Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Bedava İnternet Veren Uygulamalar
Google Haberlere Abone Ol

Bedava internet veren uygulamalar ile özgürce internete girilebilmektedir. Türkiye’de Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom şirketleri internet hizmeti vermektedir. Bu GSM şirketleri, mobil internette dönem dönem kampanyalar düzenleyerek abonelerine belli bir sınıra kadar bedava internet vermektedir.

Turkcell, bedava internet veren GSB operatörlerinden biridir. Ücretlendirme olmadan sadece bir uygulamanın indirilmesi ve bu uygulamaya giriş yapılması ile bedava internet kullanma hakkına sahip olunmaktadır.

Faturalı ve faturasız ayrımı olmaksızın abonelerin tamamının yararlanabileceği uygulamanın adı “Turkcell Hesabım”dır. Bu uygulama içesinde tüm aboneler için “Sala Kazan” sekmesi vardır. Bu sayede her hafta düzenli olarak bedava internet kazanma imkanı elde edilmektedir. Ayrıca Yaani, GNÇ, Goller Cepte ve BİP gibi uygulamalar da bedava internet vermektedir.

Bedava İnternet Veren Uygulamalar: Yaani

Turkcell Yaani uygulaması alında bir arama motorudur. Uygulamanın indirilmesi ile birlikte 1GB bedava internet kazanılmaktadır. Bedava internet veren uygulamalar arasında yer alan Yaani ile arama motorlarında bulunan tüm içeriklere ulaşılabilmektedir.

Goller Cepte Uygulaması

Turkcell’in “Goller Cepte” uygulaması, futboldaki dört büyük kulübün taraflarına özel olarak geliştirilmiştir. Uygulama marketinde yer alan Goller Cepte uygulaması ile Turkcell aboneleri bedava 500 MB internet kazanmaktadır. Ayrıca bu uygulamanın indirilmesi ile her hafta 100 MB ücretsiz internet de kazanılmaktadır. Bunun yanı seçilen bir maçta atılan gollerin sayısı da 100 MB hediye internet verilmektedir.

Turkcell GNÇ

Turkcell aboneleri, GNÇ uygulamasındeki “ÇATLAT” kısmından haftada 2 defa bedava internet kazanma imkanına sahip olmaktadır. Kampanya 26 yaş ve altındaki abonelere özeldir. Haftalık 2 GB hediye internet kazanmak mümkündür.

Turkcell BİP

Özellikle Turkcell Bip uygulaması üzerinden gerek bir arkadaş davet etmek gerekse uygulamayı kullanmakla bedava internete sahip olunabilmektedir. BİP uygulamasından mesaj yazıldığında da 1 GB ücretsiz internet kazanılmaktadır.

Bedava İnternet Veren Uygulamalar
Bedava İnternet Veren Uygulamalar

UpCall Uygulaması

Turkcell UpCall başka bir bedava internet kazanılan uygulamadır. İlk kullanım için 1 GB internet hediye edilmektedir. Ayrıca UpCall servisi kullanılırsa günlük 500 MB bedrava internete sahip olunmaktadır.

Vodafone Bedava İnterneti

Bedava internet veren uygulamalar arasında yer alan Vodafone, abonelerine bedava internete erişim imkanına sahip olmaktadır. Vodafone yanımda uygulamasını cep telefonlarına indiren Vodafone aboneleri, hediye çarkı ile bedava internet kazanmaktadır. Hediye çarkındaki hediyelerden biri olan bedava internet ile 5 GB bedava internet kazanılabilmektedir. Bedava internetlerin süresi dönem dönem değişmektedir. Kimi zaman 24 saat geçeli olan bedava internetten, kimi zaman üç gün kimi zaman da bir süre yararlanılmaktadır. Vodafone bedava internet kampanyasından yararlanmak için herhangi bir koşul bulunmamaktadır. Faturalı ya da faturasız Vodafone abonesi olmak yeterlidir.

Vodafone İnternet Avcıları

Vodafon’un İnternet Avcıları, iOs ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefonların Play Store ve App Store’larında yer almaktadır. Uygulama içi oyun oynandığında bedava internete sahip olunmaktadır. Oyun içinde tamamlanması gereken görevler vardır. Görevler tamamlandıkça bedava internet mobil hatta yüklenmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet

Bedava internet veren uygulamalar arasında Türk Telekom Online İşlemler unutulmamalıdrır. Uygulamanın indirilmesi ile birlikte 1 GB bedava internet mobil hattına yüklenmektedir.

Türk Telekom’un “Sil Süpür” sekmesi kullanıldığında bedava internete ulaşmak mümkündür. Tambu uygulaması da 1 GB bedava internet vermektedir. “Arayanı Bil Plus” servisi ile de yine 1 GB bedava internet sahibi olunmaktadır. Bu servisin sunduğu 1 GB bedava almak için tek yapılması gereken PLUS yazdıktan sonra 7065’e kısa mesaj gönderilmesidir.

Türk Telekom Ziraat Bank Bedava İnterneti

Bedava internet veren uygulamalar arasında Türk Telekom ile Ziraat Bankası arasında yapılan anlaşma da vardır. Bu anlaşma sonucunda Türk Telekom abonelerinin bedava interneti kazanması söz konusudur. Tek yapılması gereken, Ziraat Bankası’ndan TL yüklenmesidir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close