hiçbir şekilde görememekte, yalnızca kişi isterse; kullanıcı adını vermektedir.

Connected 2 me uygulamasında hesabınızı silebilmeniz için, birkaç yöntem bulunuyor. Fakat hesabınızı silmek istemezseniz; tüm bilgilerinizi silerek uygulamayı kaldırabilirsiniz. Bilgileriniz yer almadığı için ve uzun süre çevrim içi olmayacağınız için kullanıcılar size mesaj atmaz ve yeniden gireceğiniz zaman, e posta adresiniz ya da kullanıcı adınız ve şifreniz ile hesaba yeniden giriş yapabilirsiniz.

Connected 2 me hesabınızı tamamen silmeniz, hesaba bir daha erişememenize neden olacaktır.

Connected 2 me hesabı nasıl silinir ?

Tamamen ücretsiz bir şekilde kullanım imkanı sunan sosyal mecra uygulamalarından birisi olan Connected 2 me uygulamasında bir takım nedenlerden ve kişisel sebeplerden dolayı hesabınızı silmek isterseniz; maalesef bu durumda yapacağınız herhangi bir şey olmuyor. Yani; hesabınızı tamamen silmenize Connected 2 me yönetimi izin vermiyor. Fakat hesabınızı tamamen silmeden, dondurabilme imkanınız bulunuyor.

Anonim mesajlaşma uygulamasında; hesabınızı dondurmanız oldukça basit bir işlemdir. Öyle ki, herhangi bir siteye ya da bilgisayara ihtiyaç duymadan; mobil uygulama üzerinden oldukça kolay bir şekilde hesabınızı dondurma işlemlerini yalnızca birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamaya yeniden giriş yapabilmeniz için, uygulamayı indirerek kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Yani Connected 2 me uygulamasındaki profilinizi dondurduktan sonra, açmak için ekstra bir çabaya ya da bir işleme gerek kalmadan, uygulamayı kullanmaya kaldığınız yerden hızlıca devam edebilirsiniz.

Connected 2 me hesabı nasıl silinir

Connected 2 me uygulamasına giriş yapın

Sonrasında, uygulamanın sağ alt kısmında yer alan profilim ikonuna dokunun.

Karşınıza çıkan ekranda, alt kısma inerek; hesabımı dondur alanına giriş yapın.

Şifrenizi girerek dondurma işlemini tamamlayın.

pin

Bir önceki yazımız olan Cebe Havale Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde cebe havale nasıl, cebe havale nasıl çekilir ve cebe havale nasıl çekilir ziraat hakkında bilgiler verilmektedir.