Bitexen Nedir? Güvenilir mi? Referans Kodu Para Kazan

Bitexen Nedir? Güvenilir mi? Referans Kodu Para Kazan
Google Haberlere Abone Ol
bedava bitcoin kazan

Bitexen nedir; tamamı Türk mühendisler tarafınca oluşturulmuş olan bir kripto para borsasıdır. Bitexen ek olarak referans kodu ile exencoin para kazanabileceğiniz güvenilir bir Proje İTÜ bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun olan Mutlu Dağdelen, Boğaziçi bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun olan Ahmet Kürşat Duygulu, İTÜ bilgisayar mühendisliği kısmı mezunu Murat Çelik ve İTÜ bilgisayar mühendisliği kısmı mezunu Mehmet Fatih Alim tarafınca oluşturulmuş BTK onaylı bir sistemdir.. Mesleklerinde oldukça tecrübeli bilgisayar mühendisleri tarafınca oluşturulan sistemin en mühim özelliği tamamen Türkçe olmasıdır.

Tamamen Türkçe olma özelliği yardımıyla kullanıcılara daha bilgili işlem yapma olanağı sunan Bitexen, tüm işlemleri kendi haiz olduğu Exen Coin adlı kripto para birimi üstünden yürütmektedir. Exen coin bitexen platformuna üye olan her insana kimlik doğrulaması sonrasında ücretsiz bir şekilde verilmekte ve iştirakçilerin kazanç sağlamasına destek vermektedir.

Buradan Kayıt Ol Parasız 120₺ (5 ExenCoin) Kazan

https://www.bitexen.com/

(Her çağrı ettiğin şahıs için extra 2 exencoin kazan)

 • Bitexen’e kayıt olurken Referans Kodu: 51440048 olarak girerseniz, sitemizi geliştirmek için lüzumlu desteği elde etmiş olmuş olursunuz, şimdiden teşekkür ederim.
 • Adres ve Kimlik Bilgilerini Doğruladıktan Sonrasında Hesabına 1₺ Yatırıp, ExenCoin’i TL’ye Dönüştürüp Paranızı Çekebilirsiniz.
Bitexen - EXENCOIN Ödeme Kanıtı
Bitexen – EXENCOIN Ödeme Kanıtı

Bitexen ödeme kanıtı yukarıda ki gibidir, yukarıdaki linkten kayıt olduktan sonrasında, istenilen detayları doğruladıktan sonrasında, arkadaşlarınızı çağrı etmeye başlayın bununla beraber parasız exencoin kazanmaya başlayabilirsiniz, parasız exencoin iyi mi kazanabilirim diyorsanız, yukarıda ki linkten kayıt olduktan sonrasında hesabınızı doğrulayın ve referans kodunuz ile arkadaşlarınızı çağrı edin ve parasız parasız execoin kazanın. Hesabınıza minimum 1₺ yükleme şartıyla hesabında yer edinen referans kodunuz ile kazandığınız parasız exencoinleri TL’ye dönüştürüp para çekme işlemini tamamlayın.

Bilinmiş olduğu suretiyle ortalama 10 yıl öncesinden süregelen kripto para üretme süreci, tutum sahipleri ve yatırımcılara itimat vermesi sebebiyle her geçen gün daha da popüler hale gelmiş bulunmaktadır. Bunun en mühim sebebi de, organik bir yapıya haiz oluşu ve herhangi bir hükümet yada merkezi otoritenin güdümünde olmayışı olarak değerlendiriliyor.

1 ExenCoin Ne Kadar?

14 Temmuz güncel olarak 1 ExenCoin ne kadar derseniz; 19.74 TRY. aradığınız saat için güncel olarak fiyat takip edeni yapmak isterseniz: https://www.bitexen.com/advanced adresinden güncel olarak exencoin fiyat takip edeni yapabilirsiniz.

Exen Coin Nedir?

Bitexen tarafınca üretilen ve katılımcılara ücretsiz bir şekilde dağıtılan exen coin, ek olarak referans kodu mantığı ile çağrı et kazan sistemi etken olan bitexen ile referans kodu para kazanma durumu da mevcuttur.  Ethereum blok zinciri üstünden ERC-20 token standardı ile üretilmiş bulunan yerli bir kripto para birimidir ve yalnız 15 milyon tane üretilmiş bulunmaktadır.

Bitexen kullanıcıları gerek kendi hesapları üstünden, gerekse tavsiye ettikleri kişiler tarafınca oluşturulan hesaplardan parasız Exen Coin almaya hak kazanırlar. Bunun haricinde, Bitexen tarafınca belli dönemlerde başlatılan kampanyalar ve yarışmalara katılım sağlayarak daha çok oranda exen coin kazanma şansına haiz olabilirler.

Exen Coin Nedir?
Exen Coin Nedir?

Exen Coin sahibi olan kullanıcılar, Bitexen alım-satım tahtaları vasıtasıyla değişik para birimleriyle alınıp satılabilmektedir. Böylece kullananların yaptıkları alım-satımlar Exen Coin fiyatının belirlenmesinde mühim bir etken haline gelir.

Exen Coin’in kullanıcılara dağıtılması 5 aşama şeklinde yapılmaktadır. Bir üst aşamanın başlayabilmesi için, bundan önceki aşamada dağıtılması planlanan Exel Coin’lerin tamamının dağıtılmış olması gerekir. Bitexen uygulamasını hayata geçiren bilgisayar mühendisleri tarafınca planlanan şemaya bakılırsa parasız Exen Coin dağıtımı,

 1. Aşama
 • Sisteme katılan ilk 10.000 kullanıcıdan her yeni kullanıcıya 100 EXEN
 • Üyelerin tavsiyesiyle sisteme katılan her yeni kullanıcıya 100 EXEN
 1. Aşama
 • +40.000 kullanıcıdan her yeni katılan kullanıcıya 25 EXEN
 • Üye tavsiyesiyle katılım elde eden her yeni kullanıcı başına 25 EXEN

 

 1. Aşama
 • + 100.00 kullanıcıdan her yeni katılımcı üyeye 10 EXEN
 • Üye tavsiyesiyle sisteme katılan her kullanıcıya 10 EXEN

 

 1. Aşama
 • + 200.000 kullanıcıdan sonrasında her yeni katılan üyeye 5 EXEN
 • Üye tavsiyesiyle sisteme katılan her kullanıcıya 5 EXEN

 

 1. Aşama 
 • + 1.000.000 kullanıcıdan sonrasında her katılan yeni üyeye 1 EXEN
 • Üye tavsiyesiyle sisteme katılan her yeni katılımcı başına 1 EXEN şeklinde gerçekleştirilecektir.

Planlanan 5 aşamanın her yeni aşamasında dağıtılacak olan EXEN Coin miktarı durağan(durgun) kalmakta, kullanıcılar ve tavsiye edilen kullanıcıya verilen Coin miktarı azaltılmaktadır.

EXEN Coin’ler Iyi mi Geri Alınır?

Bitexen tarafınca meydana getirilen geri alım planlamasına uygun olarak exen coin alımları 2019 yılı Ocak ayı itibarı ile her 3 ayda bir yapılmaktadır. Bitexen, kullanıcılardan güncel bedeli üstünden almış olduğu EXEL coin’lerin tamamını Blockchain üstünden imha ederek kullanımdan kaldırır. 3 aylık geri alım periyodu öncesinde Bitexen piyasadan ne kadar EXEN Coin çekeceğini ve alım tarihlerini öncesinden informasyon vermek suretiyle kullanıcılarına duyurmaktadır.

Bitexen Ne Süre Kuruldu?

Bitexen, İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesinde bulunan ARI Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesinde tamamen Türk bilgisayar mühendisleri tarafınca geliştirilmiştir. Toplam 2 milyon 200 bin TL ana para ile kurulmuş bulunan bitexen, 2018 yılından beri etkinlik göstermektedir. Vatanımızda gerçekleştirdiği tüm faaliyetleri devlet tarafınca lisanslanmış bulunan borsa platformu, yatırımcılarına kısa sürelerde mühim kazançlar sağlaması sebebiyle oldukça süratli bir yükseliş trendi elde etmiştir.

Değişik kripto para birimleri içinde alım satıma olanak elde eden bitexen,de tüm dünyada tanınan Bitcoin, Ethereum, Stellar benzer biçimde kripto para birimleri destekleniyor. Türkiye’nin en büyük kamu bankaları içinde bulunan Vakıfbank ve Ziraat Bankası ile entegre olarak çalışan Bitexen, tüm bu işlemleri kendi kripto para birimi olan Exen coin üstünden gerçekleştiriyor. Tamamen Türkçe arayüze haiz olan sisteme katılım sağlayarak işlem yapabilmek ise oldukça kolay. Bunun için sisteme üye olmak ve üyeliğin onaylanması yeterlidir.

Bitexen Üye Olma ve Hesap, Kimlik Adres Onaylama İşlemleri;
Bitexen Üye Olma ve Hesap, Kimlik Adres Onaylama İşlemleri;

Bitexen Üye Olma ve Onaylama İşlemleri;

Websitesi: https://www.bitexen.com/

Kripto para birimleri gerek yatırımcıların, gerekse tutum sahiplerinin birikimlerini güvence altına almak adına kurulmuş sistemlerdir. Dijital ve sanal para birimi olan kripto paralar matematik temelli şifrelenerek % 100 güvenli kullanıma olanak sağlamaktadır. Dünya standartlarında güvenlik, bankacılık ve finansal hizmet prosedürleri dikkate alınarak geliştirilen Bitexen, borsa üstünden alım satım işlemleri için sisteme TL cinsinden para aktarımı gerektiriyor.

Üye olup sisteme ücret aktarımı sonrası kullanıcı kripto paraların borsa hareketlerini izleyerek alım-satım işlemlerini güvenli bir halde gerçekleştirebiliyor. Kullananların borsa üstünde para limitlerini çoğaltmak yada parasız kripto para kazanabilmek için yapmaları ihtiyaç duyulan tek şey ise, sisteme üye olmak ve üyeliklerinin onaylanmasıdır.

Sisteme düzgüsel üyeliklerini yaptıran kullanıcılar hesap, kimlik ve adres bilgilerinin onaylanması sonrasında parasız exen ödülü kazanabilmekte ve gerekseme duyacağı borsa işlemlerine başlayabilmektedir.

Bitexen Hesap Onayı

 1. Sisteme üye kaydınızı yaptıktan sonrasında karşınıza çıkacak olan sahifedeki ‘’hesabınızı onaylatın’’ seçeneğinin altındaki boşluğa kullanmakta olduğunuz ve şahsınıza ilişik cep telefon numarasını yazın.
 2. Cep telefonu numaranızı eksiksiz yazdığınızdan güvenli olduktan sonrasında ‘’Doğrula’’ seçeneğini tıklayarak sisteme onay için gönderin.
 3. Sistem tarafınca cep telefonunuza gönderilen mesajda yazılı bulunan 6 haneli onay kodunu kısa bir süre içinde yazarak ‘’onayla’’ seçeneğine basın. Sisteme girmiş olduğunuz cep telefonunuzun hali hazırda kullanmış olduğunuz telefon olması önemlidir. Şu sebeple sistem tarafınca gönderilen doğrulama kodunu kısa bir süre içinde yazıp göndermeniz gerekir.
 4. Onaylama kodunu doğru girmiş olmanız halinde kısa süre içinde onaylandığını görebilirsiniz.

Bitexen Kimlik Onayı Iyi mi Yapılır?

 • Onaylama işlemlerinin yapmak suretiyle girmiş olduğunuz sahifedeki ‘’kimlik onayı’’ seçeneğini tıkladığınızda, karşınıza çakacak olan bölüme T.C kimlik numarasını girin. Ek olarak, derhal alt bölümde bulunan yere Nüfus Kimlik Cüzdanınızın ön yüzünü ekrana sığacak şekilde ve resminiz görünür halde yükleyin.
 • Kimlik onayınızın geçerli olabilmesi için, kimliğiniz telefonun ekranına tam sığacak şekilde ve yalnız ön yüzünün yer almış olduğu bir fotoğraf çekerek yükleme yapmalısınız.
 • Çektiğiniz bu resmi daha ilkin T.C kimlik numaranızı yazmış olduğunuz bölümün derhal altında bulunan yere ilave edin.
 • Tüm işlemleri eksiksiz ve doğru yaptığınızdan güvenli olun ve kimliğinizle ilgili onayı almak için ilgili butona basın.

Bitexen Adres Onayı Iyi mi Yapılır?

 • İşlem yaptığınız sahifenin alt kısmında yer edinen ‘’Adres Onayı’’ seçeneğini tıkladığınızda adres bilgilerinizi yazmanız için bir alan açılacaktır. Bu alana ikamet etmekte bulunduğunuz açık adresinizi yazın.
 • Adres bilgilerinizin doğru olduğundan güvenli olduktan sonrasında derhal alt bölümde bulunan dosya ekleme kısmına adres bilgilerinizi ilave ederek onaylayın.
 • Adres bilgilerinize E-Devlet Nüfus Kayıt Örneği üstünden ulaşabileceğiniz benzer biçimde, isterseniz adresinizin açık bir halde yazılı olduğu bir satmaca yada belgenin görüntüsünü de onay için sisteme yükleyebilirsiniz.
 • Kısa sürede ve kati onay için E-Devlet internet sayfası üstünden PDF formatında indireceğiniz kayıt bilgilerinizi kullanabilirsiniz. Birkaç gün sürebilecek olan onay işlemleri, tüm detayları eksiksiz yollamanız durumunda büyük olasılıkla pozitif bir halde neticelenecektir. Bitexen, tamamen Türk bilgisayar mühendisleri tarafınca oluşturulan güvenlik yazılımlarıyla kişisel detayları tam bir güvenlikle korumaktadır. Bu sebeple kişisel bilgilerin değişik kişiler tarafınca görülebilmesi yada kullanılabilmesi söz mevzusu değildir.

Bitexen Referans Kodu ile Iyi mi Para Kazanılır?

Bitexen’de tüm dünyada kullanıma sunulan kripto para birimleri ve borsa platformlarıyla aynı mantıkla çalışır. Tek farkı, tamamen Türk mühendisler tarafınca tasarlanmış olması ve günümüzde kullanılan dünya standartlarında bir tasarıma haiz oluşudur. Kripto paraya yatırım yapanların temel amacı, parasının kıymetini koruyabilmek, tutum yapabilmek ve doğru yatırımlarla daha yüksek kazançlar elde etmektir. Bu tür yatırımcılar güvendikleri bir kripto para birimine yatırım yapar ve kıymeti arttığında para kazanarak gelirlerini katlarlar.

Bitexen Referans Kodu ile Nasıl Para Kazanılır?
Bitexen Referans Kodu ile Iyi mi Para Kazanılır?

Kripto para piyasası Dolar-Euro benzer biçimde para birimlerine oranla daha öngörülebilir olduğundan dolayı, yatırımları katlama olanağı fazlaca daha fazladır. Şu sebeple bu tür para birimleri belli yönetimlerin kontrolü altındadır ve yaşanmış olan her türlü siyasal yada ekonomik vakadan etkilenerek artış- düşüş izah edebilir. Oysa kripto paralar herhangi bir güç tarafınca denetim edilmez ve organik olarak artış yada düşüş yaşarlar.

Bitexen sistemine katılmanın bir öteki pozitif yanları da, hesabı onaylanan her katılımcıya o günkü aşama üstünden parasız EXEL COİN’i ücretsiz bir şekilde dağıtıyor olmasıdır. Böylece katılımcılar hem kendi üyelikleri, hem de tavsiye ettikleri kişilerin sistemden onay almaları halinde onların üstünden parasız Coin alarak ilk sermayelerine katkı sağlamaktadır.

Bitexen Güvenilir Mi?

Para piyasalarında Türkiye’nin güvenilir, kolay ve süratli kripto para alım satım platformu olarak değerlendirilen Bitexen’in en mühim referanslarından biri, tasarımının İTÜ Teknokent’te tamamen Türk bilgisayar mühendisleri tarafınca yapılmış olmasıdır. Dünya standartlarında teknoloji kullanılarak tasarlanan sistem, 2018 yılından beri göstermiş olduğu faaliyetler sonrasında kafi güvenceleri elde etmiş bulunmaktadır. Mütevazi, anlaşılır ve tamamen Türkçe bir arayüze haiz olması sebebiyle kullananların daha bilgili kullanabildiği Bitexen, en güvenilir kripto para borsalarından biridir.

Bitexen tarafınca kullanıcılarına sunulan bir öteki imtiyaz ise, kendi kripto para birimi olan EXEN COİN’leri ücretsiz bir şekilde dağıtması ve öncesinden belirlenmiş aralıklarla geri satın almayı taahhüt etmesidir. Dünyada ilk kez Bitexen tarafınca ilk kez bir borsanın tümünü kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde dağıtması, sistemin alt yapısının ve öngörülerinin ne kadar isabetli bulunduğunu da açıkça gösteriyor.

Bitexen platformuna üye olan her bir kullanıcı, üye olduğu dönemde vaat edilen kadar EXEL COİN’i parasız alabildiği benzer biçimde, referans olduğu her bir kişinin hesapları onaylandığında aynı oranda EXEL COİN ile ödüllendiriliyor.

Bitexen, kullananların kişisel bilgilerinin ve yatırımlarının korunması adına kripto-para cüzdan güvenliği mevzularında İTÜ Arı Teknokent bünyesinde AR-GE emek harcamaları yürütmektedir.  Bitexen, tarafınca sürdürülen emek harcamalar içinde gelecekte son kullananların daha süratli ve güvenli bir halde işlem yapmasını sağlamak adına mobil cüzdan uygulaması Exen-Wallet ürününe haiz bulunmaktadır.

Ek olarak, platformda işlem meydana getiren kurumsal müşterilerin en güvenli şekilde kripto paralarını saklamalarına ve yönetmelerine olanak elde eden Exen-Vault, Bitexen’e ilişik bir üründür. Sistemde yer edinen müşterilerin kendilerini tanıtabilmesi, satın alan sayılarını çoğaltması ve haiz oldukları Coin’leri dağıtabilmeleri için çözüm yolları sunacak Exen-ICDStore ve sisteme yatırımcı olarak katılım elde eden müşterilere kripto para-fon mevzusunda hizmet sunacak Exen-Funds benzer biçimde ürünleri mevcut bulunmaktadır. 

Bitexen Güvenilir Mi? Bitexen Para Nasıl Çekilir?
Bitexen Güvenilir Mi? Bitexen Para Iyi mi Çekilir?

Bitexen Para Iyi mi Çekilir?

Bitexen üstünden para çekme ve ya para yatırma işlemi iyi mi yapılıyor diye soruyorsanız, Websitesi: https://www.bitexen.com/ adresinden giriş yaptıktan sonrasında menü üstünden “Süratli Al/Sat” kısımı üstünden dönüştürmek istediğiniz exencoin ve ya bitcoini TL ye dönüştürdükten sonrasında para çekme talebi göndermeniz, hesabınıza eklediğiniz iban adresine yoğunluğa bağlı olarak 24 saat içinde hesabınıza paranızı yatırıyorlar.

 

Bir önceki yazımız olan KOSGEB Bana Kredi Verir Mi? - 2020 KOSGEB'in Tüm Şartları başlıklı makalemizde 2020 kosgeb, 2020 kosgeb başvuru ve 2020 kosgeb destek hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe