Akbank Direkt Mobil Uygulaması Nedir?

Akbank Direkt Mobil
Google Haberlere Abone Ol

Akbank Direkt Mobil İndir Akbank, müşterilerine banka şubeleri, ATM’leri ve internet bankacılığının yanı sıra mobil uygulamasıyla da hizmet vermektedir. Akbank mobil uygulaması; fatura ödeme, para transferi, kredi başvurusu, yatırım ve döviz işlemleri gibi birçok hizmeti istediğiniz yerden online yapabilme olanağı sağlamaktadır. #akbank

Mobil uygulamada ‘Bireysel’ ve ‘Kurumsal’ olmak üzere iki farklı giriş bulunmaktadır. Şirket sahibi ya da yetkilisi, ofis dışındayken yapması gereken ödemeyi online olarak gerçekleştirebilir, yatırımlarını takip edebilir, personel maaşları ve vergi ödemeleri gibi şirket ödemelerini mobil bankacılık aracılığı ile gerçekleştirebilir. Bireysel müşterilerin de günlük işlemlerini, dilediği yerde, dilediği zaman gerçekleştirebilmektedir.

Uygulama, vadeli ya da vadesiz hesaplara, döviz hesaplarına ve kredi kartlarına aynı ekrandan ulaşılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda ana ekran üzerinde bulunan ‘Başvuru ve Nakit İhtiyacı’ bölümünden, vadeli ya da vadesiz hesap, uygulamada yeni olan Akbank serbest hesap ve Esnek birikim hesabı açılabilmektedir. Nakit ihtiyaçlar için aynı ekran üzerinden Akbank Direkt Kredi, kredi kartından nakit ya da taksitli avans ve vadesiz hesap üzerinden Artı Para talebinde bulunabilirsiniz. Kredi kartı, sanal kart başvuruları ve başvuruların takibi de ‘Başvuru ve Nakit İhtiyacı’ ekranından yapılabilecek işlemler arasındadır. Yatırım Hesapları bölümünden ise portföy görüntüleme, yatırım ve döviz alım satım işlemleri yapılabilmektedir.

Ana ekranda üzerinde bulunan ‘Kredi İşlemlerim’ bölümünden, ödemesi devam eden kredi bulunuyorsa ödenmiş ve ödenecek tüm taksitlerin bilgisine ulaşılabilmektedir. Otomatik ödeme talimatının olmadığı durumlarda, kredi ödemeleri bu ekran üzerinden kolaylıkla ödenebilmektedir. Ayrıca mobil uygulamanın giriş sayfasından en yakın Akbank şubeleri harita üzerinde gösterilmektedir. Müşterilerinin her anında yaşamını kolaylaştırmayı hedefleyen Akbank, bankamatik kartı yanında bulunmayan ve acil nakit para ihtiyacı olan müşterileri için mobil bankacılık ile ATM’den nakit para çekme avantajı sağlamaktadır.

Akbank 2014 yılında Global Mobile Awards tarafından, ‘Yılın Uygulaması’ kategorisin altında ‘Dünyanın En İyi Akıllı Telefon Uygulaması’ seçilmiş ve başarısını, her yıl güncellenen uygulamasıyla sürdürmeye devam etmiştir. Uygulamayı kullanmaya başlamak için; Iphone marka mobil cihazlar için App Store’lardan, Android mobil cihazlar için Play Store’lardan uygulamayı indirebilir ya da internet tarayıcısına Akbank mobil uygulama indir yazarak Akbank’ın web sayfası üzerinden ‘Uygulamayı İndir’ butonunu tıklayarak mobil cihazlara indirebilirsiniz. Uygulama şimdi de Apple Watch’larda da kullanılabilmektedir. Bunun için Iphone cihazlarının sürümü en az 8.2 olması gerekmektedir. App Store’dan kolaylıkla indirilebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Turk Telekom Müşteri Hizmetleri ve Kurumsal İletişim Telefonu başlıklı makalemizde turk telekom kurumsal çağrı, türk telekom kurumsal çağrı merkezi ve türk telekom kurumsal çağrı yönlendirme hakkında bilgiler verilmektedir.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe