Borsa İstanbul, hazırladığı Yatırımcı Rehberi’ni görüntü olarak da yayımladı

borsa istanbul hazirladigi yatirimci rehberini goruntu olarak da yayimladi vZWhCG8A
Google Haberlere Abone Ol

Borsa İstanbul’dan yapılan açıklamaya göre, yeni yatırımcılara yol göstermek hedefiyle hazırlanan Yatırımcı Rehberi, görüntü …

bedava bitcoin kazan

Borsa İstanbul’dan yapılan açıklamaya göre, yeni yatırımcılara yol göstermek hedefiyle hazırlanan Yatırımcı Rehberi, görüntü olarak da yayımlandı.

Yatırımcı Rehberi, sermaye piyasalarından daha geniş kitlelerin faydalanmasını sağlamak, finansal okuryazarlığı artırmak ve yatırımcılara rehber olmak hedefiyle hazırlandı.

Bu doğrultuda görüntüde Borsa İstanbul piyasaları hakkında genel bilgiler yer alırken, “Nasıl yatırımcı olunur?”, “Borsa İstanbul aracılığıyla bir şirkete ortak olunduğunda hangi haklara sahip olunur?”, “Yatırım kararı nasıl verilmeli?”, “Yatırımlardaki güvenceniz nedir?” ve “Doğru bilgiye nereden ulaşılabilir?” üzere sorulara karşılık veriliyor.

Görüntüde ayrıyeten, yatırım yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda da bilgiler bulunuyor.

Yatırımcı rehberi görüntüsüne Borsa İstanbul’un resmi internet sitesi ve toplumsal medya hesaplarından ulaşılabiliyor.

İstanbul haberleri ve İktisat kategorisinde yer alan Borsa İstanbul, hazırladığı Yatırımcı Rehberi’ni görüntü olarak da yayımladı haberini okudunuz.

Yazar: Belgin Yakışan Keyifli, Haberi, Anadolu Ajansı Abonesi Niburya için yayımlayan: Özüm Onur

Bir önceki yazımız olan Türkiye Bankalar Birliği: Turizm Dayanak Paketi Uygulamasına başlanacak başlıklı makalemizde Destek, Katılım Bankası ve Kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe