BİP’ten Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları 2020

ecan system mgsF bip
Google Haberlere Abone Ol

Turkcell Türkiye’nin en çok abone sayısına sahip olan GSM operatörü olmasının yanı sıra aynı zamanda en çok 2020 bedava internet kampanyası yapan firmalardan birisidir. Turkcell servislerinden birisi olan Bip bedava internet paketi kazanma yolları, birden fazladır ve genellikle kullanıcılara yüklü miktarda hediye internet paketi tanımlanmaktadır.

[affiliate_news id=”1037″]

Bip uygulamasını indirdikten sonra, Bip uygulamasını kurarken gsm numaranızı hatalı girdiniz uyarısını aldıysanız, telefon numaranızı 0 olmadan girmeyi deneyin +90’dan ötürü. Bip uygulamasını indirip kurduysanız bip turkcell kampanya kazanma hakkına sahip oldunuz demektir. Bazı Turkcell faturalı hatlara bip ile sınırsız internet ve turkcell lilere ücretsiz konuşma gibi hediyeler üstelik ilk 3 ay ücretsiz tv fırsatının yanında turkcell bedava internet 2020 özel 15 GB’a kadar kazanabiliyorsunuz.

Ramazan Ayına Özel 2 Katı Turkcell Bedava İnternet Paketi

Salla kazan ile ramazan ayına özel 2 katı turkcell bedava internet paketi kazanabilirsiniz, her zaman yaptığınız gibi dijital operatör uygulamasından Salla Kazan sekmesinden tv ve süper paketleri haricinde %25 daha fazla bedava internet paketi çıkma olasılığı ve ramazan ayına özel 2 katı internet ile canım kendim 15 gb paketi gibi bir çok paketin yanında sevdiklerinize de bedava internet kazandırın.

Bip, Turkcell’in sunmuş olduğu anlık mesajlaşma, görüntülü ve sesli arama yapılabilen bir çevrimiçi uygulamadır. Uygulamanın yaygın olarak kullanılması için Turkcell, abonelerine Bip kullandıkları zaman hediye internet paketi tanımlamaktadır.

Bipten internet kazanma yollarından en hızlısı, Bip uygulamasını indirmek ve kullanmaktır. Bip uygulamasını indirdikten ve kullanmaya başladıktan çok kısa bir süre sonra, Turkcell tarafından hattınıza aylık 1 GB hediye internet paketi tanımlanacaktır. Bu paketi yalnızca Bipte değil, aynı zamanda diğer uygulamalar ve internet sitelerinde de kullanabileceksiniz. Aynı zamanda Turkcell, Bip kullanımı sırasında herhangi bir internet paketine ihtiyaç duymadan görüşme yapılabilmesine olanak tanımaktadır.

BİP Turkcell Bedava İnternet 2020

Bip uygulaması üzerinden 2 farklı arkadaşını arayan kişilere otomatik olarak 2 GB internet paketi tanımlanmaktadır. Bu paket 1 aylık süre ile kullanılabilir. Bip’in yanı sıra video izlemek ve internette ya da sosyal medya uygulamalarında kullanım için geçerlidir. Hediyeden yararlanmak için Bip uygulamasına numaranız ile giriş yaparak, iki arkadaşınızı aramanız ve bu kişilerin telefonunuzu yanıtlayarak minimum 1 – 2  dakika olmak üzere konuşmanız gereklidir.

BİP’ten Turkcell 10 GB Hediye İnternet Paketi

Bip kullanıcıları, rehberlerinde yer alan 10 kişiye mesaj attıkları taktirde; Türkcell tarafından hatlarına tanımlanan hediye 10 GB turkcell bedava internet paketini kullanabilirler. Kampanyaya katılım için ekstra bir işlem yapılmasına gerek kalmadan, yalnızca Bip uygulamasını indirip, Turkcell numarası ile giriş yaparak; 10 kişiye mesaj atmak yeterlidir. Bunların ardından kısa bir süre içerisinde hattınıza tanımlanacak olan paketi kullanabilirsiniz.

Kampanyaya tarihi 21 Mart 2018 ve 31 Aralık 2020’dir. Bu tarihler arasında yalnızca her kampanyaya en fazla bir kere katılabilirsiniz. Yeni kampanyalardan ve bedava hediye internet paketlerinden haberdar olmak, hemen yararlanabilmek için sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Avea Türk Telekom Bedava İnternet Paketi 2020 başlıklı makalemizde avea bedava internet, avea bedava internet paketi ve avea bedava internet paketleri 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir Cevap Yazın

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe