Aranan Yazılımcı Olabileceğinizi İddia Eden Kursu Aldık

aranan yazilimci olabileceginizi iddia eden kursu aldik 3lBWF1nF
Google Haberlere Abone Ol

Programlama dünyasına giriş yapmak isteyen lakin nereden başlayacağını bilemeyenler için Udemy’de toplam 98,5 saatlik ders içeriği olan bir kurs …

Programlama dünyasına giriş yapmak isteyen lakin nereden başlayacağını bilemeyenler için Udemy’de toplam 98,5 saatlik ders içeriği olan bir kurs indirime girdi. 339,99 TL’den 27,99 TL’ye düşen kursu tamamladığınızda aranan web geliştirici olabilecek çağdaş teknikleri ve prensipleri öğrenmiş olacağınız tez ediliyor.

Yazılım nedir sorusunun cevaplanmasıyla başlayan ve bahse dair hiçbir bilgisi olmayanları hedefleyen kurs, programlama kavramına ve temel mantığına yönelik derslerle ilerliyor. Toplam 98,5 saatlik mühlete sahip olan kurs içeriğinde ise 8 makale ve üzerinde çalışacağınız projeler için kullanabileceğiniz 27 indirilebilir içerik bulunuyor. Bununla birlikte tüm Udemy kurslarında olduğu üzere ömür uzunluğu erişim ve bitirme sertifikasının da kursla birlikte geldiğini belirtelim.

Kurs içeriğinde neler bulunuyor?

aranan yazilimci olabileceginizi iddia eden kursu aldik 0 BhDVlscB

Web dünyasının temel lisanlarından HTML5 ve ileri düzey HTML5 dersleriyle yazılım dünyasına giriş yaptığımız kursta, HTML’in akabinde web dünyasının bir başka temel bileşeni olan CSS dersleri başlıyor ve giriş kısmı taşınabilir sayfalar (responsive) dersiyle tamamlanıyor. Bu etaba kadar bir web sayfasını oluşturan tüm programlama dinamiklerini temel seviyede öğrenmiş oluyorsunuz.

Bootstrap 4 derslerinin akabinde 9 kısımdan oluşan bir Javascript kısmı bizleri karşılıyor. Bilgi tipleri, nesneler ve operatörlerle başlayan süreçte DOM elementlerini öğrenerek bu kısmı da tamamlıyoruz. Akabinde eğitmenler öğrendiklerinizle yapılabilecek örnek projeler üzerinde çalışmanızı sağlıyor.

aranan yazilimci olabileceginizi iddia eden kursu aldik 1

Akabinde programlamanın ileri düzeylerine giriş yapılıyor ve asenkron programlama ile Yandex Translate, Exchange Rates ve Github üzere uygulama ve platformların nasıl çalıştıklarını görüyor, her birini farklı ayrı projelerle deneyimliyorsunuz.

Kurs bu basamaktan itibaren çeşitli proje uygulamaları ile destekleniyor, daha sonra 22 kısımda React, 17 kısımda Angular, 4 kısımda Vue, 14 kısımda ASP.net, 8 kısımda Blazor ile süreci tamamlıyorsunuz. Son etapta web geliştirme dünyasının backend ve frontend kısımları için 2 başka proje yer alıyor.

aranan yazilimci olabileceginizi iddia eden kursu aldik 2 cUV2FvT3

Elbette, tüm bunları ne seviyede öğreneceğinizin büsbütün sizin uğraşınıza bağlı olduğunu da unutmamak gerekiyor. Kurs hakkında genel bilgileri edinmek için çabucak üstten görüntümüzü izleyebilir, buradaki temastan da kursun Udemy sayfasına ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Webtekno

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close