Bilişim Teknolojileri Zirvesi, 16-20 Aralık’ta

bilisim teknolojileri zirvesi 16 20 aralikta
Google Haberlere Abone Ol

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından “Sırada Ne Var?” temasıyla gerçekleştirilecek Bilişim Teknolojileri Doruğu …

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından “Sırada Ne Var?” temasıyla gerçekleştirilecek Bilişim Teknolojileri Doruğu, 16-20 Aralık 2020 tarihlerinde pandemi dolayısı ile çevrimiçi olarak iştirakçilerini ağırlayacak.

Üniversite öğrencilerinin bilişim kesimine ilgisini çekmek ve iş dünyası ile öğrenciler ortasında irtibat kurulmasını amaçlayan aktiflikte bilişim, teknik taraflarından uzak bir biçimde incelenerek bilişimin yöneticiler açısından değerli noktaları vurgulanacak.

bilisim teknolojileri zirvesi 16 20 aralikta 0 NBUeAFCL

Bilişim Teknolojileri Tepesi kapsamında hem Türkiye hem de dünyada teknoloji kesiminin odağındaki mevzular, ilgili firma temsilcileri ve teknoloji kesiminin önde gelen isimleri tarafından ele alınacak.

Aktifliğin konuşmacıları, iş ve ömür tecrübelerini de iştirakçilerle paylaşarak iş dünyasına adım atmaya hazırlanan öğrencilere bir ilham kaynağı olacak. Bu sayede aktiflik, katılacak herkese farklı fikirlerin kapılarını aralamayı hedefliyor.

5 gün boyunca toplamda 17 saat sürecek olan aktiflikte, 28 farklı konuşmacı kelam alacak. 2000’den fazla iştirakçinin yer alacağı aktiflikte oturumlar ortası netwoking ortaları da olacak. Bilişim Teknolojileri Doruğu hakkında daha fazla bilgi almak ve aktifliğe kayıt olmak için btz.org.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Webtekno

Bir önceki yazımız olan Altcoinler, Bitcoin'in Artmasıyla Birlikte Yükselişe Geçti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe